Ryanair رئیس متهم به نژاد پرستی گفت: تروریست ها ‘به طور کلی مردان مسلمان’

شرکت هواپیمایی رایان ایر, رئیس, مایکل اولری کرده که به موجب خشم به صورت پیشنهاد می شود هواپیما بمب افکن هستند بیشتر احتمال دارد به مردان مسلمان و امنیتی فرودگاه باید تمرکز بر روی “که در آن تهدید از آینده است”.

او گفت: بار است که تروریست های بالقوه را “به طور کلی مردان مسلمان اجبار” – و این که خانواده ها با فرزندان جوان باید دست تکان داد از طریق فرودگاه به عنوان وجود دارد “تقریبا” هیچ شانسی برای آنها تروریست بودن.

Ryanair مورد اختلاف است این مقاله پوشش و گفت: مدیر اجرایی آن “عذر خواهی صمیمانه برای هر جرم ناشی از” داشتن متهم شده است های “نژادپرستانه و تبعیض آمیز” views.

Ryanair adverts have been banned after they were judged to be misleading
تصویر: شرکت هواپیمایی رایان ایر یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی در اروپا

58 ساله به این روزنامه گفت: “چه کسانی هستند بمب افکن? آنها در حال رفتن به تنها مرد سفر خود را.

“اگر شما در حال سفر با یک خانواده از بچه ها در شما; شانس شما در حال رفتن به ضربه همه آنها را تا صفر است.”

وی افزود: “شما نمی توانید می گویند چیزهای زیرا این نژاد پرستی, اما آن را به طور کلی مردان مسلمان اجبار. سی سال پیش از آن بود ایرلندی.

“اگر این است که در آن تهدید شده است که از مقابله با این تهدید است.”

بیشتر از Ryanair

رایان گفت که اخبار آسمان است که هر پیشنهادی که آقای o’leary فکر مردان مسلمان باید به صورت فوق العاده در فرودگاه چک امنیتی شد “به سادگی نادرست”.

“مایکل بود و تنها خواستار موثر فرودگاه چک امنیتی که انجام دور با بسیاری از غیر ضروری صف در فرودگاه امنیت, امروز برای همه مسافران” سخنگوی گفت.

Michael O'Leary, Ryanair
تصویر: مایکل اولری (L) مشغول به کار در شرکت هواپیمایی رایان ایر برای بیش از 30 سال

بحث به طول مصاحبه ای که در آن او همچنین به نظر می رسد به مسخره چاق مسافران و کنگره در مورد نیاز به جای افراد معلول.

  • او گفت که نیاز به صندلی چرخدار امکانات در هر طبقه از یک دفتر کار او تا به حال ساخته شده است در دوبلین بود “کامل و بی معنی مطلق”
  • که “نسبتا کوتاهی ما باید به جنس مایع توالت” اضافه کرد: “من مرد امروز و من زن فردا”
  • و توصیف چاق هواپیمایی مسافران به عنوان “هیولا” گفت: “اگر شما هیولا شما ممکن است نیاز به خرید دو صندلی”

جرم و جنایت نفرت گروه نظارت به مامان گفت: “سبک” نظرات می تواند عواقب جدی برای کسب و کار که در آن او کار می کرد برای بیش از 30 سال است.

“علاوه بر این که تبعیض آمیز و پایگاه قضاوت در مورد ‘به نظر می رسد’ از مردم است که شنیع o’leary به وضوح نمی دانم در مورد تاریخچه تروریسم که در آن مردم با استفاده دیگران برای دور زدن این بلانت و تفرقه روش” آن را گفت.

Michael O'Leary criticised McDonald's decision to sack their CEO
قوانین در روابط کارکنان ‘بیش از حد’ – اولری

مسلمان شورای بریتانیا نیز مورد انتقاد قرار Mr o’leary, توصیف مشاهدات خود را به عنوان “تعریف کرد”.

“او آشکارا طرفداران تبعیض علیه مردان مسلمان اجبار’ که احتمالا نیست بر اساس اطلاعات خاص اما صرفا آیا کسی ‘به نظر می رسد و یا به عنوان یک مسلمان”,” یک سخنگوی گفت.

“این شرم آور است که چنین نژادپرستی است بیان می شود بنابراین آشکارا و مدیر عامل شرکت بزرگ هواپیمایی را که می خواهید به تبعیض مشتریان خود را تا گستاخی.”

آقای o’leary هیچ غریبه ای به معاشرت جنجال داشتن معروف پیشنهاد شده است که مسافران باید به پرداخت برای استفاده از توالت و او را تا لباس پوشیدن و به عنوان یک پاپ برای راه اندازی رایان ایر مسیر جدید از دوبلین به رم.

او نیز در مواجهه با دولت بریتانیا در سالهای اخیر – تهدید به اقدام قانونی بیش از آن نجات منطقه ای حامل Flybe, و نقد و سابق وزیر حمل و نقل کریس Grayling بیش از no-مقابله Brexit برنامه ریزی.

سال گذشته او نیز به waded ردیف بیش از یک مک دونالد اجرایی که اخراج شد برای داشتن یک رابطه رضایت با یک کارمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>