روسیه تمایل به پرش در هیئت مدیره بزرگتر اوپک کاهش تولید ممکن است سیگنال بالقوه شقاق در داخل تولید کننده نفت داد, شناخته شده به عنوان اوپک به علاوه.

به رهبری عربستان سعودی و دیگر کشورهای عضو اوپک تولید و روسیه با توجه به جلسه اضطراری برای کاهش تولید در پاسخ به تاثیر از coronavirus اما آن را در حال حاضر روشن نیست که آیا این اتفاق خواهد افتاد.

یک کمیته مشاوره تولید کنندگان ملاقات به مدت سه روز در وین و در روز پنج شنبه توصیه می شود از 600 ، 000 بشکه در روز کاهش در تولید به کمک به بازار نفت با توجه به گزارش. مشترک کمیته فنی و ساخته شده از نمایندگان کشورهای تولید کننده است و نه یک تصمیم گیری نهاد و آن را فقط باعث می شود توصیه به وزرای اوپک کشورها و متحدان آن از جمله روسیه است.

اما وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک گفت: زمان لازم است به وزن هیچ تاثیری بر بازار نفت از این ویروس است که منجر به کاهش شیب در تقاضای انرژی با توجه به گسترده shutdown از حمل و نقل در چین و جاهای دیگر.

اوپک جلسه به طور منظم تنظیم شده است برای مارس 5, اما وجود دارد و انتظارات از آن می تواند برگزاری یک جلسه اضطراری با روسیه و دیگر غیر اوپک متحدان هفته آینده. قبل از آن جلسه بود که هنوز هم ممکن است اما شده است وجود دارد هیچ اطلاعیه.

“اپتیک بزرگ نیست. شما برگزاری ویژه در جلسه فنی به نگاه مانند شما پیش از این وضعیت است. در حال حاضر شما در درهم و برهم کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده است” گفت: Helima باغچه های جهانی کالاها استراتژی در گلبولهای قرمز است. “ما دو روایت رقابت. یکی از آنها توافق کردند در یک 600,000 بشکه کاهش و از سوی دیگر که روس ها آن را رد کرد.”

باغچه صحبت از وین گفت: آن است که بر خلاف روسیه به عمل “مثل یک عروس فراری” و به “محراب در آخرین لحظه.” اما فقدان یک پیام منسجم می کند بالا بردن سوال در مورد این گروه و تعهد به آن در دراز مدت رابطه است.

بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت در ابتدا بالاتر در پنج شنبه, تجارت از دست داده و حدود 1.5% به کمتر از 55 دلار در هر بشکه رسید. وست تگزاس اینترمدیت آتی شد خاموش در حدود 0.4% و به سختی برگزاری بالاتر از 50 دلار در هر بشکه رسید.

“اوپک می شود خود را به این گرفتاریها که در آن نیروهای بازار خود را از دست و این یکی از آن زمان گفت:” جان Kilduff شریک با دوباره سرمایه است. “آنها در حال رفتن به آمده تا با یک تولید قابل توجهی کاهش و حتی اگر آن را برای یک مدت محدود تیم. کسی است که به سفت کردن spigot.”

Kilduff گفت: عربستان سعودی است و آن را روشن و آن را نمی خواهد به تنهایی با کاهش. “عدم وحدت خواستار به سوال واقعا کل طرح در حال حاضر. حتی اگر روسها موافقت خود را با گذشته زمان در اطراف وجود دارد واقعی سوال که آیا رفتن آنها شرکت کنند.” روسیه آهسته بود برای پیوستن به اوپک تصمیم به تمدید زمان کاهش در ماه دسامبر.

“توسط شکوفه کردن گل رز گفت:” باغچه از روسیه و اوپک داد. “آنها [روسیه] انطباق به چالش کشیده شده است … اگر آنها در حال رفتن به رفتن در برابر اراده برخی از قدرتمند ترین اعضای این سازمان آن را پرسش از آنچه که سلامت اتحادیه.”

روسیه و عربستان سعودی سوار اتحاد بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت غیر عضو مانند روسیه تشکیل شد که در ماه دسامبر سال 2016. در آن زمان ایران در جهان دو تا از بزرگترین تولید کنندگان نفت و دیگران در تلاش برای محدود کردن عرضه بیش از تقاضا در بازار جهانی نفت سوخت در بخش رشد شیل نفت است.

ایالات متحده پس از پیشی گرفتن از روسیه و عربستان سعودی برای تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده. صنعت ایالات متحده همچنان به رشد پمپاژ روغن را تا آنجا که لحاظ اقتصادی امکان پذیر است در حالی که اوپک+ گروه تلاش کرده است کاهش تولید 1.8 میلیون بشکه در روز است.

در حال حاضر با کروناویروس کاهش جهانی تقاضای انرژی فشار بر اوپک+ شدید تر است و نفت کشویی در زیر سطح قیمت است که بسیاری از تولید نیاز به حمایت از بودجه خود را. در 50 دلار قیمت نفت به چالش کشیدن حتی برای روسیه صنعت است که مخالف تولید کاهش از شروع.

“در آن نگاه مانند آنها آمد تا با یک توصیه و آن را نگه دارید و ما را به جلسه بعدی اما در حال حاضر وجود دارد به عقب و جلو در آنچه روسها موافقت یا نه موافقت. وجود یک خلاء اطلاعاتی و کسی که در حال رفتن به مجبور به پر کردن آن گفت:” باغچه.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و عربستان سعودی شاهزاده محمد بن سلمان را به همراه داشت و شخصا هدایت داد. بر روی زمین مشارکت در ابتدا سینه توسط نواک و سابق وزیر نفت Khalid al-تمدن تا زمانی که مادربورد را جایگزین او با برادر ناتنی خود شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان در سپتامبر گذشته.

“نواک فقط بازی نازکن. او در حال انتظار برای شنیدن آنچه که پوتین هدایت” گفت: جان Kilduff شریک با دوباره سرمایه است. Kilduff گفت: پوتین و MBS شد به گزارش صحبت در اوایل این هفته.

قیمت نفت کاهش یافته است بیش از 20 ٪ از اوایل ژانویه و کاهش شدید تقاضا از چین می آید به عنوان بازار در حال حاضر شاهد نرمی. چین با قطع حمل و نقل در تعدادی از شهرهای بزرگ و ریشه تمام پرواز. شرکت های هواپیمایی باید قطع پروازهای دو به چین و هنگ کنگ است.

صبح روز پنج شنبه وجود دارد گزارش می دهد که چین ملی نفت فلات قاره Corp. اعلام فورس ماژور که به معنی آن را نمی خواهد تحویل برخی از محموله گاز طبیعی مایع به دلیل coronavirus محدودیت توانایی خود را به حرکت به واردات سوخت.

“شایعاتی وجود دارد در بازار از همه انواع دیگر از نیروی majeures بودن اعلام کرد و همچنین گفت:” Kilduff. او گفت که او انتظار دارد تقاضا برای نفت به طور موقت سقوط 1 میلیون به 2 میلیون بشکه در روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im