قربانی کردن افراد مسن’ – مراقبت از خانه های خواسته شده را به COVID-19 بيمار

اخبار آسمان آموخته است که مراقبت از خانه های خواسته شده را در بیمارستان بیمارانی که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مراقبت صاحب خانه در دوون توصیف کرده است این سیاست به عنوان “واردات از مرگ به مراقبت از خانه” و متهم کرده است که دولت از به خطر انداختن افراد مسن.

دستورالعمل های جدید دولت می گویند آزمایش منفی برای coronavirus لازم نیست قبل از پذیرش بیمار جدید.

The care home is struggling with staff
تصویر: خانه مراقبت است مبارزه با کمبود پرسنل و تجهیزات

مراقبت از خانه نیز می تواند خواسته را در افراد در حال حاضر زندگی می کنند در خانه های خود را – بدون هیچ نوع تست برای coronavirus.

دستورالعمل ها می گویند: “ساکنان نیز ممکن است بستری در خانه مراقبت از محیط خانه. برخی از این بیماران ممکن است COVID-19 آیا علامت دار یا بدون علامت است. همه این بیماران را می توان با خیال راحت برای مراقبت در خانه مراقبت اگر این راهنمایی است که به دنبال.”

اما مراقبت از خانه گفته اند Sky News نمی توان آنها را با خیال راحت برای مراقبت به دلیل مراقبت از خانه در حال حاضر به شدت نامعقول و مبارزه با کمبود تجهیزات و کارکنان.

گراهام Greenaway صاحب Warberries خانه سالمندان در تورکی دوون.

بیشتر از Coronavirus

او گفت: اسکای نیوز: “من می دانم که در منطقه خاص از مراقبت از مالکان خواسته شده است اگر آنها را COVID-19 مثبت بيماران است.

“و من می دانم که کاملا همه, گفت, هیچ, و وجود دارد خواهد بود یک دلیل بسیار خوبی برای آن. خواهد بود که معادل واردات از مرگ به مراقبت از خانه.

“مراقبت از خانه انجام داده اند همه چیز درست در برابر همه شانس – آنها قفل شده اند به طور مداوم تمیز و مشغول به کار در سراسر ساعت.

“مراقبت کارکنان در تمام مراقبت از خانه و domiciliary ارائه دهندگان مراقبت های کار کرده اند بی اندازه سخت را امتحان کنید و نگه داشتن گرگ از درب.

“و من فکر می کنم برای اضافه کردن توهین به جراحت با درخواست ما را به یک COVID-19 مثبت بيماران مبتلا به درخواست ما اساسا از یک خودکشی توجه داشته باشید برای افرادی که در مراقبت.”

مراقبت از خانه کارگر نیز عمیقا در مورد عدم تست در میان بیماران و کارکنان.

در Warberries ملاقات ما سر از مراقبت های لوسی هال, که شنبه با 91 سال به عنوان او گذشت.

Lucy Hall
تصویر: لوسی هال نشسته با یک مرد مسن به عنوان او گذشت

این مرد مسن بود و دمای بالا و برای مراقبت در انزوا. به دلیل عدم تست آنها نمی دانند که برای مطمئن شوید که اگر او COVID-19 مثبت و در نتیجه بستگان خود حاضر بودند.

او گفت: “بدون تست ما نمی دانیم آنچه که ما در برخورد با. من نشستم و او روز که او گذشت و من برگزار شد دست خود را.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“او گفت که او نمی خواست به تنهایی. به خاطر شرایط خانواده اش قادر نبودند تا با او بود. بنابراین ما باید به این باشد که فرد و امتحان کنید و او را به نوعی از کرامت در آخرین لحظات زندگی خود را. و است که واقعا سخت بود واقعا سخت است.”

“اگر ما می خواهم که آزمایش او را در یک روز و او می خواهم دوباره منفی آن شده اند که یک داستان کاملا متفاوت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>