انقلاب و یا بازگشت به نجابت? 2020 دموکرات نهایی آیووا استدلال خود را نشان می دهد مورد در برابر تهمت

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در یک رویداد در Marshalltown, Iowa در Jan. 26, 2020 پیش از آیووا قفقاز.

یعقوب Pramuk | CNBC

حداقل چهار دموکرات ها را یک فرصت خوب برای ترک روز دوشنبه برای اولین بار-در-این-ملت آیووا ریاست جمهوری قفقاز با اکثر نمایندگان.

2020 کاخ سفید امیدوار مستقر کرده اند بسیار پیام های مختلف به عنوان آنها پنجه برای پشتیبانی در بالای میدان در آیووا. بسیاری از آنها تجدید نظر مربوط — در یک راه یا دیگری — به توانایی خود را برای انکار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دور دوم در ماه نوامبر.

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سناتور. الیزابت وارن D-Mass., و سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg رهبری بسته در Hawkeye دولت برای سال. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد یک مسابقه تنگ و مایع طبیعت قفقاز نشان می دهد هر یک از نامزدهای پیشرو می تواند لذت بردن از شگفت انگیزی قوی در اولین نامزدی مسابقه.

دموکرات ها باید criss عبور آیووا در روزهای اخیر در فینال عجله قبل از قفقاز. ساندرز و وارن قول داده اند که بیشتر تغییر اساسی در پیشنهادات خود را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که بایدن و Buttigieg تا حد زیادی تحت فشار قرار دادند برای بازگشت به حالت عادی و یا پایان دادن به حزبی gridlock.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ که لبه جلوتر از Buttigieg در رای گیری ملی به طور متوسط است نه تلاش برای رقابت در چهار نامزد متحده به جای عطف توجه خود را گسترده و صرف هزینه برای بزرگتر متحده است که رای دهندگان بعد از آن.

چهار نامزد’ بسته شدن استدلال در آیووا منعکس کننده خود را گسترده تر انگیزه برای در حال اجرا و به همین دلیل آنها فکر می کنم آنها بهترین راه حل مناسب به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

برنی ساندرز

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) دارای یک مراسم انتخاباتی در La Poste تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در پری, Iowa.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

ساندرز’ مورد توانایی های خود را به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن مانده است سازگار: او وعده برای مهار آنچه که او خواستار سوء استفاده از کارگران و مصرف کنندگان توسط شرکت های بزرگ و ثروتمند و تصویب “مدیکر برای همه” سیستم به ارائه بیمه درمانی برای هر آمریکایی است. او اضافه کرده است چین و چروک به استدلال او در روزهای آخر قبل از, Iowa.

گسترش شبکه امنیت اجتماعی و عوامل به شدت به ورمونت سناتور پیام و درخواست تجدید نظر. اما او با صراحت قاب خود را به عنوان بهترین نامزد برای محافظت از مزایای مدیکر و امنیت اجتماعی — دموکراتیک زمینه و یا انتخابات عمومی.

یک ساندرز آگهی آغاز شده است که پخش در آیووا در روز پنج شنبه برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات اخیر به CNBC نشان می دهد او می تواند در نظر گرفتن اصلاح نامشخص حقوق “در برخی از نقطه.” این اصطلاح به طور کلی اشاره به برنامه های اجتماعی مانند امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید.

“ما در حال رفتن به قطع برنامه های که میلیون ها نفر از سالمندان و افراد معلول بستگی دارد. اگر آنها رای به کاهش امنیت اجتماعی آنها ممکن است به خوبی نمی تواند بازگشت به واشنگتن” ساندرز می گوید در آگهی.

او همچنین بارها و بارها هدف بایدن برای نظرات گذشته نشان می دهد او را در نظر انجماد هزینه های تامین اجتماعی. معاون سابق رئیس جمهور را انکار می کند او می خواهد به انجام این کار است.

Sanders کمپین نیز منتشر دیجیتال آگهی جمعه شامل آیووا, مردی که می گوید او عملکرد ریه رو به وخامت گذاشته است چرا که او نمی تواند به استطاعت داروها برای یک وضعیت ارثی.

“من ریه ها ممکن است شکست اما من قصد دارم به مبارزه برای برنی با هر نفس من را ترک کرده اند” جیم ویلیامز می گوید در آگهی.

ساندرز’ پیام نیز در زمان قوی تر در سیاست خارجی تن در ماه ژانویه پس از آمریکا در کشتار برتر ایران ژنرال قاسم سلیمانی, افزایش ترس از جنگ با ایران. او بارها و بارها خود را برجسته 2002 رای در مقابل اجازه استفاده از نیروی نظامی در عراق است که او خواستار “خطرناک ترین سیاست خارجی اشتباه در تاریخ مدرن این کشور است.”

