نشان داد: کشورهای اروپایی با بیشترین تعداد مرگ و میر بیش از حد

Coronavirus همه گیر باعث شده است که صدها هزار نفر از مرگ و میر در سراسر اروپا با بسیاری از مناطق ضبط بیشتر از مرگ و میر شده اند که انتظار می رود قبل از بحران.

آسمان اخبار و تحلیل 700 sub-ملی مناطق 19 سراسر کشورهای اروپایی پیدا کرده است که این مرگ و میر بیش از حد شده است به طور یکنواخت توزیع شده است.

در 30 از این مناطق تعداد مرگ و میر را تا دو برابر مقدار معمولا انتظار می رود برای این دوره از آغاز ماه مارس به آغاز ممکن است.

این حساب برای حدود یک سوم از 200,000 اضافی به مردم در سراسر همه کشورها تجزیه و تحلیل در طول هفته 10 تا 19.

نه از آن 30 مناطق بودند در انگلستان است. بقیه در اسپانیا و ایتالیا و فرانسه که در آن دو وجود دارد.

ایتالیایی شهر برگامو بخشی از منطقه لومباردی در شمال کشور ثبت شده که بیشترین تعداد مرگ و میر بیش از حد از هر منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

چهار برابر بیشتر از افراد فوت در طول ماه های مارس و آوریل از می شده اند و انتظار می رود با توجه به گذشته آن متوسط است.

بیشتر از انگلستان

لومباردی است که در آن coronavirus شیوع در ایتالیا آغاز شد و یکی از مناطق بدترین ضربه COVID-19.

این کرمونا بیمارستان در این منطقه غرق شد توسط تعدادی از بیماران و تا به حال به فروشگاه بدن در نزدیکی یک کلیسا در طول شیوع بیماری است.

بیش از حد مرگ و میر در هفت نفر از 12 استان در لومباردی شد دو برابر تعداد مورد انتظار مرگ.

تعداد مرگ و میر ثبت شده بود حداقل 50 درصد بیشتر از متوسط در پنج باقی مانده مناطق.

ایتالیا شده است یکی از سخت ترین-آمار کشورهای در گیر با مرگ و میر متمرکز در شمال.

Intensive care ward in hospital in Lombardy, Italy
“این یک جنگ آن را یک فاجعه’ – لمباردی بیمارستان در تلاش برای کنار آمدن

در اسپانیا در مرکز کشور رنج می برد, ترین, اگر چه بسیاری از مناطق اسپانیایی ثبت نام کرده اند مرگ و میر بیشتر از میانگین پنج ساله است.

مادرید و مناطق اطراف آن به شدت متصل به پایتخت اسپانیا ثبت کرده اند که تقریبا سه بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر ناشی از این امر بوده است انتظار می رود.

بارسلونا به ثبت رسیده دو برابر میزان مرگ و میر نسبت به آن پنج سال به طور متوسط.

لندن بوده است و بدترین ضربه منطقه در بریتانیا در حالی که در مناطق شمالی و شمال غربی ثبت نام کرده اند دو برابر تعداد مورد انتظار مرگ.

اما بیشتر مرگ و میر ثبت شده کمتر از حد انتظار در تمام انگلستان مناطق با یک سوم از آنها ثبت افزایش بیش از 50٪.

تعداد هفتگی ثبت شده مرگ و میر در انگلستان و ولز افتاد زیر پنج سال به طور متوسط در 30 ژوئن برای اولین بار پس از مستند آغاز شد, با توجه به دفتر آمار ملی (فایرفاکس).

Registered deaths in England and Wales have fallen below the five-year average
مرگ و میر سقوط به زیر میانگین پنج ساله

بیش از حد مرگ و میر اشاره به تعداد مرگ و میر بالاتر از میانگین ثبت شده در یک منطقه داده می شود.

این نظر گرفته شده است بهتر متریک برای ارزیابی تاثیر coronavirus به عنوان تنها کسانی که پس از آزمایش مثبت برای این بیماری بودند و یا موارد مشکوک در حال ثبت به عنوان COVID-19 مرگ و میر.

اما مردم با شرایط جدی مانند سرطان یا نارسایی قلبی نیز ممکن است فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر به دلیل آنها تصمیم به بازدید از بیمارستان که تحت فشار هستند از ویروس.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Dr بهارات Pankhania, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه اکستر گفت: مهم این است که کشورهای رکورد مرگ و میر بیش از حد به این دلیل که آمار و ارقام نشان می دهد تعداد زیادی از مردم در حال مرگ هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

او گفت: اسکای نیوز: “خدمات بهداشت و درمان در حال کشیده به دلیل ویروس و بنابراین مردم ممکن است از رفتن به بیمارستان و یا ارائه در زمان.

“مردم ممکن است به بیمارستان بروید زیرا آنها رو درد قفسه سینه و یا آنها ممکن است به دلیل سکته مغزی و درد شکم و یا سرطان است.

“بنابراین ما تا پایان با بیش میر شکل که نشان می دهد که این نیز بخشی از این بیماری همه گیر به عبارت دیگر این بیماری همه گیر است که نه تنها کشتار مردم با عفونت است, اما آن را کشتار مردم به عنوان یک نتیجه از آن را در حال حاضر است.”

اوج در مرگ و میر ثبت شده بود بین ماه های مارس و آوریل در بسیاری از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار.

اما روند ملی برای برخی از کشورها مانند انگلستان و سوئد نشان می دهد مرگ و میر هنوز بالا است که ممکن است تا حدی به دلیل بعد از ورود این ویروس در این کشور است.

تعداد مرگ و میر ثبت شده در بیش از 75 ساله شده است به خصوص در اسپانیا که در آن مرگ و میر در این گروه بودند 66 درصد بالاتر از حد انتظار است.

در ایتالیا وجود دارد که 43 درصد مرگ و میر بیشتر از حد انتظار در میان 75 ساله در حالی که در انگلستان و ولز آن را 52 درصد و در بلژیک شد 47 درصد.

Dr Pankhania گفت: یکی از دلایل مرگ و میر بیش از حد آمار و ارقام متفاوت در سراسر اروپا است که به دلیل های مختلف توانایی های مختلف خدمات بهداشت و درمان برای مقابله با این بیماری همه گیر.

او ادامه داد: “وجود دارد می تواند دلایل متعدد که چرا بیش از حد مرگ و میر در برخی از کشورها کمتر از دیگران است.

“اما اصل این است که شاخص سلامت خدمات مدیریت و یا مدیریت خوبی که در میان یک بیماری همه گیر.”

روش:

کشورهای شامل در تجزیه و تحلیل: اتریش, بلژیک, بلغارستان, سوئیس, جمهوری چک, آلمان, دانمارک, اسپانیا, فنلاند, فرانسه, ایتالیا, لتونی, لوکزامبورگ, هلند, نروژ, پرتغال, سوئد, United, United Kingdom.

این تقسیم بندی منطقه ای استفاده شده است که در آجیل سطح 3 طبقه بندی برای همه کشورها به جز اتریش و هلند که با استفاده از مهره های سطح 2. داده ها در آلمان در دسترس است توسط, آجیل, اما Bundeslands.

هفته شامل: 10 تا 19 برای همه کشورها به جز جمهوری چک لوکزامبورگ و اسلواکی که برای این سری به پایان می رسد در هفته 18.

گذشته به طور متوسط محاسبه شده با داده ها بین 2015 و 2019 برای بسیاری از کشورها به جز ایتالیا و آلمان (2016-2019) و هلند (2017-2019).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *