ریچارد Jewell: 1996 المپیک بمب گذاری و قهرمان تبدیل شده تبه کار

که بلافاصله پس از انفجار بمب نگهبانی ریچارد Jewell یک قهرمان بود.

زمانی که 33 ساله کشف خاکی سبز نظامی به سبک کوله پشتی حاوی دستگاه – لوله بمب به وزن حداقل 18 کیلوگرم است که به نوبه خود بزرگترین در نوع خود تا کنون دیده توسط FBI در زمان او همه چیز او تا به حال آموزش داده شده است را انجام دهید.

آن 12.55 بعد از ظهر, شنبه 27 جولای 1996. در ساعات اولیه صبح که حدود 50000 نفر جمع آوری شد در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک در آتلانتا, گرجستان, جشن روز قبلی دستاوردهای ورزشی در یک کنسرت. با بازی های المپیک در نوسان کامل این ممکن است به راحتی تبدیل به یکی از بدترین حملات تروریستی در تاریخ آمریکا.

A law enforcement officer peers into the crater caused by a bomb blast in Atlanta's Centennial Olympic Park early July 27, tearing apart an audio tower at rear and killing at least two people and injuring dozens
تصویر: این تصویر نشان می دهد که دهانه ناشی از انفجار بمب در آتلانتا در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک در 27 جولای 1996

پس از بالا بردن زنگ Jewell با کمک دیگر نگهبانان شروع به تخلیه فوری منطقه است. نمیدانستند او در 12.58 هستم 911 هشدار تماس نیز شده بود ساخته شده از payphone: “وجود یک بمب در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک. شما باید 30 دقیقه باشد.”

اما نبود زمان به آن را متوقف کند.

این انفجار در نزدیکی یک صدا برج در 1.20 در, کشتن یک زن 44 ساله و مادر آلیس Hawthorne و فیلمبرداری Melih Uzunyol که دچار حمله قلبی و مجروح شدن بیش از 100 دیگر قربانیان. اگر نه برای Jewell سریع فکر کردن اعداد می شده اند به مراتب بالاتر است.

در حال حاضر گارد امنیتی, داستان شده است dramatised توسط مدیر کلینت ایستوود در فیلم جدید ریچارد Jewell, صورتحساب به عنوان “یک داستان چه اتفاقی می افتد هنگامی که آنچه گزارش شده است به عنوان واقعیت مبهم حقیقت”.

بیشتر از دهندگان و هنر

چون فقط سه روز پس از اینکه مورد ستایش قرار داد یک قهرمان Jewell صورت پخش شد در سراسر جبهه صفحات برای همه به دلایل نادرست; FBI شد و درمان او را به عنوان “فرد مورد علاقه”.

“اف بی آی مظنون ‘قهرمان’ گارد ممکن است بمب کاشته شده,” صفحه اول Atlanta Journal-Constitution (AJC) اولین خروجی اخبار به حمل داستان, گزارش روز سه شنبه 30 جولای.

این بود که در یک بمب گذاری در المپیک بزرگترین داستان روی این سیاره است. جهان خواستار شد بدانید که چه کسی مسئول بود.

Richard Jewell Attorney Lin Wood holds a copy of the Atlanta Journal during a press conference 28 October 1996. Wood said Jewell plans to file suit against several media sources for defamation of character
تصویر: این مجله آتلانتا زد این تیتر در صفحه اول در 30 ژوئیه 1996
Alcohol, Tobacco and Firearms agents, FBI agents and local police officers carry red flags to mark evidence in their investigation of a suspected pipe bomb blast which exploded in Centennial Olympic Park in Atlanta, early July 27 1996
تصویر: ع و ماموران FBI و افسران پلیس را علامت شواهد پس از حمله

تیتر نبود نادرست است. گارد امنیتی تبدیل شده بود مشکوک. اما آن را شروع چه Jewell که همیشه حفظ بی گناهی خود را بعد از توصیف به عنوان “88 روز از جهنم”.

ریچارد Jewell, فیلم, ارائه, دیوید و جالوت-نوع مورد: گناه بیچاره گارد امنیتی که بت اجرای قانون و فقط می خواستم به انجام کار درست در مقابل اف بی آی و رسانه ها دو نفر از نیروهای قدرتمند ترین در امریکا است.

