حکیم خواست دولت به مستند زودتر لندن و مشاور علمی می گوید

انگلستان مشاور ارشد علمی است گفت: دولت خواست به اعمال کامل مستند اقدامات حدود یک هفته زودتر از آنها معرفی شدند, به عنوان او اعتراف کرد این کشور coronavirus نتیجه “خوب نبوده است”.

Sir Patrick blue palace hotel ساخته وحی در اطراف این زمان از راهنمایی از مشاوران علمی گروه برای شرایط اضطراری (مریم) به او پیشنهاد بسیاری از عوامل تعیین چگونه به خوبی کشورها تا به حال در پاسخ به COVID-19 شیوع.

او همچنین گفت: مجلس عوام علم و فناوری کمیته که این ویروس به احتمال زیاد به بازگشت “در امواج متفاوت بیش از چند سال”.

People socialising in Soho, central London, after the lifting of further coronavirus lockdown restrictions in England. Revellers are urged to remember the importance of social distancing as pubs gear up for the second weekend of trade since the lifting of lockdown measures.
تصویر: یک گزارش هشدار می تواند وجود داشته باشد 120,000 بیشتر COVID-19 مرگ و میر

و او در ادامه به ارائه مقاومت به نخست وزیر بوریس جانسون تلاش برای تشویق بیشتر مردم به بازگشت به محل کار خود گفت: او را دیدم “مطلقا هیچ دلیلی” چرا رسمی راهنمایی برای کار از خانه را باید تغییر داد.

Sir Patrick اصرار کارشناسان متوجه “ما بیشتر پیش رو در این بیماری همه گیر تر شده بود فکر” در اواسط ماه مارس به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات در دسترس بود.

او گفت: سیج مدل سازی زیر گروه را دیدم که در آن نقطه که تعداد روز که بیش از COVID-19 نفر بودند دو برابر شدن رفته بود به سه.

“این زمانی است که مشاوره که حکیم صادر شده بود مانده از [مستند] اقدامات باید معرفی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

بیشتر از Covid-19

“مشاوره که من فکر می کنم داده شد در 18 مارس یا 16 مارس.”

کامل مستند اقدامات نمی شد اعمال شده در انگلستان تا 23 مارس.

Prime Minister Boris Johnson departs 10 Downing Street, in Westminster, London, to attend Prime Minister's Questions at the Houses of Parliament.
تصویر: این ساعت گزارش شده است که رفتن به تغییر “کار از خانه” راهنمایی

وقتی پرسیده شد که در مورد پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر آقا پاتریک به نظر می رسد به اعتراف به اشتباهات ساخته شده بود.

“به عنوان (افسر ارشد پزشکی استاد) کریس Ersin گفت: قبل از آن را بسیار دشوار است به دانستن که در آن ایستاده ایم و در حال حاضر,” او گفت:.

“این روشن است که نتیجه شده است در انگلستان, من فکر می کنم شما می توانید کاملا واضح و روشن در مورد آن است.

“روشن است شما می توانید یک گروه از کشورها که انجام داده اند کمتر به خوبی در منطقه معتدل.

“کشورهایی که به خوبی متصل بین المللی کشور است که باید ساختار جمعیت از یک نوع خاص.

“عوامل بسیاری وجود دارد که در حال رفتن به بازی در این عنوان ما نگاه کن و بگو آنچه در آن است که باعث می شود برخی از کشورها پس از انجام بدتر از دیگران است؟’, وجود خواهد داشت و تصمیم گیری ساخته شده است که تبدیل خواهد شد که تصمیم گیری درست در آن زمان است.”

او قبلا گفته 20,000 مرگ و میر خواهد بود “نتیجه خوب” در همه گیر اما آخرین آمار نشان می دهد تعداد افرادی که فوت کرده اند با این بیماری در بریتانیا افزایش یافته است به بیش از دو برابر آن است.

Trials of antibody testing are beginning at the Royal Preston Hospital in Lancashire
Lancashire: استاد ‘نگران’ با موارد بالا

آقا پاتریک گفت که این کشور ممکن است به زودی ببینید “چرا تولید نسل” از coronavirus سنبله.

“شما می توانید استدلال می کنند که در پایان دم از موج اول هنوز,” او گفت:.

“و من فکر می کنم آن است که بسیار محتمل است که ما را از دیدن این ویروس به آینده را در امواج متفاوت به تعداد بیش از یک سال است.

“همه ما باید انجام شود این است که سرکوب موج اول و هنگامی که شما را از ترمز کردن شما انتظار می رود آن را به.”

او توضیح داد coronavirus می میرند پایین اما پس از آن شروع به “رفتن دور دنیا آمدن و بازگشت دوباره”.

“کلاسیک راه مردم فکر می کنم از موج دوم این است که همه چیز را رفته دور پایین به سطوح پایین می آید دوباره در سال آینده.

“که فصلی چیزی که دیده شده است با پاندمی آنفلوانزا برای مثال در سال 1918.

“ما هنوز نمی دانم اگر این است که یک ویروس فصلی, اما من فکر می کنم وجود دارد که برخی بسیار قوی, نکات آن را به خوبی ممکن است.”

moore mask explainer
علم در پشت ماسک صورت

او هشدار داد که دولت به braced برای “دم آخر” از موج اول است که می تواند سطح دوباره در طول زمستان برجسته “بسیار موثر” کار از گزارش های اخیر هشدار داد که می تواند وجود داشته باشد 120,00 مرگ و میر بیشتر در این منطقی “بدترین سناریو”.

آقا پاتریک همچنین به نظر می رسد به یک استارک هشدار در مورد ظ گزارش طرح برای تغییر ارشاد مردم مشغول به کار از خانه در روز جمعه.

“به نظر من در این و من فکر می کنم این یک دیدگاه مشترک توسط مریم گلی است که ما هنوز هم در زمانی که فاصله اقدامات مهم هستند,” او گفت:.

“مختلف فاصله اقدامات کار از خانه برای بسیاری از شرکت ها باقی می ماند کاملا از گزینه های خوب, چرا که آن را آسان به انجام است.

People socialising in Soho, central London, after the lifting of further coronavirus lockdown restrictions in England. Revellers are urged to remember the importance of social distancing as pubs gear up for the second weekend of trade since the lifting of lockdown measures.
تصویر: یک گزارش هشدار می تواند وجود داشته باشد 120,000 بیشتر COVID-19 مرگ و میر

“تعدادی از شرکت ها فکر می کنم آن را در واقع نه مخل به بهره وری و در این وضعیت وجود دارد مطلقا هیچ دلیلی من می توانید آن را تغییر دهید.”

Sir Patrick نیز به دنبال بیشتر کردن فاصله علمی مشاوران از سرزنش در سراسر انتقاد از دولت نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی در شروع این بیماری همه گیر.

او گفت: خطر COVID-19 كردن به مراقبت از خانه مطرح شد در فوریه و که شیوع بیماری دیده می شود در برخی از آنها یک نتیجه از “سیاست انتخاب و چگونه این سیاست انتخاب شده – که یک تصمیم گیری برای من”.

و او همچنین اشاره کرد که او به فکر تست و ردیابی سیستم رها شده در اواسط ماه مارس باید ادامه داد.

او گفت: برنامه “بود یکی نبود ما نمی مانند – ما می خواستیم بیشتر از آن, اما آن را بسیار دشوار است برای مقیاس است که بر اساس آنچه در بهداشت عمومی انگلستان بود قادر به انجام کار در زمان”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>