ساندرز منجر شده است تازه ترین نظرسنجی آیووا هر چند نظرسنجی ها نشان می دهد حداقل چهار نامزد شانس برای پایان دادن به اکثر نمایندگان.

جو بایدن

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در یک مبارزه تاون هال رویداد در آیووا یادبود اتحادیه سالن رقص در دانشگاه آیووا 27 ژانویه 2020 در Iowa City, Iowa.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

بایدن صرف کشش نهایی در آیووا استدلال او این است که بهترین راه حل مناسب به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و بازگرداندن اساسی نجابت و ثبات به کاخ سفید است. معاون سابق رئیس جمهور است و اغلب بازیگران خود را به عنوان یک ثابت در سیاست خارجی در هفته های اخیر به عنوان شبح جنگ با ایران افزایش یافت.

پیام خود را به رای دهندگان ایالت آیووا در هسته خود دارای حول توانایی های خود را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن انتخاباتی بارها با اشاره به نظر سنجی نشان او را ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در فرضی سر-به-سر matchups در ماه نوامبر.

در روز شنبه سخنرانی طراحی شده در مقابل شخصیت خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق معاون رئیس جمهور برجسته آنچه که او به نام نقش خود را در بلند کردن اجسام نوسان-منطقه انتخابات مقدماتی دموکرات ها در سال 2018 midterms.

“من در زمان در مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور — و ضرب و شتم او. در واقع ما به ضرب و شتم او را مانند یک درام — و در فرایند زمان به عقب اکثریت در خانه. ما باید به یاد داشته باشید که در این سال” بایدن گفت: در واوکی, Iowa.

بایدن با صدور خودداری طی سخنرانی که او مکرر در طول مبارزات انتخاباتی خود: “شخصیت است در انتخابات.” او گفت: دو مغلوب ساختن پیشی جستن نظر در کاخ سفید خواهد بود “اساسا تغییر شخصیت این ملت است.”

بایدن همچنین در زمان هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی گفت جهان خواهد شد “خواب کمی ساده تر” با او در کاخ سفید به دلیل “آنها دیگر مجبور به نگرانی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیدار شدن از خواب در اواسط شب و شروع یک جنگ با یک صدای جیر جیر.”

معاون سابق رئیس جمهور که غالبا سیاهی خود را طبقه متوسط ریشه در Pa., را فراموش کرده به اضافه کردن برخی از اقتصادی تجدید نظر نهایی خود استدلال. در یک سخنرانی در Marshalltown, Iowa, یکشنبه گذشته گفت که “ما نیاز به یک رئیس جمهور که همچنین می داند که این کشور ساخته نشده بود توسط بانکداران و مدیران اجرائی.” هر چند او در زمان مراقبت به استرس به عنوان او گاهی اوقات در جدا کردن خود از ساندرز — که “آنها همه بچه ها بد است.”

“آنها نمی ساخت کشور است. مردم عادی مثل من و بابا و مامان و من کون به دهن و grandpop مردم در این محله و مردم در این اتاق مردم عادی داده شده یک و نیم فرصت” او گفت:.

بایدن همواره چراغ 2020 دموکراتیک زمینه در به طور متوسط از نظر سنجی های ملی پس از او وارد مسابقه در مارس اما ساندرز به تازگی به برش لبه خود را. ساندرز leapfrogged او در آیووا رای گیری به طور متوسط هر چند نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن هنوز هم یک فرصت خوب برای ترک آیووا با اکثر نمایندگان.

چندگانه رای دهندگان در بایدن را مرشللتون رویداد گفت: افزایش تنش با ایران ساخته شده آنها تکیه بیشتر به سمت حمایت از او را در قفقاز.

پیت Buttigieg

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg صحبت می کند در یک دیدار نامزد رویداد در Chickasaw رویداد مرکز ژانویه 29 سال 2020 در HMapton, Iowa.

برنده McNamee | گتی ایماژ

Buttigieg قرار داده مخاطرات بالا قوی در آیووا و در آخرین روزهای قبل از جلسه او با تمرکز بر “چرخش صفحه” در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و برنده شدن بیش از “آینده سابق جمهوری خواهان” به ائتلاف.

