نقد و بررسی به دلیل اقلیت های قومی بدترین ضربه توسط COVID-19

یک بررسی رسمی راه اندازی می شود به همین دلیل مردم از سیاه و اقلیت های قومی پس زمینه به نظر می رسد به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 اخبار آسمان می داند.

حرکت زیر تماس برای دولت به منظور بررسی تعداد مرگ و میر افراد از بام جامعه و کسانی که مشغول به کار برای بیمه خدمات درمانی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آسمان اخبار و تحلیل در بر داشت در خارج از 54 خط مقدم مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران در انگلستان و ولز که درگذشت به دلیل COVID-1970 درصد از آنها سیاه و سفید و یا از یک اقلیت های قومی.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

تجزیه و تحلیل ما نیز در بر داشت که چهار نفر از پنج سلامت تراست در انگلستان که ثبت بیشترین مرگ و میر تا کنون پوشش مناطق با برخی از بالاترین ترکیب جنوبی و جمعیت.

بسیاری از این ها در لندن و وست میدلندز که با هم حساب برای تقریبا نیمی از تمام مرگ و میر در انگلستان است.

با وجود تنها حسابداری برای 13 ٪ از جمعیت در انگلستان و ولز 44 درصد از تمام بیمه خدمات درمانی پزشکان و 24 درصد از پرستاران از یک بام پس زمینه.

بیشتر از Covid-19

تحقیقات اولیه از بخش مراقبت های حسابرسی ملی و مرکز تحقیقات (ICNARC) یافت می شود که در هفته گذشته 34 درصد بدحال coronavirus بیماران در انگلستان, ولز و ایرلند شمالی بودند از سیاه و سفید و یا اقلیتهای قومی.

با توجه به سرشماری سال 2011 فقط 14 درصد از جمعیت است و از آن پس زمینه.

این پژوهش بر اساس 3,300 از بیماران بخش های مراقبت ويژه.

خیابان داونینگ تایید کرده است بررسی خواهد شد در راه با نخست وزیر و عبدالله گفت: بیمه خدمات درمانی و بهداشت عمومی انگلستان آن را منجر شود.

بیشتر به شرح زیر….

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>