خرده فروشان در حال التماس به دولت کمک کند — اما خزانه داری ممکن است گوش نمی

پیاده عبور در مقابل یک macy’s, Inc. فروشگاه در Midtown محله نیویورک, ایالات متحده روز جمعه مارس 20, 2020.

Gabby جونز | بلومبرگ | گتی ایماژ

خرده فروشی است که وضعیتی وخیم به عنوان فروشگاه شاتر و هزاران نفر از مردم از دست دادن شغل خود را در حالی که coronavirus گسترش می یابد.

در حال حاضر وزارت خزانه داری باید تصمیم بگیرد که آیا خطر از صنعت سرنگونی است که ارزش قرار دادن پول مالیات دهندگان که در آن بسیاری از دیگران نمی خواهد. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نشان داده اشتهای کمی برای خطر و ضرر و زیان و حتی به عنوان او تلاش برای حمایت از یک cratering اقتصاد است.

بسیاری از متوسط خرده نمی واجد شرایط برای برنامه های دولت شروع به رول کردن برای نجات بیمار شرکت. آنها بیش از حد بزرگ برای واجد شرایط برای خیابان اصلی برنامه اعطای وام با هدف در شرکت های با کمتر از 10000 کارکنان و یا $2.5 میلیارد دلار در فروش. بدهی خود را بیش از حد مضطرب به واجد شرایط برای بازار اولیه شرکت های بزرگ تسهیلات اعتباری با هدف در شرکت های بزرگتر.

این بدان معناست که شرکت هایی مانند میسی که حدود 25 میلیارد دلار در فروش اما اعتباری که بود کاهش داد و به آشغال قبل از همه گیر ممکن است از شانس اگر آنها می خواهند دولت را تسکین می دهد. خرده فروش در حال همکاری با بانک سرمایه گذاری Lazard به بازسازی بدهی های خود را با توجه به افراد آشنا با این موضوع صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که اطلاعات محرمانه است. آنها اضافه شده است که این شرکت با تمرکز بر ورشکستگی.

خرده فروشی لابی در حال هل دادن برای تغییرات برای برنامه های موجود و همچنین برای آنهایی که جدید است که به طور مستقیم این صنعت کمک کنند. لابی ها استدلال می کنند که بدون کمک ده ها هزار نفر از مشاغل می تواند از دست رفته. صاحبخانه می تواند از اجاره است که می تواند upend تجاری بازار وام مسکن. آنها همچنین توجه داشته باشید که خرده فروشان به طور سنتی انجام کسب و کار در تیغ نازک حاشیه بنابراین به کارگیری سخت اعتباری استاندارد برای اعطای وام در تمام صنایع ممکن است ناعادلانه آنها را قطع کند.

“NRF مصرانه از شما را به گام در حال حاضر به اطمینان حاصل شود که ملت ما بزرگترین خرده فروشان می تواند با تکیه بر همان حمایت اقتصادی برنامه هایی که در دسترس ساخته شده اند به امریکا کسب و کارهای کوچک و بزرگترین شرکت های” گروه لابی گری فدراسیون ملی خرده فروشی نوشت: به Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول هفته گذشته در نامه ای به دست آمده توسط CNBC.

“دسترسی سریع به کمک مالی باید در دسترس به آمار کسب و کار از تمام اندازه ها. اگر مناسب و عدم توجه به نیازهای مالی این بخش مهم از اختلالات از این بیماری همه گیر در خرده فروشان و کارگران خود را ممکن است عوارض جانبی دراز مدت عواقب آن در اقتصاد بزرگتر.”

صنعت خرده فروشی است که بزرگترین بخش خصوصی, کارفرما, تامین شغل برای 29 میلیون نفر با توجه به NRF. آن است که یک کلید کمک کننده به اقتصاد ایالات متحده تامین مصرف کننده با ملزومات روزانه از مواد غذایی, گاز, لباس, و بیشتر.

اما در حالی که برخی از خرده فروشان مانند بهترین خرید و خارج اعزام شدند و قبل از همه گیر بسیاری از بیشتر به خصوص تخصص خرده فروشان مانند راز ویکتوریا و J. Crew در حال حاضر کمانش. هشتاد و یک خرده فروشان را برای ورشکستگی زمینه پس از 2015 از جمله 23 سال گذشته است.

گسترده تر چالش های پیش روی صنعت خرده فروشی — تغییر عادات خرید بیش از حد فروشگاه ردپای زنجیره های بزرگتر که رقابت در قیمت پایین سنگ — دور می رویم. پول بیشتر کمک می کند نگه می دارد چراغ برای یک زمان اما معلوم نیست برای چه مدت. هنگامی که خرده فروشان مجاز به بازگشایی فروشگاه خود را به آن نامشخص است که چگونه بسیاری از مصرف کنندگان می خواهند به فروشگاه در فضاهای عمومی. جدید عادات اجتماعی در حال تشکیل coronavirus کاهش تلاش و همچنین افزایش نگرانی در مورد این بیماری را در غیاب یک واکسن. آن است که یک سردرگمی نیز رو به رستوران ها و سالن های ورزشی.

“اگر ما سرپا نگه داشتن آن دسته از خرده فروشان آن را فقط تاخیر خود را محو و به فراموشی گفت: اریک گوردون استاد در دانشگاه میشیگان راس دانشکده کسب و کار. “Covid می دهد اجرائی از کسانی که خرده فروشان آخرین ببخشید اما مگر ما فکر می کنم نجات اجرائی خوبی است استفاده از پول مالیات دهندگان پول تلف خواهد شد.”

استیون Mnuchin, خزانه داری, منشی, گوش در طول یک خانه تخصیص بودجه کمیته شنوایی در کاپیتول هیل در واشنگتن, دی سی, چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است. تصاویر

سارا Silbiger | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

خطر در برنامه اعطای وام خواهد شد به عهده وزارت خزانه داری است که با استفاده از پول مالیات دهندگان به backstop وام برنامه های ارائه شده توسط فدرال رزرو است. کسانی که بودجه از 500 میلیارد دلار از صندوق اجرا شده توسط وزارت خزانه داری برای کمک به کسب و کار و وضعیت آب و هوا این بیماری همه گیر.

Mnuchin خود را یک بانکدار سابق است نشان محدودی برای تحمل ریسک در برنامه و مشتاق تمرکز بر حصول اطمینان از مالیات دهندگان پول خود را دریافت کنید. او در حال حاضر خم عضلات خود را در مذاکرات با شرکت های هواپیمایی برای کمک های مالی برای پرداخت حقوق و دستمزد. بر خلاف بسیاری از خرده فروشی صنعت هواپیمایی پررونق بود قبل از همه گیر زمین, سفر به توقف.

برخی از خرده فروشان نزدیک به لبه های لوکس زنجیره ای Neiman مارکوس رنج می برند از سمت چپ بدهی بیش از سهام خصوصی رانده اهرمی buyouts در حالی که دیگران binged در بدهی های خود را. وجود دارد محدود سیاسی اشتها برای کمک به شرکت هایی که کردم مزایای مالیاتی از بدهی هنگامی که بار خوب بود اما که ممکن است می خواهم به کمک به دست در حال حاضر که بار بد هستند.

Neiman Marcus می تواند فایل برای ورشکستگی به عنوان به زودی به عنوان این هفته مردم آشنا با این موضوع گفت: CNBC. آن را تا حدود 14,000 کارکنان.

سکندری حتی در سال های رونق

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مشاغل خواهد بود را نجات داد از وام به صنعت خرده فروشی.

در حالی که 2.2 تریلیون دلار امداد لایحه امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه گذشته مورد نیاز است که شرکت های گرفتن وام حفظ 90 درصد از نیروی کار خود را مشابه زبان بود که مهمترین آنها وجود ندارد و در جزئیات در اطراف برنامه تغذیه نورد در اوایل این ماه. خرده فروشی سنگین هزینه های ثابت ساخت اخراج کلیدی هزینه-محافظ زمانی که درآمدهای شکست. صنعت خرده فروشی گفته است که فشار برای حفظ و نگهداری کارکنان مالیاتی اعتبارات و وام بخشش برای حفظ و نگهداری کارکنان.

“برخی از کسانی که خرده فروشان شده اند بسته شدن فروشگاه های شلیک کارکنان و سکندری به سمت ورشکستگی و حتی در سال های رونق” گفت: دانشگاه میشیگان گوردون.

یک دادگاه ورشکستگی در سال گذشته به تصویب یک معامله به سیرز یک شانس دوم در زندگی امید برای حفظ 45,000 شغل — با وجود یک رکورد از دست رفته را تخمین می زند و با کاهش فروش در آستانه ورشکستگی است. پس از دادگاه اعطا کردند سیرز در ادامه به نزدیک بیشتر فروشگاه ها و اخراج بیشتر کارگران است.

NRF هنوز هم یک شانس برای برنده شدن آن مورد است. فدرال رزرو تنها به تازگی بسته آن پنجره برای بازخورد آن به تازگی راه اندازی برنامه که آن را به حساب آن را به عنوان آثار نهایی جزئیات. هنوز وجود دارد و حدود 200 میلیارد باقی مانده از وزارت خزانه داری را به 500 میلیارد دلار گلدان از پول است. کنگره در حال نزدیک شدن به یک معامله برای ریختن پول به طور موقت بسته امداد با هدف کسب و کارهای کوچک خواهد شد و بعدی را در نظر بگیرید و در عین حال یکی دیگر از بسته امداد در بالا از تصویب در ماه گذشته.

“وجود دارد نسبتا بی عاطفه بی اعتنایی به صورت خرده فروشی به دلیل وجود یک فرض است که خرده فروشی تحت اقتصادی حمله گفت:” دیوید فرانسوی, معاون ارشد رئيس جمهور از دولت روابط در NRF که تاکید خرده فروشان را دستخوش تحول و تکامل قبل از.

حال سؤال این است که آیا آنها را یکی دیگر از شات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>