Natale Servino مدیر کل از Servino Ristorante

Jeniece Pettitt | CNBC

Servino Ristorante یک مجلل ایتالیایی رستوران در شهرستان مارین ایالت کالیفرنیا است که یک درایو و یا سوار کشتی از سان فرانسیسکو که در آن نمرات از نرم افزار و اینترنت شرکت های پدید آمده در دهه گذشته.

به طور معمول 42 ساله رستوران با منظره منظره خلیج مزایای از پر رونق محلی tech اقتصاد است. اما با شرکت ها از جمله گوگل و Facebook و Salesforce آموزش کارکنان خود را به کار از خانه در میان نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus Servino است به شکل از چگونه برای زنده ماندن یک بلندی بحران است.

حوادث شرکت های بزرگ در سالن ضیافت تمام شده است لغو می شود گفت: Natale Servino مدیر کل متعلق به خانواده کسب و کار. و شده است وجود دارد یک شیب بزرگ در شام در آینده از سان فرانسیسکو.

“ما قطعا فکر کردن در مورد برخی از بدترین حالات و یا طولانی مدت تعطیلی” گفت: Mccarty در مصاحبه ای در رستوران خود را در روز پنج شنبه بعد از ظهر. “ما نگرانی واقعی است که کارکنان ساعتی که می آیند و به خانه جبران خسارت بر اساس میزان ساعت آنها را در قرار داده است. در این صنعت بسیاری از است که بر اساس راهنمایی به طوری که آنها نیاز مشتریان در آینده است.”

Servino یکی از هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک محلی دست و پنجه نرم با عدم اطمینان از COVID-19 coronavirus که این هفته درباره بیماری همه گیر سطح با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. رویدادهای ورزشی مهم در حال لغو غول همایش ها و جشنواره ها به تعویق افتاد و دانشگاه ها در حال رفتن از راه دور. رئیس جمهور تهمت متوقف سفر از اروپا و در روز جمعه اعلام کرد coronavirus ملی اضطراری است.

سهام خود دچار شدیدترین افت از سال 1987 در روز پنج شنبه قبل از صف آرایی به, از این هفته به عنوان سرمایه گذاران شيوع “اجتماعی فاصله” خواهد شد در نتیجه اقتصادی shutdown.

برای مردم با تمام وقت حقوق و مزایای شغل است که با پوشش بهداشت و درمان و پرداخت را ترک فعلی امور بسیار ناخوشایند است و بسیاری از حساب های بازنشستگی به دنبال ترسناک است. اما برای کسانی که مشغول به کار در کسب و کار مانند Servino که روبرو هستند و یا به طور چشمگیری کاهش درآمد و یا چشم انداز نیاز به پیدا کردن مهد کودک باید خود بچه های مدرسه نزدیک تاثیر بالقوه coronavirus وخیم است. این ممکن است سخت به پرداخت اجاره و یا قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

“این نه فقط در مورد کسب و کار” گفت: Kevin چان صاحب گلدن گیت فورچون کوکی کارخانه در سان فرانسیسکو چینی. “این است که در مورد کل جامعه…و مردم را در معیشت.”

دروازه طلایی Fortune Cookie Factory

یعقوب Jimenez | CNBC

چان کارخانه با قاب عکس از افراد مشهور مانند رزمندگان طلایی امور خارجه ستاره کلی تامپسون نارسایی دیوار تاسیس شد و در سال 1962 و به دیدن استفاده می شود 500 یا بیشتر مردم از طریق قیف در یک روز داده شده با خطوط بسته بندی در اطراف گوشه. آن را نیز یک مقصد محبوب برای مدرسه اردوهاي.

از اواسط ماه ژانویه ترافیک پا کاهش یافته است و بین 75% و 80 درصد چان گفت. هفته گذشته CNBC صرف دو ساعت با چان در فروشگاه شروع آن 9 صبح باز است. در آن زمان تنها یک دوجین بازدید کنندگان وارد شده است.

“شروع فوریه وحشتناک” چان گفت. “در حال حاضر آن است که واقعا مرده است.”

اعطای وام یک دست

از جمعه تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا تا به حال در صدر 1,700 و مرگ و میر بیش از 40. کالیفرنیا به حال سومین شماره از موارد با دولت واشنگتن و نیویورک است.

