محدودیت برداشته شود برای لستر مدارس – اما شهرستان به اقامت در محلی مستند

لستر باقی خواهد ماند و در محلی lockdown اما با برخی از اقدامات آرام که وزیر بهداشت اعلام کرده است.

مت Hancock گفت که از 24 جولای محدودیت برداشته خواهد شد, مدارس و برخی از مغازه ها.

وجود خواهد داشت یک “قدرت محلی” به غیر ضروری خرده فروشی که در آن لازم است او اضافه شده است.

اما محدودیت در سفر و فقط با داشتن اجتماعی-فاصله تجمعات تا شش نفر معرفی شده در 29 ژوئن در نیروی باقی خواهد ماند.

و آزادی بیشتر در حال حاضر لذت می برد توسط سایر نقاط انگلستان مانند بارها بازگشایی خواهد شد هنوز هم اعمال می شود وجود دارد.

مرزهای این مستند – که شامل بخش های بزرگی از این شهرستان نیز منقبض شده در مشاوره Leicestershire county, شورای, به طوری که آن را در حال حاضر تنها به ادبی و ویگستن و شهر لستر خود را.

“برخی می گویند محلی مستند غیر ضروری است – من آرزو می کنم این درست شد اما متاسفانه از آن باقی مانده حیاتی” آقای Hancock گفت: مجلس در روز پنج شنبه.

بیشتر از سیاست

او توضیح داد که اقدامات اضطراری گرفته شد چون هفت روز ميزان عفونت در لستر بود که 135 مورد در هر 100000 نفر – سه بار بالاتر از بالاترین شهرستان.

عفونت نرخ در حال حاضر کاهش یافته است به 119 در هر 100,000 او ادامه داد: با “شاخص مثبت” آن را انجام خواهد داد در حال سقوط است.

اما سطح COVID-19 در منطقه “هنوز باقی مانده است و بالاتر از میانگین ملی” به معنی محلی مستند ادامه خواهد داد تا زمانی که آن را دوباره بررسی در دو هفته.

آقای Hancock اصرار دولت بود و گرفتن “هدف بیشتر رویکرد” به نگه داشتن محدودیت در محل.

جان Ashworth کار سایه وزیر بهداشت و لستر MP گفت: “اگر ما هنوز به بیشتر های شخصی قربانی را به نگه داشتن مردم در امن و شکار این ویروس را با قفل و سپس پس از آن می شود”.

اما او گفت: وجود خواهد داشت “ترس” در میان ساکنان – ویژه کسب و کار-صاحبان که قادر به باز کردن و چپ در تاریکی در مورد اگر آنها را به هر گونه دریافت مالی اضافی پشتیبانی می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>