نشان داد: اشیاء است که کمک به گسترش coronavirus

درب دستگیره پله برقی دستگیره های سلف سرویس checkouts; اشیاء لمس ما هر روز بدون فکر زیاد است که می تواند تبدیل به کلید حاوی گسترش coronavirus.

در حالی که دقیق عمر COVID-19 روز سخت اشیاء و سطوح مشخص نشده برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند که آن را می تواند زنده ماندن برای بیش از 24 ساعت است.

در اوایل این هفته, سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد که اسکناس ممکن است به یک خطر بهداشت عمومی به دلیل رای که در آنها تغییر و دست برداشتن همه شیوه ای از باکتری ها و ویروس ها در طول راه.

Coronavirus: How worried should we be?
Coronavirus: چگونه نگران ما باشد ؟

اما آن دیگری می تواند coronavirus پیدا کردن یک خانه ؟

Dr بن Killingley مشاور در حاد پزشکی و عفونت در دانشگاه کالج لندن گفت: مطالعات انجام شده از آنفولانزا زنده در خارج از بدن انسان می تواند بسیار مهم برای درک جدید کروناویروس.

دانشمندان در حال مطالعه انتقال آنفولانزا برای سال, از جمله رفتن به خانه ها و مدارس swobbing کنترل از راه دور درب دستگیره و دیگر اجسام سخت به بررسی چگونگی این بیماری و حفظ خود است.

این امر منجر به زنده ماندن در سخت فلزی و پلاستیکی با سطوح و COVID-19 فکر است به رفتار مشابه.

بیشتر از Covid-19

که می تواند به معنای چیزهایی مانند دستگیره های نرده پله برقی, self-service وسیله دستگیره های درب صفحه نمایش لمسی در فست فود و رستوران و سینما و تلوان ماشین آلات.

“قطعی پیام از زمانی که ما را به اتاق نشیمن و مدارس (برای ما آنفولانزا مطالعات) این است که ما می تواند در بهبود ویروس از روزمره لمس اشیاء” گفت: Dr Killingley.

“وجود دارد ممکن است همیشه نمی شود بسیاری از ویروس اما ما قطعا می توانید آن را پیدا کنید.”

Sky’s Thomas Moore explains how countries around the world are preparing to contain COVID-19
چگونه به شامل همه گیر جهانی

چه مدت می تواند coronavirus زنده ماندن در چنین اشیاء ؟

کلید به ویروس ” طول عمر است که آن باقی می ماند در معقول متوسط باقی می ماند و کاملا مرطوب.

“این است که واقعا متغیر چگونه آن را ممکن است برای زنده ماندن در یک سطح برای” دکتر Killingley گفت اخبار آسمان.

“این می تواند بستگی به طبیعت از سطح دما و رطوبت. آن را می تواند ساعت ها قطعا به اندازه کافی زمان برای مردم آن را لمس و به طور بالقوه آلوده شوند.

“آنفولانزا زنده می ماند و کمتر به خوبی در دست های خود را به دلیل آن در واقع خشک از دست های خود را کاملا به سرعت اما به دلیل چگونه اغلب مردم لمس صورت خود را – برخی از 15 بار در ساعت – که می تواند به اندازه کافی به طور بالقوه تلقیح خودتان است.”

What happens now with the coronavirus quarantine?
Coronavirus قرنطینه: آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

چگونه به احتمال زیاد آن است که شما می تواند آلوده از یک شی ؟

برخی از مدارس و کسب و کار است که موارد گزارش شده از coronavirus را تحت عمیق و پاک را به منظور محدود کردن خطر بالقوه آلودگی.

Dr Killingley گفت: این می تواند یک “قرعه کشی” را به عنوان به چگونه افراد آلوده با COVID-19 اما این شانس خود را از آلوده شدن از یک شی می تواند محدود به بهداشت شخصی خود تغییر دهید.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“این شانس را از دست زدن به یک چیز و آلوده شدن بسیار کم است,” او گفت, اخبار آسمان.

“این امر می تواند بسیار بدشانس (اما) آن یک بیت از یک قرعه کشی. واقعا تجمعی خطر از دست زدن به بسیاری از چیزها و سپس آن را پایین می آید به چقدر شما صورت خود را لمس.

“که در آن بهداشت دست پیام می آید. اگر شما در حال لمس کردن چیزها و پس از آن تنها شستن دست های خود را در هر ساعت و یا به طوری که ممکن است به اندازه کافی.”

A woman at Green Park station on the London Underground tube network wearing a protective facemask.
تصویر: یک زن در یک ماسک در پارک سبز ایستگاه

یکی از چیزهایی که شما نباید تکیه می کنند برای محافظت از شما یک ماسک است.

“شما می توانید درک کنند که چرا مردم در حال انجام آن – هر تصویر شما می توانید ببینید مردم با پوشیدن ماسک صورت – اما ماسک نمی محافظت از شما را از عفونت” گفت: Dr Killingley.

“آنها بسیار مفید برای بهداشت و درمان کارگران از آنجا که ما آنها را تغییر دهید به طور منظم. ما نمی پوشیدن یک ماسک برای هر یک بیش از 30 دقیقه.

“اما کسی که با پوشیدن همان ماسک در تمام طول روز و هنوز هم دست خود را به صورت… بهترین شرط این است که به دنبال سلامت عمومی کمپین و انجام آن آسان است برای شستن دست های خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>