Jewell شد یک نمونه اولیه از محاکمه توسط دادگاه افکار عمومی قبل از رسانه های اجتماعی حتی وجود داشته است. پس چگونه دقیقا آن را انجام داد همه رفتن پس اشتباه است ؟

کنت الکساندر آمریکا برای منطقه شمال گرجستان در زمان بازی های المپیک 1996 که صرف صدها ساعت در جلسات با اف بی آی زیر بمباران و کوین Salwen که زد وال استریت ژورنال (WSJ) جنوب شرقی بخش و گزارش در این داستان در طول بازی باز کردن وقایع در کتاب خود مشکوک یک منبع برای این فیلم.

Kent Alexander, US Attorney General for northern Georgia, answers questions from the media January 17 on the double bombing that occurred 16 January in an Atlanta suburb office complex
تصویر: کنت الکساندر بود دادستان کل آمریکا برای شمال گرجستان در زمان بمباران

“من ملاقات ریچارد Jewell که صبح چند ساعت پس از انفجار و من را تکان داد دست خود را” الکساندر می گوید اخبار آسمان. “او هنوز هم وجود دارد در پارک صحبت با ماموران اف بی آی و شنیدم آنچه که او انجام داده بود تا من را تکان داد دست خود را به از او تشکر کنم.”

تا به حال Jewell نه کشف بمب و عمل به سرعت به او می گوید: بدون شک وجود دارد بسیاری از مردم فوت کرده اند.

می توانست خیلی بدتر ؟ آن را قطعا خواهد توانست خیلی بدتر” او می گوید. “که بمب شد بزرگترین نوع از این نوع FBI و ع (اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره) تا به حال دیده بود. و آن را به حال یک جهت صفحه.

“در طول این دوره از وقایع که [Jewell] باعث بشقاب به پایان رسید تا رو skywards به جای از راست به جمعیت. او قطعا نجات بسیاری از زندگی است. آن ویرانگر بود اما از آن می شده اند به مراتب مخرب تر است.”

Richard Jewell. Pic: Warner Bros
تصویر: پل والتر هاوزر ستاره به عنوان Jewell در کلینت ایستوود در فیلم جدید. عکس: برادران وارنر

در ساعت است که به دنبال Jewell قهرمان گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک به نظر می رسد در سی ان ان و در بخشی دیگر از مصاحبه ، اما در یکشنبه اف بی آی بود توجه او را به عنوان یک پتانسیل مشکوک.

“شما همیشه در نگاه آن مرد که بمب درست مثل شما همیشه نگاهی به مرد که داشت بدن” به عنوان یک مامور اف بی آی می گوید در این فیلم است.

به دنبال کسی به جرم و جنایت بود غیر معمول نیست. وجود دارد که اطلاعات مورد نیاز به بررسی شود; نظرات Jewell تا به حال ساخته شده برخی از رفتار یک تماس دریافت شده در مورد او. افسران نمی شده اند انجام کار خود را به درستی داشتند و نه حداقل نگاه به Jewell.

اما با ساخت بمب گذاری بین المللی, اخبار و Jewell جهان قهرمان آن بود که باید با ظرافت به کار گرفته.

“من فکر کردم در زمان صبر کنید و ببینید” الکساندر می گوید. “در حال حاضر وجود دارد دو مظنون است. پس صبر کنید و ببینید.

“وجود دارد یک کل تحقیقی برنامه در محل برای مصاحبه Jewell بی سر و صدا. که رفت و از پنجره به عنوان به زودی به عنوان نام خود را به نظر می رسد در رسانه ها. بدیهی است که وجود دارد نشت.”

و نشت – که هویت Salwen و الکساندر در ادامه به کشف و گزارش شده است در کتاب خود است اما با توجه به داستانی هویت در فیلم – قطعا باید آگاه بوده است از عواقب است ؟

“من نمی دانم چه بود رفتن را از طریق ذهن خود می گوید:” الکساندر. “اما من می دانستم که عواقب. من خشمگین بود. آن را بزرگترین داستان در جهان در آن زمان بود.”

