جاسوس روسیه سعی کنید به سرقت COVID-19 پژوهشهای دولت همچنین ادعا می کند در انتخابات دخالت

روسی جاسوسان سایبر در حال تلاش برای سرقت تحقیقات به کروناویروس واکسن و درمان از انگلیس و آمریکا و کانادا سه کشور ادعا کرد که در روز پنج شنبه.

این حمله در حال انجام است با کارشناسان سایبری کار به دفاع از موسسات تحقیقاتی آزمایشگاه ها و دیگر اهداف در انگلستان با توجه به شاخه ای از سازمان جاسوسی GCHQ.

سازمان در کشورهای دیگر درگیر در مبارزه با COVID-19 نیز گفته بودن هدف قرار دادند.

آن را به عنوان آمد:

  • دولت در توسعه جداگانه نازل شده آن را پیدا کرده بود روسیه گروه به دنبال دخالت در سال گذشته انتخابات عمومی از طریق ارتقاء به بیرون درز اسناد و مدارک در یک پتانسیل US-UK معامله تجارت;
  • اعضای مجلس هوش و کمیته امنیت توافق برای انتشار مدتها در انتظار گزارش به اتهام دخالت روسیه در بریتانیا سیاست در هفته آینده.

National Cyber Security Centre (NCSC) متهم یک گروه به نام APT29 – همچنین به عنوان شناخته شده “آمیلیا” یا “دنج خرس” – برای حمله به کروناویروس امکانات پژوهشی و در آن گفت: “تقریبا به طور قطع عمل به عنوان بخشی از روسیه سرویس های اطلاعاتی”.

APT مخفف advanced persistent threats.

این NCSC گرفته شده سرب در اسناد گفت: این ارزیابی از آن حمایت ایالات متحده و کانادا شد.

بیشتر از Covid-19

“ما با محکوم کردن این حملات نفرت در برابر کسانی که به انجام کار حیاتی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس” پل چیچستر این NCSC مدیر عملیات در بیانیه ای گفت.

“کار با متحدان ما را NCSC متعهد به حفاظت از ما مهم ترین دارایی ها و اولویت ما در این زمان است که برای محافظت از بخش بهداشت و درمان.

“ما می خواهیم سازمان به وسايلي با مشاوره ما منتشر کرده اند برای کمک به دفاع از شبکه های خود را.”

این NCSC است که رهبری سازمان در پاسخ به حملات سایبری در انگلستان منتشر مشورتی که مجموعه ای از جزئیات چگونگی روسیه سایبری جاسوس هستند به اتهام تلاش برای سرقت بسیار ارزشمند پژوهش به درمان و واکسن برای COVID-19.

این اطلاعات در نظر گرفته شده است با همه کشورها به عنوان یک هوش در اولویت قرار داده شده نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر.

بریتانیا و ایالات متحده هشدار داد در ممکن است که دولت مورد حمایت حمله سایبری در حال تلاش برای سرقت اطلاعات از دانشگاه های داروسازی و موسسات تحقیقاتی درگیر در coronavirus پاسخ.

در آن مناسبت, مشترک مشورتی منتشر شده نه نام خاص هر کشور درگیر در “مخرب سایبری مبارزات” اما مجرمان قابل درک هستند که شامل گروه های هک از چین و روسیه و ایران و همچنین دیگران.

روسیه همواره اتهامات را رد کرده و از حملات سایبری.

این زمان در اطراف NCSC متهم روسی جاسوسان سایبر و با استفاده از انواع تکنیک های مختلف برای دسترسی به اطلاعات از جمله spear-phishing و سفارشی نرم افزارهای مخرب شناخته شده به عنوان “WellMess” و “WellMail”.

نخست وزیر بوریس جانسون سخنگوی رسمی گفت: “این حملات که در حال وقوع در برابر دانشمندان و دیگران انجام کار حیاتی برای مبارزه با کروناویروس در حال نفرت.

“کار با ما و متحدان ما تماس بگیرید از کسانی که به دنبال به ما آسیب در فضای سایبر و نگه دارید و آنها را به حساب.”

