یک شهروند چینی تحت آزمایش برای coronavirus در حالی که عبور موقت راهرو باز شده در یک ایست بازرسی مرزی بین بلاگووشچنسک و هیه. موقت دالان باز به بازگشت به روسیه و شهروندان چینی به کشورهای خود به دولت روسیه دستور به نزدیک مرز با چین به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است. همه مردم عبور موقت راهرو در حال آزمایش این ویروس.

سوتلانا Mayorova

شهروندان خارجی می تواند به اخراج از روسیه اگر آنها تست مثبت برای coronavirus نخست وزیر گفت: با توجه به کشور و رسانه ها.

نخست وزیر میخائیل Mishustin گفت: یک طرح ملی برای جلوگیری از گسترش عفونت در روسیه امضا شده بود.

“این به ما اجازه خواهد داد به اخراج خارجی ها اگر آنها مبتلا به این بیماری و معرفی محدودیت های ویژه ای از جمله جداسازی و قرنطینه” نخست وزیر توضیح داد: در نظر دوشنبه گزارش TASS اخبار آژانس و اینترفاکس.

به تازگی منصوب رهبر افزود که روسیه تا به حال “تمام داروهای ضروری محافظ وسیله ای برای مقابله با کروناویروس گسترش یافته است.”

روز یکشنبه Mishustin این حکم را امضا کردند که شامل ویروس شناخته شده به طور رسمی به عنوان “رمان coronavirus 2019-nCoV” در لیست بیماری های, نما, یک تهدید برای شهروندان TASS نیز گزارش شده است. آن گفت که تا زمانی که به تازگی وارد شده در سال 2004 شامل “15 بیماری هایی مانند ایدز و مالاریا و سل سیبری طاعون و وبا و طاعون.”

روسیه گزارش برنامه شروع به تخلیه شهروندان خود از ووهان چین شهر که در آن شیوع سرچشمه در روز دوشنبه. وجود بیش از 600 روس ها در این شهر چینی با توجه به گزارش رویترز با استناد به روسیه معاون نخست وزیر.

روسیه گزارش داد که دو coronavirus موارد در روز جمعه دو شهروندان چینی که در آن گفته شده بود جدا شده است. این کشور همچنین بسته بیشتر از آن نقاط ورود در امتداد مرز خود را با چین در هفته گذشته. آن را نیز به طور موقت به حالت تعلیق صدور ویزای الکترونیکی به اتباع چینی. نخست وزیر روز دوشنبه اعلام کرد که دولت به تعویق انداختن آن سوچی اقتصادی فروم با توجه به برگزار می شود, بعد از آن در ماه فوریه به عنوان یک احتیاط.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im