Richard Jewell, shown during a Today Show interview after the Olympic park explosion, has been named as a suspect in the case, the Atlanta Constitution reported July 30. Jewell was assigned as a security guard to the park area.
**POOR TV QUALITY**
تصویر: در گزارش اولیه و حضور در تلویزیون از جمله این مصاحبه در امروز نشان می دهد Jewell بود یک قهرمان مورد ستایش قرار داد…
US Federal agents gather 31 July outside the home of Richard Jewell, the security guard who was working at Centennial Park at the time of the 27 July pipe bomb explosion. Federal authorities reportedly searched the apartment for evidence that might link Jewell to the bombing
تصویر: … اما او به سرعت تبدیل به مظنون اصلی در اف بی آی تحقیقات

Jewell که تا به حال حتی دستگیر شده است, اجازه دهید به تنهایی متهم خودش در چشم یک رسانه طوفان از آن سخت است به دست بالا گرفتن قدر می گوید Salwen.

“این زمان صلح و بزرگترین رویداد در تاریخ: 197 سازمان ملل از دو میلیون بازدید کننده به آتلانتا 15,000 روزنامه نگاران در شهر برای پوشش بازی.

“و 1996 بود و این واقعا جالب سال برای رسانه ها. سی ان ان شد و در حال اجرا اما MSNBC و فاکس نیوز در ادامه و هوا که در آن سال. وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز (نیویورک تایمز) و تعدادی دیگر از ما انتشارات رفت و آنلاین برای اولین بار. بنابراین وجود این شتاب در رسانه ها و تغییر در, اخبار مصرف و انتظار; فوریت آغاز به سابقه بیش از دقت و صحت.

“هنگامی که شما در مورد فکر می کنم راه ما در حال حاضر مسابقه به قضاوت من اغلب فکر می کنم ریچارد Jewell به عنوان یک بیمار برای ویروس های رسانه های اجتماعی به نفس بیش از حد.”

مانند الکساندر, Jewell به Salwen توجه به عنوان یک قهرمان. هنگامی که از آن پدید آمده است که او یک مظنون به وال استریت ژورنال او می گوید: در زمان “دقیق صبر کنید و ببینید چشم انداز” که آن را به گزارش پیشرفت در این مورد.

“اما من می گویم که تا حد زیادی به دلیل تصمیمات اتخاذ شده در نیویورک” Salwen می پذیرد. “ویرایشگر اصلی ما صحبت ما کردن لبه. چند تن از ما در آتلانتا بسیار ناراضی بودند که ما در حال سقوط بودند پشت در داستان است.

“خوشبختانه سردبیران ما به مراتب دقیق تر از ما بودند. احتیاط به پایان رسید تا اینکه این تصمیم درست است.”

بنابراین مطبوعات و رسانه ها که در گزارش مشکوک وضعیت واقعا ازلی baddies به عنوان آنها به تصویر کشیده شده در ایستوود در فیلم ؟

Richard Jewell director Clint Eastwood has defended the film against criticism from the Atlanta Journal-Constitution
تصویر: ریچارد Jewell کارگردان کلینت ایستوود است در دفاع از این فیلم در برابر انتقاد

این است که داستان ارائه شده است که شاید کمی بیش از حد ساده انگارانه با این فیلم نشان می دهد که Jewell نصب یک پروفایل و مقامات تحت فشار برای پیدا کردن بمب افکن. با ادراک و دانستن بی گناهی خود را از آن آسان است برای ارائه به مقامات و رسانه ها به عنوان اگر آنها را به او.

گزارش داد که ریچارد Jewell بود که مظنون به ارتکاب جرم است که البته بسیار متفاوت گزارش که ریچارد Jewell آیا مرتکب جرم و جنایت. از نظر قانونی در آمریکا چه بود گزارش خوب بود چون واقعی بود.

اما گل و لای میله های.

“در ما تهمت و افترا و قانون حقیقت است که اساسا نهایی دفاع می گوید:” Salwen. “ریچارد Jewell شد در واقع منجر مشکوک بنابراین شما می تواند از نظر قانونی گزارش می دهند که. اما من زمان زیادی را صرف صحبت کردن با کلاس های روزنامه نگاری و من می گویم که اگر شما فقط به حل و فصل برای افترا معیار شما جذاب به پایین ترین مخرج مشترک.

“در این مورد من می گویند که بله حقایق دقیق بودند. اما گسترده تر حقیقت نه لزوما دقیق است. ریچارد Jewell بود که بمب افکن. ریچارد Jewell هرگز دستگیر شد. ریچارد Jewell هرگز متهم شده است. و او قطعا نبود محکوم کرد.

“خطر انداختن اطلاعات به دادگاه عمومی در نظر ریچارد Jewell مورد بود واقعا مخل.”

ریچارد Jewell درگذشت مربوط به دیابت و حمله قلبی 11 سال پس از بمب گذاری در ماه اوت سال 2007. او 44.

“شما می توانید این استدلال که آن را مشکوک وضعیت و پوشش رسانه ای است که تسریع مرگ او می گوید:” Salwen. “او قطعا به حال PTSD تشخیص داده نشده.”

Kent Alexander (left) and Kevin Salwen, authors of The Suspect, the book which new film Richard Jewell is based on. Pic: Allison Shirreffs
تصویر: الکساندر (چپ) و کوین Salwen در حال نویسندگان این گمان که می گوید ریچارد Jewell داستان. عکس: آلیسون Shirreffs
The bomb which went off at the Atlanta 1996 Olympics. Security guard Richard Jewell, who spotted the backpack, was a suspect
تصویر: FBI مسخره کردن لوله بمب مورد استفاده در حمله

آن را طولانی نیست پس از بمباران و قبل از آن آشکار شد هر دو الکساندر و Salwen می گویند که Jewell بعید است که مسئول بوده است. اما این امر می تواند ماه قبل از او رسما تبرئه.

“از آن زمان تا زمانی به سه دلیل می گوید:” الکساندر. “اولا وجود یک تحقیق انجام گیرد در غیر معمول چیزهایی ریچارد Jewell گفته بود و انجام می شود. برای مثال او در زمان اولین شکستن و دور از برج در شب بمب قرار داده شد. او پرسید: اگر برج دیگری خواهد مقاومت در برابر انفجار است. او گفت: دیگران در این پارک را به یک تصویر از او به خاطر “من قصد دارم به معروف’. همه که باید بررسی شود.

“دوم FBI نیاز به بررسی همه آگهی جدید. هنگامی که کسی نام در – در جهان امروز مانند رفتن ویروسی – شما می توانید تعداد زیادی از تماس از سراسر کشور در سراسر جهان ، تماس به می گویند مردم شنیده ام چیزهای وحشتناک Jewell انجام داده بود و او را دیده و با استفاده از مواد منفجره و تلاش برای خرید بیشتر. تمام کسانی که تا به حال به ترسیم و مورد بررسی قرار گرفت. هیچ یک panned.

“در نهایت ریچارد Jewell بود و طبعا تمایلی به صحبت با FBI دوباره. اواخر سپتامبر ما سوال است که تنها ریچارد Jewell می تواند پاسخ دهد: که در آن او بود سبز کوله پشتی است که از نزدیک شبیه یک برگزاری المپیک بمب اما هرگز پیدا نشد در جستجوهای از اموال خود ؟ چرا او بپرسید که از جمله عجیب و غریب است ؟ چرا او به شدت مقاومت در برابر انتقال دور از برج چند روز قبل از بمباران?”

پس از هفته ها از سوء ظن و عناوین – اما هیچ اتهام – Jewell را Bobi صادر شده درخواست تجدید نظر به رئیس جمهور وقت بیل کلینتون به FBI رها تحقیقات شکستن در اشک در یک کنفرانس خبری.

الکساندر کار با جک مارتین, Jewell را دفاع جنایی وکیل برای تشویق گارد امنیتی برای دیدار با اف بی آی و یک بار دیگر.

