نشان داد: چقدر دولت صرف COVID-19 پاسخ – از جمله £15bn در PPE

دولت اختصاص داده شده بیش از £15bn برای خرید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی به عنوان بخشی از یک اضافی £50bn با توجه به خدمات عمومی برای کمک به آنها در مقابله با کروناویروس همه گیر خزانه اسناد را نشان داده است.

در همان روز که صدراعظم Rishi Sunak رونمایی £30bn بسته از اقدامات جدید به kickstart انگلستان را بهبود اقتصادی از COVID-19 بحران بیشتر جزئیات جدیدی از دولت در حال حاضر قریب به اتفاق صرف.

در بودجه خود را در 11 مارس آقای Sunak عهد را به بیمه خدمات درمانی “هر آنچه به آن نیاز دارد هر آنچه در آن هزینه های” برای مقابله با کروناویروس شیوع.

What has the government been spending so far?
آنچه که دولت هزینه شده تا کنون ؟

خزانه اسناد منتشر شده در سه شنبه نشان داد که – پس از صدراعظم ساخته شده است که تعهد – او تا کنون مورد تایید £48.5 میلیارد دلار از هزینه های اضافی در خدمات عمومی برای پاسخ فوری به وقوع.

این است که بیش از این وزارت دفاع را در بودجه سالانه.

این مجموع شامل £31.9 میلیارد دلار برای پشتیبانی از خدمات بهداشتی و درمانی که بیش از £15bn تصویب شد برای خرید PPE و £10bn اختصاص داده شده برای دولت را تست و ردیابی طرح.

علاوه بر این £1bn اختصاص داده شد به خرید اضافی هواکش برای بیمه خدمات درمانی.

بیشتر از Covid-19

در مجموع مستقیم پشتیبانی مالی به ارزش تقریبا £160bn – از جمله در نزدیکی £50bn صرف خدمات عمومی – اعلام شده توسط دولت پس از 11 مارس برای مقابله با بحران.

این شامل £69bn بر اشتغال حمایت – مانند دولت کردند طرح برای کارگران و درآمد پشتیبانی طرح برای خود اشتغالی و کسب و کار پشتیبانی به ارزش £30bn.

The chancellor unveiled an "Eat Out to Help Out" discount of up to £10 per head to get people back to restaurants, cafes and pubs;
Sunak توضیح می دهد ‘خوردن برای کمک به’ طرح

نزدیک £160bn مجموع تقریبا £30bn بیشتر نسبت به آخرین برآورد از دفتر بودجه مسئولیت (OBR) که می ایستد در £133bn.

این را شامل نمی شود £30bn بسته از اقدامات اضافی اعلام شده توسط Mr Sunak روز چهارشنبه که شامل یک “غذا خوردن به کمک” طرح برای ارائه به نصف قیمت غذا در رستوران ها و کافه ها و بارها برای انگلیسی ها در طول ماه اوت است.

:: گوش دادن به جهان از فردا در اپل پادکست Spotify در Spreaker

پل جانسون مدیر موسسه مطالعات مالی گفت: “قبل از امروز مجموع ارزش اقدامات جدید اعلام کرد از ماه مارس تاکنون تصور می شد برای ایستادن در £130bn.

“امروز وزارت خزانه داری تجدید نظر شده این رقم به حدود £160bn با £30bn بیشتر بودن صرف خدمات عمومی به ویژه بهداشت و درمان.

“صدراعظم نیز مجموعه ای از اقدامات جدید به ارزش £بیشتر 30bn.

“حمایت های بیشتری را به خوبی ممکن است نیاز به توان اعلام کرد در پاییز هنگامی که ما می دانیم بیشتر در مورد مسیر ویروس و اقتصاد, اما این یکی دیگر از بسته بزرگ از صدراعظم.”

Torsten بل, مدیر اجرایی این قطعنامه بنیاد گفت: “امروز بودجه در-همه-اما-نام £30bn بالا به یک بیماری همه گیر پاسخ است که نزدیک به 10 درصد از تولید ناخالص داخلی خواهد شد و فشار استقراض به حدود £350bn این سال است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>