بوریس جانسون می گوید انگلستان است که مصرف “اولین مراحل دقیق” در کاهش coronavirus مستند – با مردم در انگلستان مجاز به صرف اوقات فراغت در خارج از چهارشنبه.

در قبل از ثبت آدرس به ملت, نخست وزیر گفت که دولت می خواهد به “مردم را تشویق به گرفتن بیشتر و حتی مقدار نامحدودی از ورزش در فضای باز” – ارائه شده آنها را به چوب های اجتماعی فاصله دستورالعمل و اقامت دو متر از هم جدا.

و در یک پیشنهاد به kickstart اقتصاد آقای جانسون گفت: هر کسی که از خانه کار می کند – از جمله کسانی که در ساخت و تولید – باید “به طور فعال تشویق” برای رفتن به محل کار از فردا.

Britons could be allowed to see loved ones in social 'bubbles'
تصویر: بوریس جانسون می گوید: مردم در انگلستان در حال حاضر خواهد شد مجاز به نشستن در آفتاب خود را در محلی پارک’

PM تاکید کرد که در حال حاضر “زمان” برای پایان دادن به این مستند در مجموع – و گفت: دولت با در نظر گرفتن سادگی “اولین مراحل دقیق” به سهولت اقدامات خاصی.

و توضیح داد که چگونه همه چیز تغییر خواهد کرد از روز شنبه او افزود: “شما می توانید نشستن در آفتاب در پارک محلی خود شما می توانید درایو را به مقصد دیگر شما حتی می توانید بازی های ورزشی, اما تنها با اعضای خود و خانواده است.”

با این حال آقای جانسون هشدار داد که جریمه در حال رفتن به افزایش برای “اقلیت” که موفق به اطاعت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

و او گفت که تاثیر تمام این تغییرات در حال رفتن به “نظارت” در یک محلی و منطقه ای و در سطح ملیاضافه کرد: “اگر در حال شیوع اگر مشکلات وجود دارد ما دریغ نکنید برای قرار دادن بر روی ترمز.”

بیشتر از بوریس جانسون

در طول آدرس به ملت آقای جانسون همچنین گفت:

  • او معتقد است کودکان می تواند به تدریج بازگشت به مدرسه ابتدایی از 1 ژوئن در اولین – شروع با پذیرش سال 1 و 6 سال
  • حداقل در برخی از صنعت مهمان نوازی و دیگر اماکن عمومی می تواند شروع به بازگشایی در ماه جولای در اولین “اگر و تنها اگر تعداد از آن حمایت
  • “آن را به زودی خواهد شد زمان” برای تحمیل شده بر مردم از آمدن به انگلستان هوایی
  • انگلستان COVID-19 نرخ تولید مثل, همچنین شناخته شده به عنوان R, بین 0.5 و 0.9 “اما به طور بالقوه فقط در زیر یک”
  • این مستند اقدامات “جلوگیری این کشور از فرا گرفته بودن آنچه که می توانست یک فاجعه است که در آن مناسب بدترین سناریو بود نیم میلیون مرگ و میر”
  • در پنج مرحله COVID هشدار سطح که در آن یکی به معنی بیماری است که دیگر حال و پنج مهم ترین بریتانیا در حال حاضر در سطح چهار و “در یک موقعیت برای شروع به حرکت در مراحل سطح سه”

PM تاکید کرد که هر گونه آرامش بیشتر از این مستند اقدامات “مشروط است – آن همه بستگی به یک سری از ifs”.

او گفت: “در طول این دوره دو ماه آینده ما خواهد بود محور با صرف امید و یا اقتصادی ضرورت است.

“ما در حال رفتن به محور علم اطلاعات و بهداشت عمومی.”

اگر چه انگلیسی ها می توانید به بازگشت به محل کار خود را از فردا اگر لازم است نخست وزیر تاکید کرد که ایمنی باید اولویت زمانی که آنها در حال رفت و آمد.

“شما باید به جلوگیری از حمل و نقل عمومی اگر در همه ممکن است چرا که ما باید و حفظ اجتماعی فاصله و ظرفیت خود را محدود خواهد بود,” او اضافه شده است.

“پس از خانه کار می کنند اگر شما می توانید, اما شما باید به کار اگر شما نمی توانید از خانه کار می کنند.”

The new coronavirus slogans unveiled by Boris Johnson
تصویر: جدید کروناویروس شعارهای پرده برداری توسط بوریس جانسون

راهنمایی های جدید نیز در حال ارائه به کارفرمایان تا محل کار می تواند تبدیل به “COVID امن”.

آقای جانسون همچنین تشکر عمومی “برای تلاش و فداکاری شخصی آنها را ساخته اند برای کاهش گسترش coronavirus و محافظت از بیمه خدمات درمانی” – اما هشدار داد که “این امر می تواند جنون به دور انداختن که دستاورد اجازه می دهد یک دوم سنبله”.

در اشاره به شعار جدید او افزود: “ما باید هشدار باقی بماند. ما باید همچنان به کنترل ویروس ها و صرفه جویی در زندگی می کند.”

PM تصریح کرد که نگه داشتن عفونت نرخ پایین و آغاز بازگشت به ظاهر نرمال وابسته به یک تلاش یکپارچه.

“این بستگی به همه ما – کل کشور – به دنبال مشاوره به رعایت اجتماعی فاصله و به نگه داشتن آن R پایین” آقای جانسون گفت.

او همچنین رونمایی از پنج مرحله coronavirus سیستم هشدار دهنده که کمک خواهد کرد که راهنمای دولت پاسخ آن را به عنوان شروع کاهش مستند.

آن را تشخیص افزایش COVID-19 عفونت نرخ و قاضی که چقدر سخت و مستند اقدامات و اجتماعی فاصله قوانین باید محلی باشد.

Jenrick: ما در 4/5 در شرایط تهدید

مردم در حال حاضر که به “اقامت هشدار و کنترل این ویروس نجات” – ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است در ادامه به نگه داشتن دو متر از هم جدا هنگامی که در خارج و محدود کردن تماس با افراد دیگر.

اما دولت جدید با شعار – تغییر از قبلی شعار “ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی, صرفه جویی در زندگی” – مورد انتقاد قرار گرفته است توسط برخی از بودن نامشخص و گیج کننده است.

رهبران تفویض دولت در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی در حال حاضر گفت که نمی خواهد با استفاده از این به روز رسانی پیام – گفتن شهروندان خود را به سادگی “در خانه ماندن” به جای.

Nicola Sturgeon has told those living in Scotland to 'stay at home' unless exercising or doing essential trips
Nicola Sturgeon: ‘لطفا ماندن در خانه’

این مستند معرفی شد در 23 مارس به سرعت گسترش coronavirusکه تا کنون به کشته شدن حداقل 31,855 مردم در سراسر انگلستان است.

آقای جانسون سخنرانی می آید بعد از وزیران متهم به ارسال “پیام های مخلوط” و ایجاد امید کاذب که قابل توجهی کاهش محدودیت های اعمال شده بر روی کارت.

در روزهای اخیر برخی از روزنامه, صفحات اول اعلام کرده اند که “مستند آزادی خواند” در حالی که دیگران گفت: “اولین گام برای آزادی” آغاز خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de