“در اکتبر 6, ریچارد Jewell در آمد با جک مارتین و ملاقات با یک مامور اف بی آی و دیگران برای شش ساعت” او می گوید. “آنها از او خواست هر سوال باقی مانده است. معامله از وجود آنها را سه هفته به بررسی بیشتر بر اساس پاسخ خود را و پس از آن ما خواهد می دانم که اگر او هنوز هم به عنوان هدف بررسی است.”

در 26 اکتبر سال 1996 الکساندر در زمان غیر معمول مرحله از عموم تبرئه Jewell, حتی اگر او تا به حال هرگز شده است به اتهام ارائه نامه ای به مارتین.

Richard Jewell (C) his mother Barbara (L) and attorneys Watson Bryant (R) and Wayne Grant (far R) look on during a press conference 28 October in Atlanta, Ga. Jewell was cleared as a suspect in the July 27 bombing of Centennial Olympic Park
تصویر: Jewell و مادرش Bobi تصویر در یک کنفرانس رسانه های بعد از او پاک شد

Jewell رفت تا فایل قانون مناسب در برابر رسانه های خبری او متهم libelling او.

این شامل ان بی سی ، سی ان ان و نیویورک پست که حل و فصل و AJC که نیست. این مورد در برابر پاسخگویی و عدالت بود و در نهایت اخراج در سال 2011 چهار سال پس از Jewell مرگ و 10 سال پس از مرگ این خبرنگار نوشت که داستان کتی Scruggs.

دادگاه تجدید نظر به این نتیجه رسیدند که “از آنجا که این مقاله را در تمامیت خود بودند به طور قابل توجهی درست است در آن زمان آنها منتشر شد – حتی اگر محققان’ سوء ظن بودند در نهایت تلقی بی اساس – نمی توانند اساس یک افترا عمل”.

کمیسیون پاسخگویی و عدالت بوده است توجیه. بنابراین هنگامی که ریچارد Jewell, فیلم منتشر شد در ایالات متحده در ماه نوامبر سال 2019 آن را کفن در جدالبا AJC به دنبال اذعان عمومی و “برجسته سلب مسئولیت” اعتراف به این که “برخی از وقایع بودند تصور برای دراماتیک اهداف”.

کاغذ گفت: در آن زمان “خاص استثنا” به این فیلم تصویر از اواخر Scruggs و این پیشنهاد که او با یک مامور اف بی آی به آنچه اخیر AJC گزارش نگاهی به Jewell داستان توصیف به عنوان “بزرگترین حرکت شبیه چمچه زنی از زندگی حرفه ای او”.

واکنش بیش از Scruggs’ تصویر است تحت عناوین اطراف این فیلم تا حدودی تحت الشعاع قرار داده داستان Jewell خود را.

Sam Rockwell and Paul Walter Hauser in Richard Jewell. Pic: Warner Bros
تصویر: هاوزر گفت: آسمان, اخبار, او امیدوار است این فیلم کمک می کند ‘حق اشتباهات’ رنج می برد توسط Jewell. عکس: برادران وارنر

در مصاحبه با Sky News ترویج فیلم پل والتر هاوزر که نقش Jewell, خطاب به بحث.

“من حدس می زنم من واقع بینانه را در کتی Scruggs بحث این است که من یک مورخ ریچارد Jewell یا کتی, من یک مورخ فیلمنامه و فقط تلاش داستان برای گفتن. آنچه من می خواهم بگویم این است که اگر مردم نا امید شده توسط آن عنصر من امیدوارم که آن را به دور از تاثیر کلی از آنچه که ما در حال تلاش برای حق اشتباهات ما در حال تلاش برای حق فیلم ما گفتن.

“و من همچنین می گویند که هالیوود به طور کلی در این که آیا شما در حال تماشای یک فیلم [بر اساس یک داستان واقعی] مانند Foxcatcher یا نور افکن وجود دارد کامپوزیت شخصیت وجود دارد عناصر که در آن شما نمی توانید بدانید که حقیقت دقیق.

“وجود دارد هیچ دقت هنگامی که دو نفر از آگهی های خود را پس از گذشت – کتی و ریچارد. ما بهترین های ما بود و من بسیار افتخار می کنم.”

هر دو Salwen و الکساندر ملاقات Scruggs و مصاحبه با بسیاری از منابع متصل به او را برای خود کتاب. او “بسیار تفرقه نیروی” یک زن بود که “بزرگتر از زندگی فوق العاده سرگرم کننده به عنوان یک شخصیت به نوشتن; او لباس پوشیدن و متحیرکننده مصرف زیادی دودی زیادی استفاده می شود ناسزا زیادی” می گوید: Salwen. “او نگهداری اسلحه در کیف پول خود را در کنار او عطر. و او تا به حال شهرت – از آنجا که از راه او و راه او comported خودش – از خواب با منابع.

“که گفت: ما هرگز می گویند که او را در خواب با منابع و ما قطعا نمی گویند او با یک مامور اف بی آی به این داستان. ما خواسته همه ما مصاحبه, به طور خاص: که آیا او خواب ، آیا می دانید در مقابل شایعه?

“به عنوان یک منبع و خلاصه آن را به خوبی: کتی فروخته می شود صدای هیس کردن و استیک. به عبارت دیگر او خواب نیست با این افراد او فقط یک بزرگ لاس زدن. وجود دارد یک جهش به رفتن از وجود دارد به گفته او با منابع.

“این فیلم… فراتر از آن ما شد. اما بقیه تصویر از کتی Scruggs دقیق است.”

Richard Jewell. Pic: Warner Bros
تصویر: این فیلم نمی کند و به تصویر بکشد FBI در نور خوب. عکس: برادران وارنر

هر دو الکساندر و Salwen می گویند که آنها لذت می برد فیلم است.

“من فکر می کنم این فیلم فوق العاده است و من نمی گویم این فقط به عنوان من در آن درگیر می گوید:” Salwen. “من فکر می کنم آن را واقعا سرگرم کننده قطعه ای از سرگرمی است که باعث می شود یک نقطه قوت در مورد چگونه ما به عنوان یک جامعه اغلب با عجله به قاضی. این یک فیلمی از یک قهرمان گمنام.”

“این یک فیلم آن را دارای شخصیت های مختلف و تغییرات آن چیز کمی است اما به طور کلی آنها واقعا یک کار خوب” الکساندر می گوید که می گوید او غافلگیر شده بود برای دیدن امضای خود را cameo که exoneration نامه تحویل داده شده است بر روی صفحه نمایش.

Salwen سپاسگزار است که خود ویراستاران صحبت او را از همان داستان به عنوان Scruggs می گوید Jewell داستان تشویق بسیاری از اندیشه در میان روزنامه نگاران در پی.

وقتی که می آید به گزارش فقط به دلیل آن است که از نظر قانونی صدای آن را نمی کند و همیشه آن را حق او می گوید:.

“خیلی از پوشش است که اتفاق افتاده است پس از آن فقط افتضاح بود,” او می گوید. “Jewell بود به نام ‘ایجاد کرد رمبو” و “شکست خورده چاق کلانتر معاون’. در جی لنو که امشب نشان می دهد او به عنوان ‘اونا Doofus” (در اشاره به تروریستی تد Kaczynski شناخته شده به عنوان Unabomber).

“او در مقایسه با شاون Eckardt مرد که مورد حمله قرار [یخ اسکیت باز] نانسی Kerrigan.” (Eckardt, اتفاقی, بود, بازی های برگزار شده توسط هاوزر در فیلم من تونیا در سال 2017).

“لنو برگزار می شود تا عکس از هر دو و گفتند: آنچه در آن است در مورد بازی های المپیک است که به ارمغان می آورد چاق, احمق بچه ها؟’

“در دادگاه عمومی اعتقاد ریچارد Jewell آیا جرم و جنایت.

“سریع به جلو به امروز و شما آن را ببینید به طوری که اغلب در حال حاضر با ما زمان رسانه های اجتماعی رفتار است. مردم retweet همه چیز بدون حتی چک کردن.”

