راجر استون: آمریکا رفت و آمد از جمله مشاور سابق

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل حکم خود را مشاور سابق راجر سنگ – تنها چند روز قبل از او بود با توجه به گزارش به زندان برای خدمت به 40 سال برای جرائم مربوط به روسیه بررسی است.

کاخ سفید تایید کرد که رفت و آمد از جمله در بیانیه ای گفت: سنگ به یک قربانی از روسیه “جعل”.

هر چند کوتاه از کامل عفو تخفیف مطمئن برای زنگ منتقدان که مدت طولانی است که انتقاد از رئیس جمهور را تکرار مداخله در این کشور سیستم عدالت.

سنگ محکوم شده اند در ماه فوریه برای دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین تبانی با روسیه برای پیروزی در انتخابات 2016.

او راه اندازی شد به گزارش, به, زندان, سه شنبه.

یک تخفیف خواهد نه پاک کردن سنگ را در محکومیت جنایت در همان راه عفو خواهد اما این امر محافظت از او را از خدمت زمان زندان به عنوان یک نتیجه.

این تصمیم نشان دهنده Mr تهمت خشم بیش از روسیه بررسی و عهد به اعتقاد خود را که او و همکارانش بودند بدرفتاری توسط عوامل و دادستان.

بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

دولت او بوده است مشتاق به بازنویسی روایت مشاور ویژه رابرت مولر‘s روسیه تحقیقات با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن خود در وزارت دادگستری در حال حرکت به رد پرونده جنایی علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین است.

سنگ برای خود باز شده بود در مورد تمایل خود را برای عفو یا تخفیف جذاب برای رئیس جمهور در یک سری از Instagram پست های که او در آن نگهداری می شود که زندگی خود را می تواند در معرض خطر اگر زندانی در طول یک بیماری همه گیر.

آقای ترامپ تا به حال بارها و بارها علنا وارد شده خود را به سنگ مورد از جمله فقط قبل از سنگ صدور حکم زمانی که او پیشنهاد کرد در یک صدای جیر جیر که سنگ شد معرض بودن استاندارد های مختلف از چندین برجسته دموکرات.

Left to right: Roger Stone, Robert Mueller and Donald Trump
تصویر: از چپ به راست: راجر سنگ رابرت مولر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

او گفت: “اعتقاد راسخ “باید پرتاب کردن” و به نام وزارت دادگستری صدور حکم اولیه توصیه “وحشتناک و بسیار ناعادلانه”.

“نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!,” او نوشت.

سنگ ششم بود دستیار یا مشاور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به محکوم شده اند از اتهامات عنوان شده به عنوان بخشی از آقاي مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016.

آقای ترامپ نیز پیشنهاد عفو به دیگر متحدان سیاسی از جمله Maricopa County Sheriff, جو Arpaio, بود که در انتظار صدور حکم در آن زمان محافظه کار مفسر Dinesh d’souza که مجرم شناخته شده بود در مالی مبارزات انتخاباتی نقض و کنراد سیاه یک روزنامه, ناشر محکوم به تقلب که تا به حال نوشته شده از یک چاپلوس کتاب در مورد رئیس جمهور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>