Revelers گفت: ‘زندگی’ در چسبیده به اجتماعی فاصله قوانین

Revelers هستند که خواست به یاد داشته باشید اهمیت اجتماعی فاصله همانطور که بارها دنده تا برای آخر هفته دوم در تجارت پس از بلند کردن اجسام از مستند اقدامات است.

جمعیت در کامپتون خیابان در لندن سوهو شنبه گذشته لقب “سوپر شنبه’ بودند به عنوان “خارج از کنترل”و مقامات مشتاق هستند برای جلوگیری از صحنه های مشابه در این آخر هفته.

شهردار لندن صادق خان گفته است که مردم به “امن” و پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که “خارج از خانه”.

Revellers pack a street outside bars in the Soho area of London
تصویر: Revelers شده اند خواست به چوب به اجتماعی فاصله دستورالعمل

در کنار یک ویدئو در توییتر که در آن او با پوشیدن ماسک آقای خان نوشت: “لذت بردن از خود را حمایت از کسب و کارهای محلی در این آخر هفته اما ایمن ماندن – زندگی به آن بستگی دارد.

“این شامل پوشیدن صورت پوشش حمل و نقل عمومی در مغازه ها و که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله اجتماعی.”

بسیاری از تصویر در کامپتون خیابان آخر هفته گذشته بودند با پوشیدن پوشش صورت و با یک ناظر برآورد که وجود دارد بین دو تا سه هزار نفر در خیابان به معنای آن بود که اجتماعی فاصله بود دشوار به انجام.

وست شورای شهر گفت: سالن خواهد بود در خدمت روشن یادآور مسئولیت های خود و خواسته شده که برای پیاده سازی یک “هیچ صندلی بدون سرویس” سیاست.

بیشتر از Covid-19

عضو شورا متی سبز, عضو کابینه برای کسب و کار و برنامه ریزی گفت: “هفته گذشته ما شاهد گسترده بازگشایی معروف ترین لندن مهمان نوازی مناطق با اکثریت زیادی نشان امن و نمونه موفق از جدید عادی در شهر میله ها و کافه ها و رستوران ها.

“در همان زمان ما شاهد نمونه های جدا شده از ازدحام در برخی از مناطق شلوغ.

“این چیزی است که نمی تواند دوباره اتفاق می افتد که ما باید اطمینان از ایمنی عمومی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.”

Greater Manchester, پلیس سرپرست کریس هیل گفت: هفته گذشته زد و هموار با فقط سه محل به طور داوطلبانه بسته شدن زود زیر مشاوره ایمنی از افسران و مقامات محلی.

او گفت: “رویکرد ما به عنوان یکی دیگر از آخر هفته که وعده کمی sunnier آب و هوا, من می خواهم به یادآوری عمومی از اهمیت ادامه به فاصله اجتماعی و احترام به دیگران – دستورالعمل ها و محدودیت ها هنوز در جای خود هستند پارامونت برای جلوگیری از دوم سنبله و نه لغو کار سخت انجام می شود که تا کنون توسط هر کس به حداقل رساندن گسترش ویروس.

Police officers patrol as bars on Thomas Street in the Northern Quarter set out tables for customers on the closed road on July 04, 2020 in Manchester, England
تصویر: افسران پلیس گشت میله توماس خیابانی در منچستر شمالی سه ماهه

“ما اختصاص داده شده پلیس عملیات خود ادامه خواهد داد در حال اجرا را در این آخر هفته با ما افسران درگیر شدن با اعضای عمومی به توضیح و تشویق به پیروی از رهنمودهای, با اجرای به عنوان آخرین چاره.”

در ضمن Merseyside پلیس ابراز نگرانی پیش از تعطیلات آخر هفته نوشتن در توییتر: “این مربوط به یک افزایش در COVID-19 موارد در جنوب لیورپول – ایمن ماندن در این آخر هفته و به یاد داشته باشید به دنبال بهداشت عمومی دستورالعمل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>