Richard Jewell is sworn in prior to his testimony before the House Judiciary Committee July 30 1997. Jewell said the FBI tried to publicly humiliate him when he was a suspect in the Atlanta bombing during the summer Olympic Games last year and asked the lawmakers to find out why
تصویر: پس از پاک Jewell رفت و به شهادت علیه FBI و شکایت چند رسانه ای

پس چه کار کنیم ؟

“واقعیت این است که به عنوان یک جامعه ما کاملا نیاز به کم کردن سرعت و تشخیص این که چیز خاصی نیست چیزی حق دور می گوید:” Salwen. “چیزهایی که فقط می توانید زمان را.

“ما همه ناشران در حال حاضر. اگر شما Instagram, Facebook, Twitter, شما در چاپ و نشر کسب و کار. و اگر شما در حال ارسال بدون چک کردن شما بخشی از مشکل است. و من خودم را در این راه. من همیشه به عنوان آهسته و آگاه به عنوان من می تواند باشد.

“ما به عنوان یک جامعه با عجله به قضاوت و شخص در انتهای دیگر این است که آمار تلفات انساني.”

دیگر روزنامه نگار هنری شوستر بود که یک تهیه کننده برای سی ان ان در زمان بمباران و مرتب Jewell اولین مصاحبه به عنوان یک قهرمان موافق است. در باز و صادقانه مقاله ای برای واشنگتن پست – “من کمک کرد ریچارد Jewell معروف و خراب زندگی خود را در فرآیند“–او توضیح عذرخواهی او در سمت چپ آن را دیر به.

شوستر مودبانه کاهش یافته است به نظر بیشتر گفت: او گفته بود همه چیز او می خواست به در مقاله خود اما خوشحال بود که آن را به نقل از.

John Hawthorne, right, widower of Alice Hawthorne, the woman killed in the 27 July 1996 Centennial Olympic Park explosion, speaks after Eric Rudolph was sentenced to life in prison for three Atlanta bombings. Alice Hawthorne's daughter is to the left of Hawthorne
تصویر: آلیس Hawthorne کشته شد در حمله

منابع اجرای قانون نشت به چند رسانه ها نه فقط AJC که Jewell تحت بررسی بود ،

“به جای رفتن با بیشتر خنثی زبان ما مورد علاقه [سی ان ان رئیس جمهور تام] جانسون مجریان در مجموعه نگه دارید تا صفحه از مجله و خواندن اخبار.

“زمان Jewell وکیل شنیده اخبار و گزارش و موفق به دریافت از طریق اف بی آی و برق را به مشتری خود گفتن او را به خارج از میدان کار جمعی وزن از اجرای قانون و رسانه ها آغاز شده بود تبدیل Jewell از یک قهرمان به یک تبه کار.”

نوشتن در مورد “ساخت حس از آن این همه سال بعد زمانی که من امی در قفسه من برای سی ان ان پوشش از کسانی که در 24 ساعت اول”, شوستر آمده است: “ما در رسانه ها آن را اشتباه حتی اگر گزارش ما درست بود. وجود تناقض: Jewell واقعا اف بی آی مظنون اصلی. بله FBI زیادی برای پاسخ به سوال اما این است که در مورد مسئولیت ما است.

“فرض کنید که سی ان ان بوده است متنوع تر و به نام Jewell یک فرد مورد علاقه ما تکراری و بی امان پوشش هنوز هم باید آن را مانند مقامات فکر کردم که او مقصر است.

“در گزارش خود من یاد گرفته ام که بیشتر تردید از منابع به خصوص زمانی که آنها ادعا می کنند به صحبت می کنند برای دولت – به خصوص در بالاترین سطح است. داستان من این روزها اصلا به هوا بدون بی امان واقعیت-بررسی و اسکریپت ها باید بیشتر پانوشت بیش از هر اصطلاح مقاله من در کالج بود.

“اما این است که همیشه به اندازه کافی نیست. همچنین چگونه شما آن را گزارش و چه هر کس دیگری است که گزارش آن را بیش از حد. شخص دیگری گناه و چندین شهرک دادگاه نمی دهد Jewell نام خوب خود بازگشت. شاید این فیلم در نهایت خواهد شد.”

