قیمت برنج افزایش به 7 سال به بالا به عنوان coronavirus جرقه انباشت

زنان گیاه نهال برنج در شاليزار زمینه در Baghmara روستا در Baksa منطقه آسام هند.

دیوید Talukdar | NurPhoto | گتی ایماژ

قیمت برنج — غذای اصلی در آسیا — آمار 7 سال اخیر با توجه به شیوع کروناویروس به عنوان واردکنندگان با عجله به ذخایر دانه در حالی که صادرکنندگان جلوگیری از حمل و نقل.

با توجه به برنج تایلندی صادرکنندگان قیمت از 5 درصد شکسته برنج سفید — صنعت معیار — افزایش 12 درصد از مارس 25 آوریل 1. برنج قیمت در حال حاضر در بالاترین سطح از اواخر ماه آوریل 2013, خبرگزاری رویترز گزارش داده است.

افزایش قیمت است و با توجه به انتظارات بالاتر تقاضا برای برنج تایلندی پس از همکار صادرکنندگان برتر هند و ویتنام هر دو صورت اختلال در صادرات استراتژیک غذای اصلی با توجه به شیوع کروناویروس بیماری به طور رسمی شناخته شده به عنوان COVID-19. آسیا تولید 90 درصد از جهان را در برنج عرضه و مصرف همان مقدار.

در هند, برنج معامله گران را متوقف کرده اند امضای قرارداد جدید صادرات قرارداد به عنوان کمبود نیروی کار و لجستیکی اختلالات مانع تحویل قراردادهای موجود گزارش رویترز به نقل از مقامات صنعت. دولت ویتنام در همین حال قرار است در صادرات محدودیت.

حتی قبل از مارس سنبله, قیمت برنج آغاز شده بود نوردی در اواخر سال 2019 با توجه به خشکسالی شدید در تایلند و افزایش تقاضا از آسیایی و آفریقایی وارد. تایلند در جهان است دومین صادر کننده پس از هند و جلوتر از ویتنام است.

افزایش در قیمت می آید با وجود انتظارات قوی تولید این محصول در سال و حمل بیش از سهام برنج و گندم که در اوج تمام وقت, گفت Samarendu Mohanty, آسیا مدیر منطقه ای در پرو-بر اساس بین المللی سیب زمینی, مرکز یک گروه غیر انتفاعی تحقیق در مورد امنیت غذایی.

این برنج تایلندی صادرکنندگان مطمئن باشید در یک گزارش هفتگی که برنج سهام کافی و اما اذعان کرد مشکلات در گرداندن مراکز فساد کار در میان شیوع ویروس به عنوان کامبوج کارگران خانه سر به علت یک مستند در سراسر کشور.

که می تواند فصلی کشاورزی فعالیت دشوار است و آمار برداشت های آینده گفت: Mohanty در یک پست وبلاگ.

“بر خلاف دیگر در بخش کشاورزی است که به شدت تحت تاثیر زمان این مستند به جای این مدت به دلیل سخت, کاشت و برداشت, تقویم,” او نوشت: هفته گذشته است. “اگر فصل کاشت از دست رفته است, وجود خواهد داشت هیچ محصول برای فصل و یا برای کل سال است.”

شمال امریکا و اروپا و چین در حال حاضر در مواجهه با کمبود نیروی کار و تامین خط اختلال برای کاشت بهار او اضافه شده است. “اگر آنها از دست کاشت پنجره آنها انجام می شود برای کل سال است.”

در دیگر نقاط جهان مانند هند و دیگر کشورهای آسیای جنوبی است و در حال حاضر زمان برداشت برای زمستان محصولات کشاورزی مانند گندم و سیب زمینی و پنبه و برخی از میوه ها و سبزیجات است. کشاورزان نیاز به کارگران مهاجر برای راه اندازی ماشین آلات و انجام دیگر کار دستی مانند در حال بارگذاری و تخلیه تولید کند.

“اگر چه واردات و خرید برخی از کالاها دارای شتاب در هفته های اخیر چالش های لجستیکی در حال گزارش به عنوان جنبش محدودیت ها و اقدامات قرنطینه تبدیل به گسترده” بین المللی دانه شورای اسلامی گفت: در گزارش اخیر. همچنین اذعان تیز ترقی در کوتاه مدت تقاضا به خصوص برای برنج و گندم بر اساس مواد غذایی.

قیمت گندم نیز بالاتر

این فقط برنج, قیمت گندم — یک جزء اصلی دانه مورد استفاده برای ایجاد ماکارونی و نان نیز افزایش یافته است به تازگی.

معیار های آتی گندم در شیکاگو هیئت بازرگانی شد آمار شیوع کروناویروس در اوایل سال جاری اما دیده می شود سود از اواسط ماه مارس.

قیمت گندم و همچنین افزایش حدود 15 درصد در نیمه دوم ماه مارس به دلیل وحشت از خرید توسط مصرف کنندگان و محصول نگرانی های ناشی از مستندات در شمال امریکا و اروپا است.

برنج و گندم قیمت باقی خواهد ماند پشتیبانی می کند در هفته های آینده گفت: Fitch راه حل در یک توجه داشته باشید در این هفته.

“عرضه است و در حال حاضر سفت با توجه به تاثیر Covid-19 (coronavirus) همه گیر در تقاضا و تجارت و همچنین به پیامدهای بد آب و هوا در تولید کننده کلید (خشکسالی شدید در جنوب شرق آسیا و استرالیا)” گفت: Fitch راه حل.

اگر چه قیمت گندم و برنج در حال حاضر کم در شرایط مطلق نسبت به میانگین تاریخی آنها هنوز هم به طور قابل توجهی بالاتر بر روی آن اشاره کرد.

“این به معنی این تورم قیمت غذا را تسریع بیشتر در سال 2020 ادامه از 2019 زمانی که تب خوکی آفریقایی شیوع منجر به طولانی افزایش قیمت گوشت” آن اضافه شده است.

صنایع غذایی و انجمن ها و سازمان ها خواست کشورها برای حفظ تجارت باز است.

“کسی نمی تواند سرزنش کشورها برای حصول اطمینان از داخلی و امنیت غذایی در طول این مدت تلاش اما کشور نیاز به دقت فوق العاده در مصرف غیر ضروری سیاست اقدامات است که می تواند ایجاد وحشت در بازار” گفت: Mohanty. “کشورها باید آگاه باشید که به اندازه کافی غلات موجود در انبارها برای تغذیه جهان برای بیش از چهار ماه. اما این دانه ها استفاده از هیچ اگر کشورهای توسل به محدودیت های تجاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>