در سیاتل به خانه وسیع تکنولوژی و صنعت و یکی از این کشور را بدترین شیوع برنت Beardall مدیر عامل شرکت WaFd بانک (که قبلا به واشنگتن فدرال) راه اندازی شد 100 میلیون دلار تاسیسات برنامه برای کوچک و متوسط کسب و کار است که رنج می برد حداقل 10 ٪ کاهش در درآمد. این بانک ارائه شده است بدون بهره خط اعتباری برای 90 روز.

“ما رستوران ها که در آن ظرفیت و تقاضا در حال کاهش 70, 80%,” Beardall گفت CNBC “قدرت ناهار” در روز جمعه. “من معتقدم که اگر ما می توانیم از این طریق به سرعت به عنوان تقاضا کاهش یافت و خاموش کردن آن را انتخاب کنید تا دوباره.”

در نیویورک, شهردار, بیل د Blasio اعلام وضعیت اضطراری و معرفی یک برنامه با بهره از وام برای $75,000 اگر کسب و کار نشان می دهد 25 درصد کاهش رسید.

در منهتن در سمت غرب بالا فیلیپ Binioris صاحب مجارستانی, قنادی, است بیشتر نگران دراز مدت چالش است. او کاهش تعداد کرسی های خود را در کافه از 80 به حدود 40 زیر یک دستور از د Blasio و فرماندار اندرو کومو که کسب و کار با حضور 500 یا کمتر کاهش ظرفیت نیم.

Binioris که شده مدیریت رستوران برای حدود هشت سال گفت: او به طور معمول در خدمت بسیاری از دانش آموزان از نزدیک, دانشگاه کلمبیا, اما بسیاری از آن کسب و کار می تواند ناپدید می شوند در حال حاضر که دانشگاه رفته به کنترل از راه دور کلاس برای هم بودن. منبع دیگری از ترافیک گردشگران عمدتا از اروپا آمده است که به محله به بازدید از کلیسای جامع سنت جان الهی است. دیگر نه.

“آن آغاز شده و به تدریج شاید یک زن و شوهر از هفته پیش اما این هفته من شاید مثل 5% از آنچه ما به طور معمول” گفت: Binioris. “آنها رفته است.”

Binioris گفت که او را مجبور به کاهش در کارکنان اگر بحران طولانی مدت است اما او هنوز وجود دارد. او نگران در حال حاضر در مورد سلامت تاثیر است. او تخمین می زند 50 درصد به 60 درصد از کارکنان خود را واجد شرایط برای پرداخت مرخصی استعلاجی و او می خواهد کارگران با علائم خانه بمانند. اما بالقوه استرس های مالی در کسب و کار چشمگیر است.

“پیچیده چیز است که اگر آنها مریض, آنها در حال رفتن به نشان می دهد پزشک پشتیبانی برای این بیماری است. اما اگر سیستم بیمارستان حمایت است تا به نقطه ای که آنها نمی توانند تست شده و آنها نمی توانند به درمان پس چگونه می توانم فایل من پرداخت مرخصی استعلاجی شکایت کنم ؟ ” او گفت:. “من را افتخار خود را پرداخت مرخصی استعلاجی اما آن را نمی خواهد آسان است. آن را به روشن است. همه چیز در حال رفتن به بسیار گیج کننده است.”

شرکت های فروش ضد عفونی کننده و ماری جوانا

همه کسب و کارهای محلی رنج می برند.

A1 بازار محله فروشگاه رفاه در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, در سراسر پل خلیج از سان فرانسیسکو در حال تولید حدود 30 درصد درآمد بیشتر نسبت به حالت عادی گفت: صاحب سام در دقیقه است. او ویژگی های زیادی از این رشد به تاریخی تقاضا برای ضد عفونی کننده محصولات که او نمی تواند نگه دارید در انبار.

حداقل گفت او شده است به فروش می رسد از ضد عفونی کننده دست برای دو هفته. سپس به مشتریان تبدیل به Clorox دستمال مرطوب و به دنبال آن مطابق با اصول بهداشتی اسپری و سپس سنتی Clorox مواد ضد عفونی کننده. (Clorox سهام هستند تا تقریبا 2 درصد از Feb. 20 در حالی که S&P 500 غوطه ور است 20 درصد.) حداقل انتظار 15 مورد از ضد عفونی کننده دست در هفته آینده “اما آن را تضمین نمی,” او گفت:.

هر کس که می آید در یک coronavirus داستان برای گفتن در دقیقه گفت. و بسیاری از کاربران در حال گفتن او را که آنها نمی خواهید برای رفتن به فروشگاه های بزرگ مانند Costco به خاطر همه ترافیک ترجیح می دهند برای دریافت در داخل و خارج درب به سرعت. او همچنین گفت که آنها در حال آمدن برای کاغذ توالت که او را قادر به نگه داشتن در قفسه. A1 تقریبا کل راهرو از آن است.

فروشگاه های بزرگ “به طور کامل خارج” Content گفت. “ما هنوز هم آن را داشته باشد و این فروش واقعا خوب است.”

A1 بازار در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا

Ari لوی | CNBC

سی مایل دورتر در Pacifica در یک شهر ساحلی در جنوب سان فرانسیسکو یک نوع بسیار متفاوتی از فروشگاه کوچک است و همچنین مدیریت خوب است.

“زمانی که همه چیز استرس زا کسب و کار تمایل به افزایش کمی در اینجا گفت:” مت Mikulecky یک خریدار در Lytt داروخانه Pacifica که بسته بندی شده بود با شاهدانه خریداران در روز جمعه بعد از ظهر. یک “انگشت شماری از مشتریان” مواجه نگردند با 10 تا 20 برابر مقدار آنها به طور معمول خرید Mikulecky گفت: در مورد آن را به نقطه جایی که آنها خانه را ترک کند.

“این برای پناهگاه بمب اساسا” او گفت:. Lytt به فروش می رساند دارویی و تفریحی مشتریان.

با 80s در موسیقی بازی در پس زمینه و ترکیبی از بازنشستگان و جوان hipsters بررسی دقیق فروشگاه Mikulecky متمرکز Lytt نظافت. او گفت: کارکنان در حال تلاش برای از بین بردن همه چیز را بر اساس ساعات روز و محدود کردن چقدر مردم لمس هستند.

اما در حالی که A1 بازار و Lytt نوع از کسب و کار است که می تواند مدیریت را از طریق یک بحران بهداشتی گسترده تر اقتصادی تصویر غم انگیز.

شهرهای سان فرانسیسکو و اوکلند هر دو ممنوع تجمعات بیش از 1000 نفر از طریق مارس 31 موثر تا حد زیادی رویدادهای ورزشی و کنسرت. برای یک سیاره دیگر سرگرمی, اخبار ویرانگر بود.

یکی دیگر از سیاره کنسرت پروموتر برای سالن از جمله یونانی تئاتر در برکلی روباه تئاتر در اوکلند و بیل گراهام مدنی سالن و مستقل هستند که هر دو در سن فرانسیسکو. این شرکت تا به حال به تعویق انداختن کنسرت برای چشم سوم کور, Wilco سن Holo و بسیاری دیگر از هنرمندان. آن را تلاش برای reschedule به عنوان بسیاری از وقایع را به عنوان ممکن است, اما وجود دارد هیچ گفتن در هنگام فعالیت قادر خواهد بود برای از سرگیری.

“این بی سابقه بار برای موسیقی زنده و صنعت” گفت: شری واسرمن از بنیانگذاران و رئیس جمهور از یک سیاره دیگر است که در برکلی در یک ایمیل. “که در آن همه ما برای دهه ها رفته اند بر اساس فرض ‘the show must go on’ – ما در حال حاضر پیدا کردن نیاز به بسته ما درهای بسته چراغ و بگویید مردمی برای رفتن به خانه در ماه مارس است.”

در یک ایمیل پیگیری شب جمعه, Wasserman گفت: او فقط می خواهم آموخته از شهر سان فرانسیسکو است که حوادث را با بیش از 100 نفر خواهد بود ممنوع از طریق پایان ماه آوریل است.

واسرمن وجود دارد گفت: هزاران نفر از کارگران پاره وقت اعم از دادستان و درخواست داوطلبان به پرسنل امنیتی و سرایداران است که تعداد این کنسرت برای امرار معاش خود. او کاملا مطمئن نیست چه چیزی اتفاق می افتد به آنها.

“ما در حال کار با عصبانیت از طریق فرایند از چه گزینه های ما برای پوشش بخشی وقت, کارکنان,” او نوشت. این “افرادی که در این بستگی دارد نشان می دهد خود را اجاره.”

— CNBC Jeniece Pettitt, J. R. نی لورن Feiner و لرا Kolodny کمک به این گزارش

تماشا کنید: نگرانی در مورد عرضه مواد غذایی در نور از وحشت خرید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im