تنها چند ساعت قبل از آن در روز پنج شنبه جداگانه توسعه دولت بریتانیا نشان داد روسیه گروه به دنبال دخالت در سال گذشته انتخابات عمومی از طریق ارتقاء به بیرون درز اسناد بالقوه آمریکا و انگلستان قرارداد های تجاری.

Jeremy Corbyn
تصویر: جرمی Corbyn با استفاده از اسناد به عنوان مدرک بیمه خدمات درمانی خواهد بود ‘جدول’ در ایران

در یک بیانیه کتبی به مجلس, وزیر امور خارجه Dominic Raab نشان داد وجود دارد در حال انجام تحقیقات جنایی را به این مسئله است.

او قول داد انگلستان خواهد “در ادامه به تماس و پاسخگویی به بدگویی از جمله فعاليت هر گونه تلاش برای دخالت در فرایندهای دموکراتیک” و پیشنهاد کرد دولت می تواند “با پاسخ, اقدامات مناسب در آینده”.

اسناد در یک پتانسیل US-UK تجارت معامله شد عمده بحث نقطه در سال گذشته انتخابات.

سپس کار رهبر جرمی Corbyn با استفاده از مقالات رسمی به عنوان شواهد بیمه خدمات درمانی خواهد بود “روی میز” در ایران در یک پست-Brexit تجارت معامله با امریکا است.

اسناد پیدا شد در سایت Reddit که گفت: در آن زمان اعتقاد بر این نشت بود “بخشی از یک کمپین است که گزارش شده است که نشات گرفته از روسیه”.

کار نمی کند, در آن زمان, نظر در چگونه از آن به دست آمده به بیرون درز اسناد و مدارک.

اما یک سخنگوی حزب روز پنجشنبه گفت: “ما در محکوم کردن هر گونه تلاش توسط روسیه و یا هر قدرت خارجی برای دخالت در کشور ما را در فرایندهای دموکراتیک.

“کار آماده به کار حزبی برای محافظت از ملت ما امنیت است.

“است که شامل در پاسخ به انتشار مدتها در انتظار گزارش های اطلاعاتی امنیتی کمیته روسیه تهدید به انگلستان است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در بیانیه خود در روز پنج شنبه آقای Raab گفت: “بر اساس تجزیه و تحلیل گسترده دولت به این نتیجه رسید که تقریبا قطعی است که روسیه بازیگران به دنبال دخالت در سال 2019 به طور کلی انتخابات را از طریق آنلاین تکثير غیر قانونی به دست آورد و به بیرون درز دولت اسناد و مدارک.

“حساس دولت اسناد و مدارک مربوط به انگلستان و آمریکا توافقنامه تجارت آزاد بودند غیر قانونی به دست آورد قبل از 2019 انتخابات و منتشر آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی پلت فرم ق.

“هنگامی که این را به دست آورد بدون کشش بیشتر تلاش کردند به ترویج غیر قانونی به دست آورد مواد آنلاین در اجرا به انتخابات عمومی.

“در حالی که هیچ شواهدی از یک طیف گسترده ای روسیه علیه انتخابات و هر گونه تلاش برای دخالت در فرایندهای دموکراتیک به طور کامل غیر قابل قبول است.

“این است و همیشه خواهد بود یک اولویت مطلق برای حفاظت از دموکراسی و انتخابات است.”

تحولات بیا پیش از انتشار مدتها در انتظار گزارش به اتهام دخالت روسیه در بریتانیا سیاست که منتشر خواهد شد توسط مجلس اطلاعاتی و امنیتی کمیته در هفته آینده.

نخست وزیر گفت که آن را “مزخرف” را به نشان می دهد NCSC اتهامات و آقای Raab بیانیه در انتخابات دخالت طراحی شده بودند برای منحرف کردن ممکن است یافته های آینده ISC گزارش.

سابق ISC صندلی Dominic غمگین گفت: اسکای نیوز: “این اولین بار در فوری را اعلام کرد انتشار اطلاعات و امنیت کمیته گزارش که دولت خود قرار داده و از اطلاعات است که به نظر می رسد در یک معنا به دو قبضه کردن این گزارش و یا معادل آن – نشان می دهد که دولت آگاهانه از مسائل این گزارش ممکن است آشکار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>