رولز رویس ‘به قطع 8000 شغل’ به عنوان coronavirus مستند بازدید سفر هوایی

رولز رویس گزارش شده است که برنامه ریزی برای کاهش تا 8000 شغل بعد از تولید کنندگان هواپیما کاهش تولید در طول coronavirus بیماری همه گیر.

انگلیسی مهندسی عمران غول – که باعث می شود موتورهای هواپیما – در حال حاضر استخدام 52,000 مردم است.

به عنوان بسیاری از 15 درصد می تواند از دست دادن شغل خود را فایننشال تایمز گزارش به نقل از شرکت منابع.

که بیش از 5,000 موانعی شرکت ساخته شده و پس از 9/11 حمله تروریستی در سال 2001.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

رولز رویس انگلستان هواپیمایی نیروی کار – به ویژه کسانی که بر اساس در دربی تاریخی, خانه 116 ساله شرکت است که انتظار می رود به تحمل فشار از کاهش.

صنعت حمل و نقل هوایی شده است و به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر به عنوان بسیاری از پروازها در سراسر جهان شده اند به حالت تعلیق درآمد.

بیشتر از Covid-19

تاثیر مجبور هواپیما تولید کنندگان برای کاهش تولید – ایرباس قطع تولید آن یک سوم است و furloughed از 3200 کارکنان.

شرکت هواپیمایی رایان ایر روز جمعه اعلام کرد که در حال آماده سازی برای کاهش 3,000 شغل یا 15 درصد از آن 19,000 نیروی کار و IAG برنامه های بریده بریده 12,000 کارکنان بریتیش ایرویز یا تقریبا 30 درصد از 42,000 شاغل.

اخبار برنامه ریزی شده کار ضرر و زیان خواهد بود یک ضربه به دولت کردند که طرح طراحی شده است برای کمک به جلوگیری از شرکت های ساخت زوائد آن به عنوان اقتصاد جهان کوچک تحت coronavirus مستندات.

حدود یک چهارم از رولز رویس انگلستان مدنی نیروی کار شده است furloughed.

اما این طرح تنها تا پایان ماه ژوئن و جهانی صنعت هوا و فضا است که در حال حاضر نیروبخش برای تیز و طولانی کاهش تقاضا پس از بیش از یک دهه از پررونق سفارشات.

رولز رویس باز کرده است مذاکرات با اتحادیه ها و اقدامات هنوز هم می تواند یافت می شود به منظور کاهش تعداد نهایی.

استفان Daintith رولز رویس است مدیر امور مالی گفت: کارکنان این هفته است که این گروه انتظار آن عمران, هوا و فضا, کسب و کار به یک سوم کوچکتر به عنوان یک نتیجه از بحران و از دست دادن شغل می تواند انتظار می رود.

این شرکت گفته اسکای نیوز: “تاثیر COVID-19 اپیدمی بی سابقه است. ما گرفته اند و اقدام سریع برای افزایش نقدینگی ما به طور چشمگیری کاهش هزینه های ما در سال 2020 و تقویت انعطافپذیری ما در این فوق العاده به چالش کشیدن بار.

“اما ما نیاز به اقدام است.

“ما باید انجام دهیم این حق که بدان معنی است که ما در حال همکاری نزدیک با کارکنان ما و نمایندگان اتحادیه های کارگری و سپس ما را با مشورت هر کس تحت تاثیر قرار.

“ما قول داده اند که به مردم ما جزئیات بیشتری از این تاثیر از وضعیت فعلی به اندازه نیروی کار ما قبل از پایان این ماه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر