نشان داد: Coronavirus ‘superspreader’ مربوط به 11 مورد است که طلایه دار رهبر

انگلیسی ها که اعتقاد بر این است “superspreader” از coronavirus شناخته شده به عنوان تاجر استیو والش.

53 ساله گفت که او به طور کامل بهبود بعد از اینکه تشخیص داده در برایتون در 6 فوریه با کوروناویروس.

او قراردادی ویروس در سنگاپور در حالی که در یک کنفرانس کسب و کار قبل از رفتن به کوه های آلپ فرانسه برای تعطیلات اسکی و سپس بازگشت به خانه اش در Hove, East Sussex.

Steve Walsh has been named as the coronavirus superspreader in the UK. Pic: Servomex
تصویر: استیو والش به عنوان کسی که اعتقاد بر این است که گسترش coronavirus به 11 نفر است. عکس: Servomex

آقای والش مشکوک بودن “superspreader” توسط ناخواسته آلوده 11 دیگر انگلیسی ها با این ویروس و پنج که در انگلستان پنج در فرانسه و یکی در مایورکا – که در فرانسه با او.

او دارای دو فرزند و یک دستیار توله پیشآهنگی رهبر در 3rd او St Leonards پیشآهنگی گروه که در آن او شناخته شده است به عنوان Shere خان.

دو نفر از هشت coronavirus موارد تایید شده در انگلستان متصل به آقای والش.

در بیانیه ای از سنت توماس ” بیمارستان در لندن جایی که او در قرنطینه آقای والش گفت: “من می خواهم برای تشکر از بیمه خدمات درمانی خود را برای کمک و مراقبت در حالی که من به طور کامل بهبود افکار من با دیگران که قرارداد coronavirus.

بیشتر از Coronavirus

“به عنوان به زودی به عنوان من می دانستم که من تا به حال شده است در معرض تماس با یک مورد تایید شده از coronavirus من تماس گرفت من GP NHS 111 و بهداشت عمومی انگلستان است.

“من توصیه شده بود که برای حضور در یک اتاق ایزوله در بیمارستان با وجود نشان دادن هیچ نشانه و پس از آن خود جدا شده و در خانه به عنوان دستور.

“هنگامی که تشخیص تایید شد من فرستاده شد به یک واحد جداسازی در بیمارستان که در آن من باقی می ماند و به عنوان یک احتیاط خانواده من نیز خواسته شد به منزوی کردن خود است.

“من همچنین با تشکر از دوستان و خانواده و همکاران برای حمایت خود را در طول هفته های اخیر و من از رسانه ها به حریم خصوصی ما احترام بگذارند.”

Medical staff at the resort. Pic: BFMTV
تصویر: پنج نفر ماندن با آقای والش در Les Contamines Montjoie گرفته شد و دور از رفت و آمد مکرر توسط آمبولانس. عکس: BFMTV
Five Britons staying in a chalet at a French ski resort have been diagnosed with coronavirus, the country's health minister has said.
تصویر: یازده انگلیسی ها که مانده بودند با آقای والش تشخیص داده شده اند با کروناویروس
Undated handout photo issued by NHS England of facilities at the Kents Hill Park Training and Conference Centre in Milton Keynes ahead of coronavirus evacuees arriving back in UK
تصویر: پرواز دوم انگلیسی ها تخلیه از ووهان در انزوا در Kents هیل پارک در میلتون کینس

آقای والش بود که در این کنفرانس در Grand Hyatt در سنگاپور با, شرکت Servomex گاز شرکت تجزیه و تحلیل.

یک Servomex سخنگوی گفت: “ما بسیار خوشحالیم که استیو والش ساخته شده است که بهبودی کامل. ما همچنان به ارائه پشتیبانی به او و خانواده اش.

“ما در حال کار با مقامات بهداشت عمومی برای اطمینان از رفاه کارکنان ما و جوامع و آرزو می کنم هر کسی که با این ویروس سریع و بهبودی کامل.”

Coronavirus: این موضوع را با ماسک صورت

آقای والش با حضور در کنفرانس سنگاپور از 20-23 ژانویه قبل از پرواز به رشته کوه های آلپ در 24 ژانویه.

او به یک کلبه ییلاقی با 11 نفر دیگر قبل از پرواز از ژنو به گاتویک در صبح زود پرواز easyJet در 28 ژانویه.

در 6 فوریه, آقای والش تشخیص داده شد با کروناویروس در برایتون رفته به یک کلاس یوگا و بمب میخانه.

دو روز بعد پنج دیگر انگلیسی ها از جمله a nine-year-old بودند که ماندن در کلبه ییلاقی با آقای والش تشخیص داده شد در فرانسه و در قرنطینه در بیمارستان وجود دارد. آنها درک نمی توان در یک بیماری جدی است.

The County Oak Medical Centre in Brighton has been closed after being linked to a coronavirus case
برایتون مرکز بهداشت ضد عفونی

پس از آن در 9 فوریه یکی دیگر از انگلیسی ها که در پیست اسکی آزمایش مثبت در مایورکا که در آن او زندگی می کند اما همسر و دو دختر آزمایش منفی است.

روز یکشنبه یکی دیگر از اعضای این گروه نیز تایید به عنوان ویروس.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

روز دوشنبه چهار نفر تشخیص داده شده در انگلستان از جمله دو کارکنان بهداشتی درمانی در شهرستان اوک مرکز پزشکی در برایتون که بسته شده است از دوشنبه.

شعبه دوم در برایتون Deneway منطقه بسته شد در روز سه شنبه به صورت “فوری عملیاتی سلامت ایمنی و دلایل”.

مقامات در حال حاضر در تلاش برای ردیابی هر کسی که آمد در تماس با بهداشت و درمان کارگران و Patcham خانه سالمندان است که جداسازی آن 24 سالمندان ساکن پس از یکی از آنها بازدید از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>