خدمه پرواز پوشیدن ماسک های پزشکی در نووسیبیرسک فرودگاه بین المللی تحمیل دقیق کنترل سلامت اقدامات مقامات از راه دور در نظر گرفتن متوسط از مسافران پس از رسیدن از چین در ارتباط با شیوع پنومونی-مانند coronavirus در چین در شهر ووهان در دسامبر 2019.

Kirill Kukhmar

روسیه به بستن مرز خود را با چین به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از گسترش coronavirus با توجه به کشور و رسانه های دولتی.

نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin گفت: صبح روز پنجشنبه که او امضا کرده بود یک دستورالعمل به مرز دولتی در شرق دور روسیه آژانس خبری TASS گزارش شده است.

“یک دستور العمل مربوطه امضا شد امروز. کار بر روی آن در حال حاضر در حال پیشرفت است. ما اطلاع رسانی به همه کسانی که نگران درستی در مورد اقدامات برای بستن مرز در شرق دور و منطقه و دیگر مراحل دولت گرفته شده (برای جلوگیری از گسترش coronavirus در روسیه)” این خبرگزاری به نقل از او به عنوان گفتن جلسه کابینه در روز پنج شنبه.

شانزده از 25 گذرگاه در امتداد مرز روسیه و چین بسته خواهد شد که از نیمه شب 31 ژانویه این حکم گفت: با توجه به مسکو بار. روسیه وزارت امور خارجه روز پنجشنبه گفت که آن را به حال به طور موقت به حالت تعلیق صدور ویزای الکترونیکی به اتباع چینی.

این حرکت توسط روسیه می آید به عنوان ذات الریه-مانند ویروس برای اولین بار شناسایی شده در چین در شهر ووهان در پایان ماه دسامبر همچنان به گسترش است.

چین مقامات بهداشتی می گویند تعداد موارد در حال حاضر بیش از 7,711 و مرگ و میر می ایستد در 170.

بسیاری از موارد در چین اما این ویروس نیز یافت شده است که در فرانسه و آلمان و کامبوج, کره جنوبی, سنگاپور آمریکا و تایلند و سریلانکا و ژاپن است. فیلیپین و هند تایید اولین مورد در روز پنج شنبه بیش از حد.

تا کنون وجود داشته است هیچ موارد گزارش شده از این ویروس در روسیه است. سازمان بهداشت جهانی این است که تصمیم بگیرید بعد شنبه که آیا به اعلام اورژانس بهداشت جهانی بیش از وقوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de