وارن بافت در برکشایر هاتاوی فروخته است تمام آن هواپیمایی سهام اما سرمایه گذاران خرده فروشی در TD Ameritrade بودند و آنها را خرید و در ماه آوریل با توجه به JJ Kinahan شرکت ارشد بازار استراتژیست.

“هیچ کس در ذهن حق خود به طور معمول محو آقای بافت اما با این حال گفت: من فکر می کنم مردم در حال خرید این و گفت: “خوب این را باید به یک دیگر-قاب زمان سرمایه گذاری” Kinahan روز دوشنبه گفت: در CNBC “بسته شدن بل.”

“من فکر نمی کنم شما در حال خرید این تفکر که کسب و کار در حال آمدن است به عقب بلافاصله,” او اضافه شده است.

Kinahan گفت: آمریکایی دلتا و ایران شد و خالص خرید در ماه گذشته در میان شرکت کارگزاری خیابان اصلی مشتریان حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ویران سفر جهانی.

افسانه ای سرمایه گذار بافت روز شنبه اعلام کرد که برکشایر بود خارج شد مواضع خود را در چهار متحده بزرگترین حامل: آمریکا, دلتا, ایالات و غربی.

“جهان تغییر کرده است برای شرکت های هواپیمایی. و من نمی دانم چگونه آن را تغییر داد و من امیدوارم که آن را به خودی خود در یک منطقی سریع راه” بافت گفت: در طول کنگلومرا سالانه سهامداران نشست.

سهام این شرکت ها همه کاهش بیش از 5 درصد در روز دوشنبه با 7.7 درصد کاهش بزرگترین سرمایه گذاران به هضم اخبار از “شگفتی بزرگ.”

هواپیما متعلق به خطوط هوایی دلتا بیکار نشستن در کانزاس سیتی فرودگاه بین المللی در آوریل 03, 2020 در کانزاس سیتی ،

جیمی اسکوایر | گتی ایماژ

شرکت های هواپیمایی و بخش سفر حکم بزرگ شده اند به ضربه بسیار سخت توسط Covid-19 شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

سهام ایالات دلتا و آمریکایی ها بیش از 60 درصد این سال در حالی که غربی پایین است 49 درصد در سال 2020 است.

مارس یک ماه برای شاخص های سهام ایالات متحده به طور کلی به عنوان شاخص S&P 500 با افزایش 12.7% آن سوم-بزرگترین بدست آوردن ماهیانه پس از جنگ جهانی دوم است.

بوئینگ و کارناوال Corp. دو محبوب دیگر سهام خریداری شده در ماه آوریل با توجه به TD Ameritrade داده است.

اما Kinahan گفت TD Ameritrade خرده فروشی مشتریان در واقع کاهش قرار گرفتن در معرض خود را به بازار در ماه گذشته در مقایسه با ماه مارس فعالیت است.

“در ماه مارس آن را به نظر می رسید به عنوان اگر آنها مایل بودند چند شانس بیشتری اگر شما خواهد شد و خرید سهام با کمتر از یک همبستگی کلی بازار,” او توضیح داد.

اما در خارج از خطوط هوایی و کروز شرکت, TD Ameritrade مشتریان “تقریبا ماند … به کسانی که به شدت همبسته سهام,” او گفت:. او همچنین اشاره کرد که مشتریان خریداری Dow-قطعات اکسون موبیل و دیزنی و همچنین به عنوان AT&T.

“مشتریان ما هستند قطعا قرار دادن پول به کار و آمده اند یک بیت [از] بیشتر از خالص درآمد ثابت معامله به خرید برخی از سهام” او گفت:. اما با توجه به بازار را به طور کلی تجمع در آوریل Kinahan گفت: او فکر کرد که “ما می بینیم بیشتر تنوع در سهام آن خریداری شد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de