رستوران گذاشته شدن هزاران نفر در پی coronavirus—اما شبح آشپزخانه استخدام

مواد غذایی تحویل مرد عبور از خیابان در میدان تایمز منهتن در 17 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس roils صنعت رستوران یک شبح آشپزخانه شرکت لیزینگ توقیف eateries و استخدام 1000 کارکنان برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کنندگان برای تحویل مواد غذایی.

C3 یک سالن غذا و آشپزخانه مجازی شرکت تابعه از مهمان نوازی شرکت SBE سرگرمی گروه شتاب رشد آن به عنوان تقاضا برای مواد غذایی خود را دو برابر طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما قطعا باید شاهد یک تغییر اساسی در رفتار مصرف کننده و ما شتاب نه فقط در مکان های ما اما کاملا متفاوت خط کسب و کار است که اجاره رستوران ها که در جوامع است که نیاز رستوران ها و غذا” SBE, سرگرمی, مدیر عامل شرکت سام دکتر رافیک نظریان گفت.

C3 در حال حرکت است به سه خالی رستوران با برنامه ای برای باز کردن پنج رستوران مجازی برندها در هر ظرف چهار هفته بعدی.

“این یک راه حل جالب برای چه چیزی اعتقاد داریم پس Covid زمانی که بسیاری از رستوران نمی قادر خواهد بود برای زنده ماندن و این رستوران خواهد بود رفتن تاریک” دکتر رافیک نظریان گفت.

همچنین شناخته شده با انواع نام های دیگر مثل, مجازی یا ابر آشپزخانه, شبح, آشپزخانه تکامل از رستوران مدل است که به معنای برای خاموش قضیه ناهار خوری فقط. این فضا اجازه می دهد رستوران ها برای آماده سازی مواد غذایی تنها برای تحویل. رستوران مجازی برندها هستند و تنها بر روی شخص ثالث تحویل برنامه های کاربردی مانند DoorDash یا Grubhub.

Simon Property, بزرگترین متحده صاحب مال و وابسته مطابق با همکاری SBE به راه اندازی C3 — و یا ایجاد آشپزی جوامع — در اوایل این سال است. مطابق یک سهم 50 درصد در SBE.

به عنوان خرده فروشان در سراسر کشور در حال کاهش ردپای خود را سیمون تا به حال به نگاهی به کسب و کارهای دیگر برای پر کردن فضا در خواص آن است. بازار اپراتور نیز با استفاده از سرمایه گذاری خود را به عنوان یک بازوی املاک و مستغلات اپراتور برای قرار دادن پول به برخی از مفاهیم که در آن امید به کار با برای مدت طولانی. برخی از سرمایه گذاری خود را شامل در تناسب اندام, زنجیره, زندگی, زمان, بوتیک, باشگاه, سوهو, خانه, خرده فروش آنلاین Verishop و روروک مخصوص بچه ها شرکت پرنده.

کنسرسیوم شبح آشپزخانه واقع در نامطلوب و در عین حال مکان های مناسب مانند بازار پارکینگ و هتل آشپزخانه. آن را نیز امضا اجاره با تراویس Kalanick را CloudKitchens یک رقیب شبح آشپزخانه شرکت. C3 مجازی رستوران برندها ایجاد شد با سرآشپزها بالا مانند آمده چنین است: “Morimoto و دنی گارسیا برای بالاتر پایان وعده های غذایی است که می تواند تحمل 30 دقیقه تحویل مسیرهای.

C3 استخدام 1000 کارکنان برای کمک به آن را باز کنید 138 شبح آشپزخانه تا پایان سال 2020 است. Furloughed کارکنان از SBE دیگر کسب و کار اولویت داده خواهد شد. این شرکت با هدف باز کردن تنها 85 مکان در این سال اعلام کرد که راه اندازی آن در ماه فوریه است.

برخی از دهانه منتقل شده اند تا به لطف موظف اتاق ناهار خوری تعطیلی. یک SBE-اداره رستوران در میدتاون منهتن بود که میله میله برای باز کردن در می شده است تبدیل به یک شبح آشپزخانه که میزبان دو از آن رستوران مجازی مارک. C3 تحویل-فقط مارک عبارتند از: سام مرغ سوخاری با الهام از ساندویچ مرغ با همین نام توسط SBE را اومامی برگر و رستوران سوشی Krispy برنج.

در حالی که این بیماری همه گیر شتاب SBE برنامه های خود را برای شبح آشپزخانه تابعه آن است که خیلی زود به بگویید اگر مصرف کننده تغییر جهت سفارش شخص ثالث تحویل مواد غذایی است که اتفاق می افتد در همان سرعت و یا اگر این روند دائمی خواهد بود. Grubhub روز دوشنبه گفت که تعداد آن طور متوسط روزانه سفارشات افزایش یافته است 10% تا کنون در ماه آوریل است.

—CNBC لورن توماس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>