رویال کارائیب کاهش درآمد, راهنمایی, هشدار بیشتر کشتی ممکن است لغو شود در میان coronavirus عدم قطعیت

رویال کارائیب کروز هشدار داد بیشتر لغو سفرهای دریایی در سه ماهه چهارم درآمد تماس سهشنبه و گفت: این انتظار را به یک درآمد آمار 25 سنت در هر سهم پس از لغو هشت کشتی از چین به دلیل شیوع کروناویروس.

“به نظر می رسد احتمال وجود دارد که ما را مجبور به لغو بیشتر اما ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از” رویال کارائیب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل ریچارد Fain گفت: در طول تماس. “این همه بسیار ناامید کننده بود برای ما.”

خط کروز نیز چند اجرا اقدامات لازم برای محافظت از مسافران در برابر بیماری است. شبانه روزی محروم خواهد شد و برای هر کسی که سفر را از طریق سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ در گذشته 15 روز است. اجباری نمایش درمانی نیز انجام شده بر روی مهمانان که چین یا هنگ کنگ پاسپورت و مسافران که گزارش احساس ناخوشی و یا علائم شبه آنفولانزا.

این شرکت در حال حاضر لغو هشت کشتی از چین و اصلاح برنامه های سفر برای سفرهای دیگر از جمله حذف کامل آن طیف از دریاها کشتی از خدمات در چین است. این طرح های احتمالی در محل در مورد شیوع این بیماری گسترش می یابد با توجه به معاون اجرایی رئیس جمهور و CFO Jason آزادی.

در مصاحبه ای با CNBC Fain گفت که او فکر نمی کند که این محدودیت را تحت تاثیر رویال کارائیب منفی.

“من فکر می کنم که هر کس می داند که بهترین راه برای مقابله با شیوع است به آن داشته باشد,” او گفت:.

در درآمد تماس Fain گفت: این شرکت متعهد به رشد حضور خود را در چین اما همچنین با تاکید بر عدم قطعیت در مورد دراز مدت تاثیر این ویروس.

“بدیهی است که بزرگترین مسئله روز است ووهان coronavirus او گفت:” در طول تماس. “متاسفانه هیچ کس نمی داند چگونه این شیوع بازی خواهد کرد.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>