روسیه و عربستان سعودی داد و بیداد بر سر نفت, استراتژی, اما نبرد واقعی را با ما

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه (L) حرکت دست با معاون ولیعهد و وزیر دفاع عربستان سعودی محمد بن سلمان آل سعود (R) در طول جلسه خود را در کرملین, on May 30, 2017 n مسکو, روسیه. ولیعهد عربستان سعودی که در سفر به روسیه است.

میخائیل Svetlov | گتی ایماژ

درگیری میان روسیه و عربستان سعودی بیش از یک قیمت نفت استراتژی به نظر می رسد به گودال دو کشور در برابر یکدیگر در یک باطل نبرد برای سهم بازار اما تحلیلگران می گویند که آنها واقعا در حال جنگ با ایالات متحده در صنعت نفت.

عمدی یا نه باز جنگ قیمت طفل شیرخوار پانچ ایالات متحده در صنعت نفت با کاهش قیمت نفت پس از جمعه. رکود می تواند آسیب اقتصاد ایالات متحده در نتیجه کوچکتر صنعت انرژی آمریکا و دست کشیدن آمریکا از موقعیت خود به عنوان بزرگترین تولید کننده نفت تحلیلگران می گویند.

تنش میان عربستان سعودی و روسیه در حال افزایش است, پس از روسیه موفق به توافق برای تعمیق موجود کاهش تولید 1.8 میلیون بشکه در روز در واکنش به کاهش شدید تقاضا است. کاهش تقاضا ناشی از سقوط در سفر در سراسر جهان و قرنطینه میلیون ها نفر از مردم با توجه به کوروناویروس.

شکاف بین عربستان سعودی و روسیه به نظر می رسد را گسترده تر بیشتر جمعه پس از اوپک و روسیه به پایان رسید جلسه خود را با شکستن در بیش از سه سال از توافق بر تولید همکاری بین اوپک و غیر اوپک تولید می کند. عربستان سعودی بلافاصله در پاسخ با ارائه شیب دار قیمت تخفیف و اعلام کرد تولید افزایش اقدامات کمک کرد که باعث تند کاهش قیمت. روسیه ادعا کرد که آن صنعت نفت را حفظ سهم بازار خود است و می تواند آب و هوا قیمت رکود.

“در حالی که اوپک رهبری حفظ امید که قیمت ها سقوط خواهد بود یک کاتالیزور برای یک آشتی بین این دو نفت سنگین وزن ها رئیس جمهور پوتین ممکن است به سرعت تسلیم” می نویسد: Helima باغچه های جهانی کالاها استراتژی در گلبولهای قرمز است. “ما از ترس است که آن می تواند یک [طولانی] مبارزه به عنوان استراتژی روسیه به نظر می رسد هدف قرار دادن نه به سادگی شیل ایالات متحده شرکت— اما اجباری سیاست تحریم که آمریکا انرژی فراوانی را فعال کرده است.”

او اشاره کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ممکن است تحت تاثیر قرار توسط ایگور Sechin رئیس جمهوری روسیه بزرگترین شرکت نفتی روس نفت. Sechin به مدت طولانی مخالف تولید اوپک معامله شد و خشمگین تحریم های ایالات متحده بر روس نفت تجاری.

روسیه نیز خشم آمریکا از تحریم به تاخیر انداختن تلاش خود را برای تکمیل آن Nord Stream 2 خط لوله که می تواند گاز طبیعی به اروپا است.

“وجود دارد هیچ سوال این بود که یک تحقیر برای روس ها به جریان نورد 2 خط لوله ساخت و ساز متوقف شد و فقط از اتمام” گفت: Daniel Yergin, معاون رئیس IHS Markit. ایالات متحده مخالف خط لوله پس از آن افزایش خواهد روسیه را به تسلط بر بازار انرژی اروپا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست خودداری از این واقعیت است که بیشتر در ایالات متحده تولید انرژی به معنای اتکای کمتر بر منابع خارجی و توانایی بیشتری برای اعمال تحریم بر تولید کنندگان انرژی مانند آن در ایران و ونزوئلا است.

“در حال حاضر به نظر می رسد که Sechin نیست به دنبال از بین بردن سادگی سهم بازار از ما شیل تولید کنندگان اما تهاجمی آمریکا سیاست تحریم که آمریکا انرژی فراوانی را فعال کرده است” نوشت باغچه. “مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بارها و بارها bragged در مورد توانایی آمریکا برای تنبیه سیاست خارجی آن توسط دشمنان به شدت کاهش صادرات نفت و به محافظت از تاثیر قیمت به دلیل فراوان داخلی منابع انرژی.”

باغچه اشاره می کند که Sechin مانند پوتین می آید از یک پس زمینه در سرویس های اطلاعاتی است و به عنوان قوی ملی. “Undercutting آمریکا انرژی تسلط بنابراین به احتمال زیاد تجدید نظر نه تنها به خط پایین خود را, اما همچنین به او ایدئولوژیک [میل],” او نوشت.

