خرده فروشی استفاده می شود به بحران وجودی — اما ورشکستگی نمی توانید آن را ذخیره کنید در حال حاضر

برای خرده فروشان رو به آخرالزمان نیست هر چیزی جدید. چه جدید است در این واقعیت است که هر کس دیگری است بیش از حد.

خرده فروشی برای سال ها در مواجهه با چالش های کاهش ترافیک پا تغییر الگوهای خرید و آنلاین رقبا است که باعث شده صنعت تحول برخی از تحلیلگران تلقی “خرده فروشی آخرالزمان است.”

اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به زمین ایالات متحده کسب و کار به توقف درد و عذابش گسترده به تازه بدوران رسیده برندهای خرده فروشی صاحبخانه دهندگان و تامین کنندگان. با هر کس در فشار صاحبخانه و طلبکاران با توانایی کشیدن ماشه است که می تواند با قرار دادن یک خرده فروش به ورشکستگی را تبدیل به تفنگ ،

“هر کس یک تفنگ به سر خود” به گفته یکی از بانک درخواست ناشناس ماندن. “آن را متقابلا مطمئن تخریب.”

در ماه مارس وجود دارد چهار خرده فروشی ورشکستگی با توجه به Debtwire پدر و مادر Acuris. که بیش از دو خرده فروشی ورشکستگی رخ داده است که در ماه مشابه سال گذشته آن را منعکس نمی کند درد است که فلج صنعت است که مجبور شده است به شاتر فروشگاه خود را.

دولت های ایالتی در حال گفتن آمریکایی ها برای جلوگیری از جمعیت و سفارش غیر ضروری کسب و کار بسته است. با هیچ جایی برای رفتن آمریکایی به دلیل کمی به فروشگاه موجودی است که خرده فروشان در حال حاضر نگردند. میسی بازار سرمایه کاهش یافته است و از حدود 6 میلیارد دلار در اواسط ماه فوریه به 1.5 میلیارد دلار. سریع مد, خرده فروش, H&M گفته است که وزن به طور موقت تخمگذار کردن ده ها هزار نفر از کارگران در سراسر جهان. وجود دارد می تواند یک رکورد تنظیم 15,000 فروشگاه تعطیلی این سال با توجه به Coresight پژوهش است.

اما بر خلاف قبل از بحران است که جاروب دیگر صنایع این موضوع نیست که به سادگی کسب و کار خرده فروشی شکسته شده است — مشکل این است که وجود را عدم اطمینان در مورد زمانی که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید و آنچه جهان را می خواهم پس از بحران است. که یک مشکل ورشکستگی می تواند حل کند و این یک مشکل نیست بسیاری از وام دهندگان می خواهم به خود را دارند.

زمانی که دلتا ایالات هواپیمایی و خطوط هوایی ایالات متحده برای ورشکستگی زمینه در پی سپتامبر. 11 آنها قادر به ریختن طاقت فرسا بدهی بازسازی قرارداد کار و کاهش ظرفیت. آنها در واقع ظهور شرکت های قوی تر از آنها قبل از ورشکستگی است.

خرده فروشان هستند رو به یک جریان نقدی مشکل نه فقط ساختاری چالش است. آنها در حال در آوردن پول زیرا آنها می توانند به کار گیرند. هر خرده فروش توزین تشکیل پرونده برای ورشکستگی هیچ ایده زمانی که فروشگاه ها ممکن است بازگشایی دوباره و جهان چه خواهد شد مانند زمانی که آنها انجام می دهند.

“تشکیل پرونده برای ورشکستگی نمی ایجاد ناگهانی درمان برای ویروس آن نیست ایجاد یک درمان برای باز کردن فروشگاه — پس چرا متحمل هزینه های فصل 11 هنگامی که شما نمی خواهید قادر به انجام هر چیزی در حالی که کسب و کار بسته است ؟” گفت: Michael sirota را از دست co-صندلی ورشکستگی و تجدید ساختار شرکت بخش در کول Schotz

صاحبخانه و طلبکاران که گاهی یکی در همان حال آگاه باشید از این واقعیت است که.

لوکس خرده فروش بارنی برای ورشکستگی زمینه سال گذشته پس از آن صاحبخانه افزایش اجاره بها که پاک و دور از درآمد خود را. اما بارنی صاحبخانه به احتمال زیاد آن را اعتقاد بر این بود دیگر جایگزین به جای خرده فروش در آن نخست املاک و مستغلات مانند منهتن در خیابان مدیسون. در حال حاضر تقریبا در هر خرده فروش فروشگاه توقیف وجود دارد هیچ جایگزینی آسان برای ایستادن در یک ملک.

به جای صاحبخانه در درد خود و مواجهه با خود و عدم قطعیت است. این کشور بزرگترین مرکز صاحب Simon Property Group است به طور موقت بسته تمام آن بیش از 200 مراکز و مراکز خروجی. هنگامی که و چگونه بسیاری از مراکز آن بازگشایی خواهد شد به طور قابل توجهی تاثیر اقتصاد کسب و کار خود را.

