افرادی که از بهبود Covid-19 “به احتمال بسیار زیاد” به ایمنی به ویروس, به گفته مدیر عامل شرکت سوئیس دارویی ،

صحبت کردن با CNBC “Squawk Box اروپا” روز دوشنبه سورین Schwan, مدیر اجرایی روشه گفت: او معتقد بود کسانی که در حال حاضر به حال coronavirus در حال حاضر می تواند سیستم ایمنی بدن به بیماری — اما او اشاره کرد که تحقیقات بیشتری مورد نیاز بود.

“ما می دانیم از دیگر coronaviruses است که آن را به احتمال بسیار زیاد به عنوان به زودی به عنوان شما را از طریق یک عفونت همچنین شما می خواهد به دست آوردن ایمنی,” او توضیح داد. “اما این هنوز با این وجود به ثابت در طول زمان. ما نیاز به مطالعات واقعا ببینید که آیا کسانی که آلوده شده اند هنگامی که در معرض عفونت مجدد. اما احتمال زیاد است که این خواهد بود که این مورد است.”

Schwan را در ایمنی به Covid-19 پس از کره جنوبی دانشمندان به این نتیجه رسیدند آن را غیر ممکن بود برای این ویروس به reinfect انسان است.

وجود داشته است برخی از نگرانی که مردم ظاهر می شود به سقوط بیمار با coronavirus بار دوم در ژاپن و چین و کره جنوبی — اما محققان از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هفته گذشته گفت که این پدیده تا به حال شده است را به آزمایش شکست.

اما چه کسی گفت که در اواخر ماه آوریل بود که وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد عفونت مجدد برای توجیه صدور به اصطلاح “ایمنی گذرنامه” که اجازه می دهد کسانی که در حال حاضر به حال این ویروس به بازگشت به زندگی عادی است.

پزشکی کارگر می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او سوار بر یک سیتی دوچرخه در خارج از بیمارستان کوه سینا ورودی در منهتن در طول COVID-19 shutdown در تاریخ 26 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

Roy Rochlin | گتی ایماژ

تست آنتی بادی

روز یکشنبه روشه اعلام کرد که آن coronavirus آزمایش پادتن دریافت کرده بود FDA اضطراری با استفاده از مجوز و خواهد بود در دسترس ساخته شده در ایالات متحده و بازارهای پذیرش CE اروپا و استاندارد شده را علامت.

این شرکت ادعا می کند آن آنتی بادی آزمون حداقل 99.8 ٪ دقیق در تشخیص آنتی بادی ها به ویروس معنی آن را می تواند تشخیص دهد که آیا یک فرد در معرض شده است به Covid-19.

Schwan گفت CNBC در روز دوشنبه است که در این ماه روشه خواهد عرضه آنتی بادی آزمایش “در بالا و دو رقمی میلیون ها نفر” با این شرکت به دنبال به سطح شیب دار تا تعداد کسانی که بیش از سال است.

“این بسیار قابل اعتماد آن را بسیار دقیق و واقع شده است که در یک موضوع با اولین نسل از آزمون” او گفت:. “بنابراین در حال حاضر بیماران و جوامع می توانید در تکیه می کنند بسیار بسیار دقیق تست.”

او همچنین گفت: این آزمون خواهد نقش مهمی در کمک به کشورهای آمد تا با استراتژی برای بازگشایی اقتصاد خود را از مستندات.

“آنتی بادی آزمایش گسترده ای اجازه می دهد تا تست بنابراین ما یک تصویر بسیار واضح تر از چقدر همه گیر است که آیا میزان عفونت در ادامه به افزایش یا کاهش و در طول زمان به عنوان به زودی به عنوان ما می دانیم که آیا ما همچنین به دست آوردن ایمنی این اجازه خواهد داد که مردم را به بازگشت به کار و به عادی سازی جوامع ما,” Schwan گفت. “بنابراین من فکر می کنم آنها واقعا مهم است — آن را یک گام بزرگ رو به جلو است.”

روش جدید تست را می توان با استفاده موجود در آزمایشگاه ابزار با شرکت به تنهایی با داشتن بیش از 40 ، 000 سیستم عامل در سراسر جهان است که می تواند مورد استفاده برای انجام تست آنتی بادی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de