شورش در پایتخت صربستان پس از دولت reimposes مستند

هزاران نفر از تظاهرات و درگیری با پلیس ضد شورش در پایتخت صربستان بلگراد پس از این کشور را رئیس جمهور اعلام کرد از سرگیری یک مستند زیر سنبله در coronavirus موارد است.

صربستان رفت و از یکی از دقیقترین مستندات در اروپا به نزدیکی کامل بازگشایی این کشور در آغاز ممکن است.

فوتبال و تنیس مسابقات در استادیوم های بسته بندی شده و انتخابات پارلمانی برگزار شد با وجود هشدارهای که تجمع جرم بدون اجتماعی فاصله می تواند منجر به یک جدید کروناویروس موج.

تصویر: معترضان تلاش برای ورود به ساختمان پارلمان

روز سه شنبه این کشور را وزارت بهداشت گفت: 13 نفر فوت کرده در 24 ساعت و 299 جدید COVID-19 موارد تایید شد.

که به ارمغان آورد و در مجموع به 16,719 مورد تأیید و 330 ویروس-مرگ و میر ناشی از زمان شروع این بیماری همه گیر در صربستان.

مخالفان دولت دست زدن به بحران انداخت شراره و آتش بازی در پلیس و تلاش برای طوفان مرکزی ساختمان پارلمان. برخی موفق به گرفتن در داخل قبل از اینکه تحت فشار قرار دادند توسط نیروهای امنیتی.

قبلا صربی جمهور Aleksandar Vucic به نام ویروس وضعیت بلگراد “هشدار دهنده” و “بحرانی” به عنوان شهر بیمارستان نزدیک شدن ظرفیت.

بیشتر از Covid-19

او همچنین اعتراف کرد که برخی از اشتباهات ساخته شده بودند: “ما احتمالا آرامش بیش از حد” او گفت:. “همه فکر می کردند همه چیز تمام شد.”

اما او را رد کرد انتقاد از تصمیم به برگزاری انتخابات پارلمانی در ماه ژوئن در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل با وجود روزانه موارد عفونت کروناویروس.

آقای Vucic را صربی مترقی حزب برنده بیشتر از 60 درصد آرا یا 188 کرسی از 250 کرسی صربی مجلس در یک نظرسنجی تا حد زیادی تحریم احزاب مخالف به دلیل اتهام فساد و فقدان آزادی مطبوعات.

کشور همسایه مونته نگرو تحمیل اجباری قرنطینه در هر ورود از صربستان به دلیل افزایش میزان عفونت و یونان را ممنوع کرده است صربی گردشگران از ورود به کشور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>