روسیه واکسن رئیس ادعاهای غرب در تلاش است تا ‘فریب’ دور آن دانشمندان

یک کارمند در محل کار در Gamaleya علمی موسسه تحقیقات اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی از وزارت بهداشت و درمان است که تولید COVID-19 واکسن.

ویاچسلاو Prokofyev | TASS | گتی ایماژ

سر از روسیه واکسن-توسعه بدن ادعا کرده است که غربی موسسات تحقیقاتی به دنبال “فریب” دور دانشمندان آن را برای آنها کار می کنند.

الکساندر Gintsburg گفته است که تلاش برای تجاوز کردن دانشمندان از روسیه به کار در اروپا و آمریکا مشغول به کار نشده بود. Gintsburg سر از Gamaleya مرکز ملی تحقیقات اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی که توسعه روسیه coronavirus واکسن که داده شد تصویب قانونی در هفته گذشته.

“محققان ما کار کرده اند در Gamaleya موسسه برای ده سال … هر آمریکایی یا اروپایی دانشگاه تنها می تواند رویای داشتن چنین محققان. و آنها به دنبال فریب آنها را دور. اما آنها نمی قادر خواهد بود به” Gintsburg گفت: Rossiya-1 کانال تلویزیونی روز یکشنبه خبرگزاری روسی Tass گزارش شده است. Gintsburg ارائه هیچ مدرکی برای ادعای خود نه او ذکر هر گونه نهادهای خاص.

روسیه ثبت شده آن coronavirus واکسن در اوت 11, ساخت آن را اولین کشور در جهان به انجام این کار. این واکسن تنها از طریق فاز 1 و 2 آزمایش های بالینی که شامل تعداد محدودی از شرکت کنندگان ، روسیه گفت: فاز 3 آزمایشات بر روی یک بزرگتر گروه از مردم آغاز خواهد شد در ماه اوت است.

غربی مقامات بهداشت در واکنش به روسیه اعلام واکسن با شک و تردید و نگرانی در مورد اثربخشی و ایمنی این واکسن را بدون اطلاعات در مورد نتایج حاصل از آزمایش های بالینی منتشر شده است. روسیه را رد کرد که عربستان با یک مقام گفتن CNBC که “برخی از رسانه های ایالات متحده و مردم آمریکا” شد و به راه انداختن “عمده اطلاعات جنگ” در برابر واکسن.

Gintsburg گفت: غرب واکنش منفی قابل پیش بینی بود.

“من می خواهم آن را یک واکنش منفی از شرکت های غربی به ظهور یک تولید آنها انتظار نیست. بنابراین من فکر می کنم ما باید چشم پوشی از این چیزهای منفی که ریخته بودن ما,” او گفت: در Rossiya-1 مصاحبه تلویزیونی.

روسیه را رد کرده است که آن را بخشی از یک “مسابقه تسلیحاتی” به منظور توسعه یک واکسن گفت: آن را می خواهد به همکاری با دیگر کشورها است. اما این کشور ضرورت به ثبت نام واکسن و ادعای خود آن شروع خواهد شد و تولید انبوه آن در ماه سپتامبر نکات در یک نگرش رقابتی وقتی که می آید به کروناویروس واکسن توسعه است.

حتی نام روسیه واکسن “اسپوتنیک V” را می دهد اشاره ای به اولین ماهواره ای بود که راه اندازی شده توسط روسیه در سال 1957 در طول جنگ سرد مسابقه فضایی.

تنش بین روسیه و غرب را reemerged در ماه های اخیر با انگلستان و کانادا و آمریکا روسیه را متهم به تلاش برای “سرقت” coronavirus واکسن تحقیقات اطلاعات یک اتهام است که مسکو را رد کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>