سلطنتی کودکان پیوستن به ملت در کف زدن برای مراقبین برای تشکر از کارکنان بیمه خدمات درمانی

سلطنتی کودکان George, Charlotte و لوئیس پیوست ملت در ستایش بیمه خدمات درمانی کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک ژست با تشکر از کارکنان خط مقدم هر کس در سراسر بریتانیا خواسته شده بود برای پیوستن به جرم دور از کف زدن از درب خانه خود پنجره ها و بالکن در ساعت 8 بعد از ظهر.

دوک و دوشس کمبریج, ویلیام و کیت, ارسال شده تصویری از خود در کودکان, کف زدن, در حالی که نخست وزیر بوریس جانسون و صدراعظم Rishi Sunak نیز پیوست در از خیابان داونینگ.

Boris Johnson and Rishi Sunak clap for NHS workers
تصویر: بوریس جانسون و Rishi Sunak کف زدن برای بیمه خدمات درمانی کارگران

شاهزادگان و جورج لوئیس و شاهزاده خانم شارلوت, فیلم برداری شد کف زدن توسط پدر و مادر خود را.

وجود کف زدن در قلعه ویندسور در حالی که پرنس چارلز و دوشس کورنوال شد گفت: به پیوست در بیش از حد از Balmoral و مستغلات.

دوک و دوشس ساسکس ارسال شده پیام خود را در Instagram, داستان نوشتن: “با تشکر از شما برای همه است که شما همچنان به انجام این کار! کف شما از سراسر برکه.”

کار رهبر جرمی Corbyn همچنین بخشی در زمان ظاهر می شود به تشویق در یک ویدیو.

بیشتر از Covid-19

بسیاری در سراسر انگلستان پیوست و در, با برگزاری برخی از نشانه های تشویق و اجازه خاموش کردن آتش.

Clapping fo NHS heroes
تصویر: کف زدن برای NHS قهرمانان

برگزارکنندگان از کف زدن برای سرپرستان انتخاباتی که شروع شد آنلاین بگویم آن صحنه به دلیل “بی سابقه ای در طول این زمان [بیمه خدمات درمانی کارکنان] باید بدانید که ما سپاسگزار”.

تعدادی از نشانه های از جمله ومبلی قوس, Royal Albert Hall, Lincoln, کلیسای جامع و اصالت ورزشگاه در حال روشن بودن در ادای احترام.

A pub car park in Cardiff
تصویر: میخانه پارک ماشین در کاردیف

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در یک پیام ویدئویی برای LBC: “همکاران من در NHS انجام این کار بسیار به بعد نگاه ما به خصوص در ساعت نیاز و هرگز بیشتر از طول coronavirus بحران پس بیایید با پیوستن به یکدیگر در 8 امشب به می گویند با تشکر از شما برای همه در بیمه خدمات درمانی است.”

ادای احترام بخشی از #lightitblue کمپین است که سازمان به عنوان یک راه به می گویند با تشکر از شما برای زحمتکش بهداشت و درمان کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>