Roku پیش بینی نیمی از ما خانه را قطع طناب و کابل کاهش یافته است تا سال 2024

گتی ایماژ

Roku پیش بینی کرد که ظرف چهار سال و نیم از تمام خانه های ایالات متحده خواهد شد که هرگز از تلویزیون کابلی یا باید لغو اشتراک خود را در این شرکت گفت: در نامه ای به سرمایه گذاران در روز پنج شنبه منتشر شد به همراه این شرکت در سه ماهه چهارم سال 2019 نتایج.

مصرف کننده تغییر از گران قیمت کابل تلویزیون بسته به ارزان تر و انعطاف پذیر تر “بیش از حد بالا” اینترنت خدمات جریان بوده است رانندگی یک موج سرمایه گذاری و رقابت در صنعت رسانه.

برای مثال Comcast را NBCUniversal در حال راه اندازی یک سرویس به نام طاووس به زودی و AT&T را WarnerMedia در حال برنامه ریزی یک سرویس اضافی تحت HBO نام تجاری است. دیگر غول مانند اپل و دیزنی و Netflix در حال سرمایه گذاری میلیاردها دلار در جدید نشان می دهد و فیلم را برای خدمات خود را بیش از حد.

Roku می بیند این گسترش و تقویت کسب و کار خود را که در آن فریم به عنوان یک “خنثی شریک در مرکز جریان اکوسیستم.” آن را به فروش می رساند نرم افزار و سخت افزار را قادر می سازد که مصرف کنندگان به جریان اینترنت تصویری در تلویزیون های خود را به عنوان به خوبی به عنوان خدمات تبلیغات.

“علاوه بر این خدمات جدید و در حال رشد سرمایه گذاری در برنامه نویسی اصلی است که منحصر به فرد به جریان در حال غنی سازی [بالای] تجربه” Roku گفت: در نامه ای به سرمایه گذاران است. “این است که رانندگی بیشتر بینندگان به صرف زمان بیشتر در جریان و زمان کمتر سنتی در تلویزیون پرداخت و بسیاری از مصرف کنندگان در حال خروج از میراث تلویزیون پرداخت اکوسیستم ها در کامپیوتر است. ما پیش بینی است که تا سال 2024 تقریبا نیمی از همه آمریکایی تلویزیون خانوار را قطع بند ناف و یا هرگز سنتی تلویزیون پرداخت.”

73 درصد از خانواده های ایالات متحده تا به حال یک کابل یا تلویزیون های ماهواره ای اشتراک در سال 2017, با توجه به ارتباطات و اطلاعات ملی دولت است.

Roku سهام افزایش 7 ٪ در گسترش تجارت بعد از اعلام درآمد در روز پنج شنبه. Roku گفت که درآمد حاصل شد تا 49 درصد در سه ماهه چهارم به $411.2 میلیون و 36.9 میلیون حساب فعال. اما Roku گزارش از دست دادن خالص از 13 سنت در هر سهم.

افشا: Comcast صاحب NBCUniversal شرکت مادر از CNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>