رستوران ارائه دهنده نرم افزار تست کاهش 50 درصد از کارکنان به عنوان coronavirus نیروهای eateries به

رادا Dhruv دستیار مدیر کل با استفاده از نان تست نرم افزار 23 فوریه 2018 در دنور, کلرادو.

جو آمون | دنور پست via Getty Images

نان تست ارائه نقطه فروش نرم افزار به صنعت رستوران اعلام کرد که روز سه شنبه آن را برش حدود 50 درصد از کارکنان خود را به عنوان coronavirus نیروهای کسب و کار در سراسر کشور به نزدیک است. که مقدار به حدود 1,300 کارکنان.

“در ماه آوریل به عنوان یک نتیجه از لازم اجتماعی فاصله و دولت موظف به تعطیلی رستوران فروش 80 درصد کاهش یافته و در اکثر شهرها” مدیر عامل کریس Comparato نوشت: در یک پست وبلاگ. “این یک اختلال است که آمار این صنعت تقریبا یک شبه. بسیاری از رستوران ها که به طور موقت بسته ممکن است هرگز دوباره.”

آمدن به 2020, نان تست, بود, بالا, بالا بردن 400 میلیون دلار در ماه فوریه در یک ارزیابی تقریبا 5 میلیارد دلار پس از درآمد بیش از دو برابر سال گذشته است. اما به شهرستانها از سان فرانسیسکو به نیویورک تحمیل پناهگاه در محل سفارشات در ماه گذشته رستوران ها تنها قادر به خدمت به مواد غذایی از طریق تحویل و بایگانی اطلاعات.

در حالی که نان تست را فراهم می کند فن آوری برای کمک به رستوران محوری از ناهار خوردن به takeout موسسات این شرکت در زمان درآمد بزرگ ضربه از مشتریان که بسته شده و تصمیم گرفتند به دور آن تحویل و بایگانی اطلاعات بسته به مدت سه ماه.

نان تست است که در بوستون می پیوندد یک لیست در حال رشد از شروع یو پی اس که مجبور بودن به طور چشمگیری کوچک به عنوان اقتصاد بسته در سراسر کشور و رفع بیکاری افزایش به یک رکورد است. تناسب اندام راه اندازی ClassPass گفت: کارکنان در هفته گذشته این بود تخمگذار کردن یا furloughing حدود نیمی از آن حدود 700 نفر از کارگران. توشه شرکت دور نیز furloughing حدود نیمی از کارکنان خود و تخمگذار کردن یکی دیگر از 10٪.

نان تست تاسیس و از هشت سال پیش تا به حال شده است در یک ذینفع اقتصاد پررونق کمک به جدید و رستوران مجلل و مدرن با فن آوری خود را برای پاسخگویی به تقاضای مشتری. بازار منتقل شده در عجله بسر می رسانید.

تعدادی از کارکنان ارسال شده در LinkedIn در روز سه شنبه است که آنها در بازار برای یک کار جدید است. یک دانشجوی بین المللی در اینجا بر روی یک ویزا نوشت که “از دست دادن کار من در یک زمان بحرانی مانند این به طور موثر می تواند به معنای پایان دادن به زندگی حرفه ای من در آمریکا” و یک طراح گرافیک گفت: “من مطمئن هستم که آنچه در آینده است اما اگر شما آگاه هستند از هر باز طراحی موقعیت خود را در بوستون و یا از راه دور من تا حد زیادی درک شما ارسال آنها را به راه من است.”

نان این است که شانس به خالی ترازنامه خود را درست قبل از بحران بازدید. در حال حاضر آن را به امید وجود یک صنعت هنوز به اندازه کافی بزرگ برای حمایت از کسب و کار خود را هنگامی که ما رسیدن به طرف دیگر.

“وجود دارد هیچ راهکار برای مرور همه گیر جهانی است, اما در تست ما دو برابر خواهد شد-را در تلاش های ما برای حمایت از جامعه ما و تبدیل شدن به پلت فرم پیشرو برای رستوران ها در تمام ابعاد” