بریتانیا و ایالات متحده را در معرض “مخرب سایبری مبارزات” توسط رقیب متحده در برابر دانشگاه های شرکت های دارویی و بهداشتی سازمان های درگیر در coronavirus پاسخ.

آزمایشگاه انجام تحقیقات در COVID-19 واکسن نیز در میان کسانی که هدف قرار دادند.

مشترک هشدار نمی کند نام کشورها پشت این حملات اما آنها درک که شامل چین و روسیه و ایران و همچنین دیگران.

شده است وجود ندارد شناخته شده حمله موفق در انگلستان موسسه.

Close up of hands typing on laptop. Night work concept.
تصویر: کارکنان توصیه شده است برای تقویت و رمز عبور خود را

کارکنان بهداشت و درمان و تحقیقات پزشکی سازمان روز سه شنبه توصیه به تغییر هر یک از کلمات عبور است که می تواند منطقی حدس زده است.

می آید پس از انگلستان National Cyber Security Centre (NCSC) و ما امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت (CISA) کشف شده در مقیاس بزرگ “رمز عبور پاشش” مبارزات.

این اصطلاح با توجه به تلاش برای دسترسی به تعداد زیادی از حساب ها معمولا با استفاده از شناخته شده کلمه عبور.

بیشتر از Covid-19

پل چیچستر این NCSC مدیر عملیات گفت: “حمایت از بخش بهداشت و درمان است NCSC اولین و مهمترین اولویت در این زمان ما در حال همکاری نزدیک با بیمه خدمات درمانی به نگه داشتن سیستم خود را امن است.

“با اولویت بندی هر گونه درخواست برای حمایت از بهداشت و سازمان ها و باقی مانده در تماس نزدیک با صنایع درگیر در coronavirus پاسخ ما می تواند آنها را به اطلاع از هر گونه فعالیت های مخرب و گام های لازم برای کمک به آنها را به دفاع در برابر آن است.

“اما ما نمی توانیم این کار را به تنهایی و توصیه ما به بهداشت و درمان سیاست گذاران و محققان ما را گام عملی برای دفاع از خود از رمز عبور پاشش مبارزات.”

کارکنان بهداشت و درمان و تحقیقات پزشکی سازمان گفته شده است برای ایجاد رمزهای عبور تصادفی با سه واژه و اجرای دو فاکتور تأیید هویت برای کاهش خطر انداخته است.

Byran افزار CISA دستیار مدیر امنیت سایبر گفت: “قابل اعتماد و مستمر cybersecurity همکاری CISA با NCSC و شرکای صنعت نقش مهمی در حفاظت از مردم و سازمان ها به طور خاص در طول این زمان به عنوان سازمان بهداشت و درمان در حال کار در حداکثر ظرفیت است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

این NCSC و CISA قبلا صادر مشترک هشدار در 8 مارس در مورد مجرمان اینترنتی بهره برداری از شیوع کروناویروس شخصی خود را به دست آورید.

آنها انتظار فراوانی coronavirus مربوط به حملات سایبری به افزایش بیش از هفته های آینده و ماه.

این NCSC ایجاد یک ایمیل مشکوک گزارش سرویس در ماه گذشته پس از دیدن افزایش coronavirus ایمیل مربوط به کلاهبرداری است.

در هفته اول آن خدمات دریافت بیش از 25,000 گزارش – نتیجه 395 سایت های فیشینگ بودن در نظر گرفته شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de