روسیه گروه به دنبال دخالت در انتخابات عمومی می گوید: دولت

روسیه گروه به دنبال دخالت در سال گذشته انتخابات عمومی از طریق ارتقاء به بیرون درز اسناد و مدارک در یک پتانسیل US-UK, تجارت, معامله, دولت پیدا کرده است.

در یک بیانیه کتبی به مجلس, وزیر امور خارجه Dominic Raab نشان داد وجود دارد در حال انجام تحقیقات جنایی را به این مسئله است.

او قول داد انگلستان خواهد “در ادامه به تماس و پاسخگویی به بدگویی از جمله فعاليت هر گونه تلاش برای دخالت در فرایندهای دموکراتیک” و پیشنهاد کرد دولت می تواند “با پاسخ, اقدامات مناسب در آینده”.

اسناد در یک پتانسیل US-UK تجارت معامله شد عمده بحث نقطه در سال گذشته انتخابات.

سپس کار رهبر جرمی Corbyn با استفاده از مقالات رسمی به عنوان شواهد بیمه خدمات درمانی خواهد بود “روی میز” در ایران در یک پست-Brexit تجارت معامله با امریکا است.

در بیانیه خود آقای Raab گفت: “بر اساس تجزیه و تحلیل گسترده دولت به این نتیجه رسید که تقریبا قطعی است که روسیه بازیگران به دنبال دخالت در سال 2019 به طور کلی انتخابات را از طریق آنلاین تکثير غیر قانونی به دست آورد و به بیرون درز دولت اسناد و مدارک.

“حساس دولت اسناد و مدارک مربوط به انگلستان و آمریکا توافقنامه تجارت آزاد بودند غیر قانونی به دست آورد قبل از 2019 انتخابات و منتشر آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی پلت فرم ق.

بیشتر از انتخابات سال 2019

“هنگامی که این را به دست آورد بدون کشش بیشتر تلاش کردند به ترویج غیر قانونی به دست آورد مواد آنلاین در اجرا به انتخابات عمومی.

“در حالی که هیچ شواهدی از یک طیف گسترده ای روسیه علیه انتخابات و هر گونه تلاش برای دخالت در فرایندهای دموکراتیک به طور کامل غیر قابل قبول است.

“این است و همیشه خواهد بود یک اولویت مطلق برای حفاظت از دموکراسی و انتخابات است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>