“وجود دارد که اختلال در بازار املاک و مستغلات و بسیاری از ناشناخته در خرده فروشی: آیا بازار رفتن وجود داشته باشد یا نه ؟ من نقدی یا نه ؟ ” گفت: Christa هارت ارشد مدیر عامل در FTI مشاوره.

بدهی دارندگان است که توانایی برای کمک به نیروی یک شرکت را به ورشکستگی و اگر آن مرحوم در پرداخت سود و یا نقض آن پیمان آگاه از این واقعیت می گویند ورشکستگی بانکداران و وکلا. آن را می سازد آن را دشوار است برای آنها را به مذاکره شرایط در حال ظهور از ورشکستگی به دلیل وجود دارد هیچ روشنی از آنچه خرده فروشی به نظر می رسد در یک ماه یا سه ماه. وجود دارد محدود صعودی وادار کردن یک خرده فروش به انحلال به دلیل آن است که تقریبا غیر ممکن است برای نگه داشتن یک انحلال فروش با خرده فروشان مجبور نزدیک است.

و زننده به تازگی به حال به توقف و انحلال آن تلاش, دلیل انحلال آن فروش زد تا در برابر دولت هدایت به ماندن در خانه. ورزشی خرده فروش تا به حال برای ثبت ورشکستگی در تاریخ 11 مارس و شروع آن بسته فروش, مارس 13. همان روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus همه گیر و اقتصاد ایالات متحده شروع به تعطیل.

“آن را به عنوان اگر ما با استفاده از فضا و یا محل و فروش موجودی و پرداخت آنها را” گفت: sirota را از دست که توصیه و زننده را در ورشکستگی “ما محروم که دسترسی داشته باشید.”

صاحبخانه به توافق رسیدند که در مورد به تاخیر در پرداخت اجاره بها.

با انحلال فروش به ظاهر غیرقابل دفاع در کوتاه مدت نیز وجود دارد که کمی تمایل به سرمایه گذاری ورشکستگی. تامین مالی بانکداران که به صحبت کرد CNBC در خواست نامش فاش نشود گفت: در حالی که ممکن است برای تامین مالی برای ورشکستگی از موجود دهندگان نوار مطرح شده به طور قابل توجهی برای وام دهندگان. که می ایستد در مقابل ورشکستگی مانند اسباب بازی R با ما و حتی سیرز زمانی که صف بانک ها به ارائه کمک.

است که می گویند وجود دارد نمی توان خرده فروشی ورشکستگی به خصوص برای شرکت های بی تاب با سرمایه گذاران و یا با در حال حاضر به طور قابل توجهی شکسته کسب و کار. هنگامی که ابر عدم قطعیت آسانسور احتمال وجود خواهد داشت بسیاری از.

اما تا آن زمان هر چند برای بسیاری از خرده فروشان تنها گزینه برای کاهش هزینه ها. میسی و سرمه را furloughed بسیاری از کارکنان خود را. خرده فروشان در حال کاهش سرمایه گذاری قرار دادن پروژه های در حال برگزاری و از طریق حذف هزینه های دیگر مانند مشاوران خارج از. آنها همچنین تاخیر در پرداخت های خود را به علامت های تجاری است که در حال حاضر حمل محصول برای کمک به صرفه جویی در پول نقد خود را می گویند منابع آشنا با این وضعیت.

برخی فکر بهره برداری از استخر از پول گذاشته برای کسب و کار در 2 تریلیون دلار مراقبت از عمل لابی گفته اند CNBC اما هنوز مشخص نیست که چگونه به سرعت آنها می توانید آن وجوه است. دولت ضمنی آن را ضمیمه سختی رشته برای هر وام را ارائه می دهد به کسب و کارهای بزرگ مانند الزامات اطراف یافته که صنایع بالا-هزینه های ثابت مانند خرده فروشی −با احتیاط به ارتکاب به.

برخی از شرکت های خرده فروشی نیز فشار برای امداد رسانی در پتانسیل یک چهارم بسته لابی گفت.

جدایی از برندگان و بازندگان بود که در حال حاضر اتفاق می افتد در خرده فروشی خود ادامه خواهد داد اما در تسریع سرعت. فروشگاه های بزرگ را در رنج وزن بزرگ املاک و مستغلات ردپای است که حس را به امروز خریداران. کسانی که شده اند در بسته با بدهی و قادر به سرمایه گذاری در کسب و کار خود را بیشتر سقوط خواهد کرد ، بسیاری از مارک های پوشاک مبارزه خواهد به رقابت بپردازند. و خارج خواهد بود یک بازمانده.

“در تابستان آن خواهد بود که در آن ما فکر صنعت خواهد بود در پنج سال” گفت: FTI را هارت.

CNBC لورن توماس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>