38 ساله از حزب دموکرات قرار داده است تاکید بر ریشه های خود را در غرب و تحت اللفظی و مجازی فاصله بین جنوب خم و واشنگتن ،

“در مواجهه با چالش های بی سابقه ای ما نیاز به یک رئیس جمهور که چشم انداز شکل گرفت که آمریکا افزوده به جای بی اثر واشنگتن سیاست ما آمده ایم و انتظار” Buttigieg نوشت: در یک پست در توییتر در روز چهارشنبه.

در مصاحبه با رادیو آیووا آخرین هفته او با تاکید بر این نکته استدلال که “بهترین راه برای حکومت است و همچنین بهترین راه برای پیروزی است که به نوبه خود صفحه, نه در جنگ های سیاسی و واشنگتن ذهنیت که ما را به این نقطه است.”

مبارزات انتخاباتی تا حد زیادی به اثبات در آیووا که در آن اختصاص داده شده است که منابع قابل توجهی. Buttigieg که رای گیری سوم در دولت پیشنهاد کرده است که قوی نشان می تواند کمک به او اثبات خود را به رای دهندگان که باقی می ماند شک و تردید از آنچه پس از یک بازی فوق العاده longshot پیشنهاد برای ریاست جمهوری از جمله بسیاری از رای دهندگان از رنگ.

“ما نیاز به انجام به خوبی در آیووا” گفت: ان بی سی نیوز در روز شنبه. “ما در آن به آن را برد.”

در آخرین روز از مسابقه قبل از آیووا Buttigieg همچنین با تشدید حملات خود را در ساندرز و بایدن. در یک سخنرانی در دولت Buttigieg انتقاد ساندرز برای بودن بیش از حد به سمت چپ و به صورت “یک نوع سیاست است که می گوید شما رو به رفتن تمام راه را در اینجا و هیچ چیز دیگری می شمارد.”

و او chided بایدن برای “گفته است که این زمان را به خطر کسی جدید است.”

“تاریخ به ما نشان داده است که بزرگترین خطر ما می تواند بسیار مهم انتخابات آینده این است که به دنبال به همان واشنگتن راهکار و بازیافت همان استدلال و انتظار می رود که به کار در برابر یک رئیس جمهور مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در نوع” Buttigieg گفت.

الیزابت وارن

سناتور الیزابت وارن یک دموکرات از ماساچوست و 2020 نامزد ریاست جمهوری امواج در طول یک رویداد کمپین در سدار راپیدز ، آیووا, ایالات متحده, روز یکشنبه آذر. 26, 2020.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

وارن استدلال بسته به آیووا caucusgoers است که “زنان برنده” — و این که او است که انجام خواهد شد به طوری که در سال 2020 است.

در سالن شهر و کمپین رویدادهای اطراف آیووا وارن به طور فزاینده صدا “زنان برنده” موضوع در آخرین روزهای قبل از جلسه.

وارن به حال ساخته شده است مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف موضوع از زنان موفق-رهبری جنبش اما تکیه به بحث در مورد جنسیت خود در میان جنجال بر سر اینکه آیا یا نه یک زن می تواند شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که فوران در طول ژانویه بحث است.

“نگاه مردم در حال پرسیدن سوال. بنابراین اگر آنها در حال پرسیدن سوال درست انجام دهید این است که اجازه دهید فقط آدرس آن را در” وارن توضیح داد: در هفته گذشته طی یک ظاهر در MSNBC “همه با Chris Hayes.”

آیووا آگهی مبارزات انتخاباتی پرده برداری کرد روز جمعه ویژگی های یک مرد, که گفت که او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و در حال حاضر پشتیبانی از وارن.

“من معتقدم که یک زن می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. و من باور دارم الیزابت است که زن” مرد می گوید در آگهی.

درست به فرم وارن همچنین با نزدیک شدن به بلندی حزبی با یک تخته سنگ از برنامه های جدید. در روز سه شنبه میان افزایش شیوع کروناویروس جدید, Warren منتشر شد یک برنامه برای جلوگیری و مهار بیماری های عفونی. روز چهارشنبه او مشخص شده مراحل او را به محدود کردن انتخابات اطلاعات غلط آنلاین.

وارن ورود به جلسه تقویت شده توسط یک زنگ حمایت از دولت بزرگترین روزنامه Des Moines Register اما رو به کاهش حمایت دولت در انتخابات است ، اولیه انتخابات بدنام کمتر اخباری از انتخابات, نظر سنجی, با این حال.

وارن نظرسنجی در وهله اول در آیوا برای یک دوره در اکتبر قبل از لغزش به چهارم, پشت Buttigieg بایدن و ساندرز. مانند Sanders, وارن بود که مانع از رقابت انتخاباتی در آیوا برای بسیاری از هفته گذشته به دلیل استیضاح دادگاه در واشنگتن است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>