روسیه در تلاش است به هک و سرقت coronavirus واکسن اطلاعات آمریکا و کانادا و انگلستان مقامات ادعا می کنند

یک بطری کوچک دارای برچسب “واکسن” برچسب برگزار می شود در نزدیکی های پزشکی سرنگ.

Dado Ruvic | ایسنا

هکرها مربوط به سرویس های اطلاعاتی در حال تلاش برای سرقت اطلاعات در مورد کوروناویروس واکسن تحقیقاتی در آمریکا و کانادا و انگلیس از مقامات امنیتی خبر داد.

به گفته مقامات یک گروه شناخته شده به عنوان APT29 — همچنین به عنوان شناخته شده “دنج خرس” — به احتمال زیاد به سرزنش برای حمله است. آنها گفتند: این گروه که گفته می شود در ارتباط با هوش و با استفاده از نیزه فیشینگ و نرم افزارهای مخرب سفارشی به هدف واکسن محققان.

ایالات متحده وزارت امنیت داخلی این Cybersecurity زیرساخت های آژانس امنیت ملی, آژانس امنیت کانادا ارتباطات ایجاد امنیت و انگلستان National Cyber Security Centre پیوست نیروهای متهم روسیه از نرم مبارزات انتخاباتی.

“ما با محکوم کردن این حملات نفرت در برابر کسانی که به انجام کار حیاتی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس” گفت: پل چیچستر مدیر عملیات و انگلستان National Cyber Security Centre یا NCSC. “کار با متحدان ما را NCSC متعهد به حفاظت از ما مهم ترین دارایی ها و اولویت ما در این زمان است که برای محافظت از بخش بهداشت و درمان.”

“ما می خواهیم سازمان به وسايلي با مشاوره ما منتشر کرده اند برای کمک به دفاع از شبکه های خود را.”

یک سخنگوی کرملین بود که بلافاصله نظر در دسترس هنگامی که تماس با CNBC.

این گروه از هکرها با استفاده از نیزه فیشینگ به “اخذ احراز هویت و اعتبار به اینترنت در دسترس صفحات ورود به سایت برای هدف سازمان” به NCSC گفت: در گزارش پنج شنبه. نیزه فیشینگ تلاش به موجب آن cybercriminals به ارسال پیام که به نظر می رسد به عنوان اینکه آنها از یک منبع قابل اعتماد برای دریافت قربانی خود را به فاش کردن اطلاعات حساس است.

آنها همچنین با استفاده از سفارشی نرم افزارهای مخرب شناخته شده به عنوان “WellMess” و “WellMail” با توجه به NCSC که گفت: این ابزار قبلا در ارتباط بوده است با APT29. مقامات نیست شناسایی هر یک از این سازمان ها که شده بود هدف قرار دادند.

“Covid-19 یک تهدید وجودی برای هر دولتی در جهان پس از آن جای تعجب نیست که قابلیت های جاسوسی سایبری استفاده می شود به جمع آوری اطلاعات در یک درمان” گفت: جان Hultquist مدیر ارشد هوش و تجزیه و تحلیل در Mandiant تهدید هوش.

“سازمان توسعه واکسن و درمان برای ویروس هستند که به شدت هدفمند توسط ایرانی و بازیگران چینی به دنبال یک پا تا در تحقیقات خود. ما نیز دیده می شود قابل توجه Covid مربوط به هدف قرار دادن دولت آغاز شد که در اوایل ماه ژانویه است.”

در اوایل روز شنبه, انگلستان به وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت که “تقریبا قطعی” است که روسیه بازیگران در تلاش برای دخالت در بریتانیا 2019 انتخابات عمومی. می آید پس از انگلستان در مجلس هوش و کمیته امنیت توافق به انتشار یک تاخیر در گزارش نفوذ روسیه در سیاست بریتانیا در هفته آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>