تیم گراهام | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

انگلیسی, aero-موتور ساز Rolls-Royce Holdings است و با توجه به برش تا 15 درصد از نیروی کار خود را, یک منبع نزدیک به این شرکت به رویترز گفت که مشتریان کاهش تولید و خطوط هوایی پارک هواپیما به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اندازه اخراج شده داخلی توسط مدیریت ارشد است اما به هیچ وجه نهایی و وجود دارد مقدار زیادی از مذاکره هنوز انجام شود منبع اضافه شده است.

شرکت توان موتور ایرباس و بوئینگ widebody جت و رولز-رویس است پرداخت شده توسط شرکت های هواپیمایی بر اساس چگونه بسیاری از ساعت موتورهای آن پرواز کنند.

بار مالی پیش از آن گزارش رولز رویس آماده شد برای دراز کردن تا 8,000 از آن 52,000-نیروی کار قوی.

یک اطلاعیه در شکل نهایی این است که انتظار نمی رود تا قبل از پایان مارس زمانی که شرکت به روز رسانی خواهد شد کارکنان با توجه به فوت گزارش.

ماه گذشته, Rolls-Royce اوراق آن اهداف و نهایی سود سهام به ساحل تا منابع مالی خود را برای مقابله با شیوع ویروس.

این شرکت اجرایی وارن شرق گفت: در مارس رولز رویس خواهد بود در برش نقدی, هزینه ها از جمله هزینه های حقوق و دستمزد در سراسر آن نیروی کار جهانی حداقل 10% این سال است.

بحث و گفتگو با اتحادیه های کارگری در مورد کاهش کار فقط آغاز کرده است به گزارش روزنامه با استناد به منابع.

مقیاس کاهش کار است که هنوز هم به احتمال زیاد بزرگتر از پس از 9/11 زمانی که این گروه قطع 5000 شغل و اکثریت قریب به اتفاق آن است که انتظار می رود آمار مدنی هوافضا واحد FT گفت.

در حالی که زیان کار نیز انتظار می رود در واحد عملیات در سنگاپور و آلمان و بریتانیا مدنی هوافضا نیروی کار است که انتظار می رود به خرس اکثریت کاهش یافته است.

متحد بریتانیا بزرگترین اتحادیه های کارگری به نظر نمی در پاسخ به یک پرس و جو از رویترز،.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de