وزارت امور انرژی گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که ایالات متحده باقی خواهد ماند جهان شماره یک انرژی تولید به دلیل رشد اقتصادی سیاست. “این تلاش ها توسط دولت های بازیگران به دستکاری و شوک بازار نفت تقویت اهمیت نقش ایالات متحده به عنوان یک انرژی قابل اعتماد تامین کننده به شرکا و متحدان در سراسر جهان است. ایالات متحده به عنوان بزرگترین تولید کننده نفت و گاز خواهد شد و می تواند مقاومت در برابر این نوسانات” سازمان حفاظت محیط زیست در بیانیه ای گفت.

جنگ قیمت

یک سهم بازار جهانی جنگ می تواند در یکی دیگر از 10 ٪ یا بیشتر کاهش در قیمت ، که می تواند یک بدن بزرگ به آمریکا نفت با شرکت هایی که بسته های پول رو واضح تر کاهش و حتی ورشکستگی و ادغام. بی اعتمادی سرمایه گذار از صنعت برای ولخرجی منجر به کمبود بودجه برای این بخش و هزینه های سرمایه ای به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به حتی بیشتر محدود است.

“بازار در انتظار عربستان سعودی به عنوان آنها همیشه انجام است که اساسا تولید محدود به تعادل بازار, اما آنها رفت و آیا مخالف دقیق” گفت: Francisco, رنگ پریده, سر, جهانی کالاها و مشتقات در BofA اوراق بهادار. “آنها می تواند فقط ماند که در آن آنها شد و پس از آن سوال این است که آیا این چیزی است که سعودی ها انجام می دهند زیرا آنها می خواستند برای تدریس روسها درس و آنها را به برابر یا معادل آن چیزی است که سعودی ها انجام می دهند زیرا آنها بر این باورند که روسیه موضوع در این است که راه درست برای مقابله با این ویروس ؟ سوال این است که آیا روسیه و عربستان به پیوستن به نیروهای برای صدمه زدن به شیل ایالات متحده و یا آنها مبارزه در برابر یکدیگر.”

رنگ پریده گفت که او مطمئن نیستید آنچه که در پشت شکاف اما انگیزه خواهد شد و به احتمال زیاد تبدیل به مهم به عنوان حرکت در بازار به نیمه دوم سال است. اگر بحث فقط بین عربستان و روسیه در استراتژی آن می تواند کوتاه تر زندگی می کردند و یک معامله جدید می تواند کار عربستان به اوپک.

“سیاسی این واقعیت است که ایالات متحده بسیار کمتر درگیر در خاورمیانه از آن استفاده می شود و که روسیه عمیق تر حضور خود را در منطقه بسیار به طور چشمگیری در سال های اخیر این است که هر دو سیاسی و اقتصادی است. بنابراین روسیه به عبارت دیگر حمل وزن بیشتر از آن استفاده می شود. نفوذ خود است که احساس آلتو بیش از در گذشته” رنگ پریده گفت.

Yergin گفت: به نظر می رسد انگیزه های روسیه می تواند رانده شده توسط تمایل خود را برای ضربه به شیل ایالات متحده است که یک کارت وحشی در بازار جهانی بیش از دهه گذشته است. ایالات متحده در صنعت در پاسخ صرفا به اقتصاد و شرایط مالی در حالی که دیگر تولید کنندگان عمده نهفته بیشتر به طور مستقیم توسط دولت است.

“آن را عربستان سعودی علیه روسیه و روسیه در برابر ایالات متحده است. من فکر می کنم که آنچه در آن است. روس ها نمی تواند افزایش تولید مقدار و عربستان سعودی می تواند” Yergin گفت.

جان Kilduff از دوباره سرمایه گفت: روسیه ممکن است گرفته اند عربستان سعودی تعهد به ثابت بازار نفت برای اعطا. “آنها ممکن است رفته اند یک گام بیش از حد و عربستان سعودی در واقع گفت: “این چیزی است که پمپ-هر آنچه شما می خواهید به نظر می رسد مانند'” گفت: Kilduff. او گفت: وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک در روز جمعه گفت که تمام تولید کنندگان خواهد حق دارند به آنچه آنها می خواستند به عنوان از آوریل 1.

Yergin گفت: روسیه به احتمال زیاد می بیند واضح تر کاهش تقاضا و می خواهد به عمل در حال حاضر. “سه ماهه اول سال برآورد شده است که بازار جهانی نفت است 3.9 میلیون بشکه در روز کمتر از آن در سه ماهه اول سال گذشته است. فراگیر مسئله در اینجا این است که چه چیزی برای انجام در یک بازار که در حال انقباض است در مقیاس بسیار بزرگ به اقتصاد جهانی, یخ,” او گفت:.

بلانک انتظار دارد قیمت نفت خام برنت که در لمس یک کم از نزدیک به 31 دلار در هر بشکه سقوط می تواند به پایین $20s در هر بشکه قبل از steadying. نفت برنت در حال حاضر به خوبی بالا از $75.60 آن رسیده در ماه آوریل 2019.

باغچه بود که در ریاض در تعطیلات آخر هفته گفت: روشن است عربستان سعودی در نظر دارد به پمپ به شدت جاری شدن سیل در حال حاضر بازار نفت. “ما در طول 36 ساعت در ریاض شده است و برای ما روشن است که بانک مرکزی از نفت بود در حال آماده شدن برای سریع و قابل توجهی در افزایش تولید است که می تواند مجددا 2018 اوج بیش از 11mb/d,” او نوشت.

“با وجود این هزینه های مالی است که چنین سیاستی مستلزم عربستان سعودی به نظر می رسد مصمم به حفظ توپی باز تا زمانی که روسیه موافقت خود را با پیوستن به 23 دیگر اوپک تولید شرکت در یک جمعی تولید برش (که می تواند بالون به حتی 2 mb/d) سعی کنید به آدرس تقاضا تاثیر Coronavirus,” او اضافه شده است.

این سال را به تلو تلو خوردن در قیمت نفت شده است هدف قرار دادن آمریکا و شرکت های نفتی که در حال حاضر تحت فشار بوده است از محدود کردن دسترسی به بازارهای سرمایه. اما حتی پس از متوقف شده است که ایالات متحده تولید نفت از برگزاری در نزدیکی رکورد 13.1 میلیون بشکه در روز در هفته گذشته و صادرات ایالات متحده رسیدن به یک رکورد 4.15 میلیون بشکه در روز است.

همانطور که عربستان آماده است برای اضافه کردن روغن به بازار تحلیلگران انتظار می رود تقاضا برای ادامه به کاهش و در نتیجه اولین انقباض پس از بحران مالی است. تقاضای چین در حال حاضر کاهش یافته و حدود 20 درصد در چند ماه گذشته و با قرنطينه در حال حاضر در ایتالیا و کاهش سرعت در سفر تقاضا نیز در حال سقوط در اروپا و آمریکا

در آمریکا اقتصاد از تولید نفت متحده مانند تگزاس و داکوتای شمالی به شمار می رود سخت ترین ضربه توسط یک انرژی کاهش سرعت.

“کل این انرژی در صنعت تصویر در حال رفتن به ناگهان رانندگی معکوس” گفت: Yergin. “عرضه زنجیره ای از نفت و گاز برسد عمیقا در سراسر صنعتی میانه پس از این بازدید steelworker این لطمه می زند و افرادی که در ساخت ماشین آلات در ایالات متحده به طوری که آن را نه تنها یک بحران در نفت پچ. … ایالات متحده آمریکا تولید نفت این است که رفتن به پایین است و خواهد بود که بد تراز تجاری. …ایالات متحده آمریکا است که شماره یک در حال حاضر در هر دو نفت و گاز اما در این سطح قیمت که قصد ندارم به گذشته بسیار طولانی است.”

رنگ پریده گفت که او انتظار دارد که به گزاف گویی پس از یک شیب تند کاهش قیمت نفت و در حالی که از آن خواهد شد که تاثیر منفی بر اقتصاد ایالات متحده مصرف کنندگان باید بهره مند از سوخت ارزان تر قیمت.

استراحت در نفت مقابله می آید, حتی در حالی که عربستان سعودی و روسیه ادامه داد: تنها چند هفته پیش به سیگنال chumminess در روابط از طریق معاملات سرمایه گذاری بین عربستان سعودی و روسیه است. رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان را نقل مکان کرد و نزدیک با هم در طول چند سال گذشته با معامله نفت یک پیوند مشترک.

MBS به عنوان شاهزاده شناخته شده است نیز مشاهده شده است به عنوان داشتن روابط نزدیک به واشنگتن با ظاهری مشرب رابطه بین شاهزاده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. عربستان سعودی نیز برنده نفع در واشنگتن با تخفیف برای آمریکا تجهیزات نظامی و همچنین شاهزاده جوان چشم انداز متنوع اقتصاد عربستان از نفت است.

بیش از آخر هفته, ارشد, اعضای خانواده سلطنتی دیده می شود به عنوان رقیب به MBS بازداشت شدند. سه ارشد شاهزادگان از جمله شاهزاده احمد بن عبدالعزیز برادر کوچکتر شاه سلمان و شاهزاده محمد بن نایف پادشاه برادرزاده به اتهام برنامه ریزی برای کودتا منابع با آگاهی از این موضوع گفت.

“این یکی دیگر از نشانه ای از فشار بر روی مادربورد را از طریق آمده با طرح های بزرگ را برای پادشاهی و یا در این نقطه فقط نگه داشتن اقتصاد” گفت: Kilduff.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>