یک Surgutneftegas کارگر در نزدیکی pumpjacks در سورگوت منطقه خانتی-مانسی منطقه خودمختار – Yugra در غرب سیبری نفت حوضه.

الکسی Andronov | TASS via Getty Images

روسیه مطرح شده نفت و گاز و میعانات گازی خروجی در ماه آوریل به 46.45 میلیون تن یا 11.35 میلیون بشکه در روز) از 11.29 میلیون بشکه در ماه مارس اینترفاکس گزارش روز شنبه قبل از آن باعث کاهش در این ماه جهانی عرضه شد ،

این گزارش که اشاره انرژی وزارت اطلاعات نشان داد مه را رقم بالاترین میانگین ماهیانه خروجی از ژانویه 2019 هنگامی که آن را 11.38 میلیون بشکه.

رویترز با استفاده از بشکه/تن نسبت 7.33.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت روسیه و دیگر متفقین تولید یک گروه شناخته شده به عنوان اوپک+, توافق ماه گذشته به برش خود را همراه روغن خروجی در حدود تقریبا 10 میلیون بشکه یا 10 درصد از عرضه جهانی در ماه های مه و ژوئن به مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از جدید کروناویروس.

ایالات متحده و نروژ و کانادا و برزیل ممکن است اضافه کردن کاهش است که می تواند در کاهش مجموع به 20 میلیون بشکه یا 20 درصد از عرضه جهانی اگر چه coronavirus بحران به پایین رانده شده و تقاضا به میزان 30% رانندگی پایین قیمت ها.

روسیه است که انتظار می رود برای کاهش تولید نفت به 2.5 میلیون بشکه از یک پایه از 11 میلیون بشکه در ماه مه و ژوئن.

این شماره معاف تولید میعانات گازی یا نفت. وزارت انرژی روسیه فاش نمی کند میعانات گازی تولید به طور جداگانه.

Tatneft را کاهش

روسیه و متوسط تولید کننده نفت Tatneft روز شنبه گفت که تولید 1.994 میلیون تن نفت در ماه آوریل از 2.442 میلیون تن در ماه مارس است.

کاهش به مبلغ حدود 90000 بشکه یا 16 درصد از مارس. آن را نمی گویند و چرا از آن خروجی کاهش می یابد ماه گذشته.

Tatneft کاهش تولید به دلیل ظرفیت ذخیره سازی کامل است و اروپا تقاضا ضعیف است با توجه به منابع و داده ها دیده می شود رویترز در هفته گذشته.

این شرکت به اجرا در تاتارستان در روسیه مرکزی که در این کشور اصلی نفت در استان 1970 با خروجی 2 میلیون بشکه در روز افزایش کمک به اتحاد جماهیر شوروی صندوق آن مسابقه تسلیحاتی با ایالات متحده است.

روسیه متعهد به پاسخگویی به تعهدات خود به طور کامل با خروجی پیش بینی شده برای سقوط به بین 480 میلیون و 500 میلیون تن یا 9.6 میلیون به 10 میلیون بشکه در این سال نخستین کاهش سالانه از سال 2008.

تولید گاز طبیعی در ماه آوریل رسیده 55.14 میلیارد متر مکعب کاهش 14.3 درصد از ماه مشابه سال قبل به آژانس خبری اینترفاکس نیز گزارش شده است.

همچنین گفت: صادرات نفت روسیه افزایش یافته است 2.2% در سال در سال به 83.79 میلیون تن در ماه ژانویه-مارس دوره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de