Sainsbury به توقف سهمیه بندی محصولات پس از بازخورد از خریداران

Sainsbury برداشته شده خرید محدودیت در “هزاران نفر” از محصولات برای کمک به کسانی که برای خرید آسیب پذیر و افرادی که قادر به ترک خانه.

سوپر مارکت ها به تازگی جیره بندی آیتم های محبوب از جمله کاغذ توالت و پاستا به عنوان آنها مبارزه برای نگه داشتن قفسه مواجه نگردند با مشتریان خرید و وحشت در پاسخ به کروناویروس همه گیر.

در نامه جدید به مشتریان Sainsbury اجرایی مایک کوپه اعلام کرد او بلند است برخی از این محدودیت پس از دریافت بازخورد است که این محدودیت در حال توقف مردم قادر به خرید اقلام برای دیگران.

People queue at a Sainsbury's supermarket at Colton, on the outskirts of Leeds, the day after Prime Minister Boris Johnson put the UK in lockdown to help curb the spread of the coronavirus.
تصویر: برخی از موارد هنوز هم محدود خواهد شد توسط سوپر مارکت

مواردی مانند پاستا, زندگی, شیر, محصولات ضد باکتری و برخی از کنسرو و منجمد کالا ادامه خواهد داد به محدود برای هر دو مشتری برای آینده قابل پیش بینی.

با این حال آقای کوپه تاکید کرد که میزان سهام در سراسر Sainsbury فروشگاه “در حال حاضر بسیار بهتر است”.

نامه خود می گوید: “می نوشت به من بگویید که محصول حدود یک مانع برای قادر بودن به فروشگاه برای افراد دیگر.

“ما درک می کنیم که می توان آن را دشوار است برای خرید آنچه شما نیاز دارید و فروشگاه برای شخص دیگری با سه مورد محصول محدود است.

بیشتر از Covid-19

“ما در حال حاضر برداشته محدودیت در خرید هزاران تن از محصولات و امیدوارم که این کمک خواهد کرد که بیشتر از شما به فروشگاه برای دیگران.”

خرده فروش نیز به ارائه اولویت تحویل اسلات اضافی 150,000 افراد مسن و آسیب پذیر مشتریان – یک هفته پس از حمایت از 450.000 نفر در این گروه است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

مشتریان جدید در حال همسان از یک پایگاه داده دولت که در آن آسیب پذیر و افرادی که نیاز به کمک در گرفتن یک فروشگاه مواد غذایی موفق به ثبت نام شدند.

Sainsbury گفت: آن را در حال انتظار برای پایگاه داده برای اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی خواهد شد و تماس با مشتریان آسیب پذیر در این مناطق “را به عنوان به زودی به عنوان ما قادر”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>