ان بی سی خبرنگار Tom Brokaw نیز عذر خواهی کرد برای پوشش خود را در یک صدای جیر جیر ارسال شده در دسامبر گفت که او “عمیقا” ابراز تاسف چه Jewell و مادر خود را از طریق رفت و گفت: “من امیدوارم که همه ما آموخته درس از جمله اف بی آی بود که من منبع اصلی.”

اجرای قانون نیز همه چیز اشتباه ،

“اول و مهمتر از همه وجود دارد نشت. نشت مانند که باید criminalised. دوم وجود تایید تعصب اگر چه آن را به نام که در آن زمان. مشخصات پیشنهاد Jewell بود به احتمال زیاد بمب افکن و بیش از حد از پژوهش محور در تلاش برای اثبات این نتیجه گیری درست بود. که گفت: حقیقت این است که البته 20-20.”

Eric Rudolph (undated photo) vanished in early 1998 and vaulted to the FBI's Most Wanted list after a bombing at a Birmingham, Alabama abortion clinic. Rudolph was later charged in the bombing at Atlanta's Centennial Olympic Park during the 1996 Summer Olympics
تصویر: اریک رودلف بعد از اعتراف به بمباران

بمب افکن معلوم شد که 29 ساله اریک رودلف که در ادامه به ارتکاب سه بیشتر حملات علیه درمانگاه سقط جنین و یک گی بار در جورجیا و آلاباما در دو سال است که به دنبال قبل از او شناسایی شد و در سال 1998 است. این امر می تواند پنج سال دیگر تا زمانی که او گرفتار شد.

زمان payphone هشدار بمب آن را متوجه نسبتا زود در تحقیقات به معنای Jewell احتمالا نمی تواند ساخته شده اند تماس بگیرید. در واقع این یک AJC روزنامه نگار که صرف زمان کار کردن زمانبندی و متوجه آنها نمی تواند کار و گزارش داستان.

اما هنگامی که آن را به محتوای تماس های صوتی را هرگز منتشر شده توسط اف بی آی ،

“این یک بزرگ تجلی یا هر چیزی اما یک چیزی که من انجام داده اند متفاوت است و فشار و حتی سخت تر برای 911 تماس بگیرید که تا به حال ساخته شده است هشدار بمب گذاری منتشر خواهد شد” الکساندر می گوید. “این تصمیم نه به کشتزارهای و آن را یک فرصت از دست رفته در زمان.

“تا به حال FBI بازی های برگزار شده است که نوار در طول پخش بازی های المپیک وجود دارد یک فرصت بسیار خوب کسی در را به رسمیت شناخته اریک رودلف صدای.

“اگر اریک رودلف تا به حال یافت شده است پس از آن وجود دارد سه بمب گذاری است که رخ نمی داد.”

و ریچارد Jewell ممکن است باقی مانده قهرمان واقعی او همیشه بود.

بیش از 20 سال بعد در عصر دیجیتال داستان گارد امنیتی که رفت از ناشناخته جهانی قهرمان به دشمن در این فضا از چند روز احساس می کند شاید حتی بیشتر مربوطه در حال حاضر.

پس چگونه ما معکوس جهان را بی امان تشنگی فوری اطلاعات ؟

“من فکر می کنم ما واقعا نیاز به فکر می کنم – و من می گویم این به عنوان یک روزنامه نگار به عنوان کسی که کاملا یک مدافع از آزادی مطبوعات – شاید ما نیاز به یک نگاه سخت در حال تغییر قوانین ما در آمریکا می گوید:” Salwen.

“شاید ما نیاز به حفاظت از مردم کمی بیشتر از ما بوده است.”

ریچارد Jewell ستاره پل والتر هاوزر در عنوانی نقش در کنار جان هام به عنوان رهبری FBI محقق سام راکول به عنوان Jewell, وکیل, اولیویا وایلد به عنوان AJC خبرنگار کتی Scruggs و کتی بیتس است که نامزد دریافت جایزه اسکار به عنوان Jewell مادر. آن است که در انگلستان در حال حاضر سینما

مشکوک: المپیک بمب گذاری, FBI, رسانه ها و ریچارد Jewell, مرد گرفتار در وسط, توسط کنت الکساندر و کوین Salwen نیز برای خرید در دسترس در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>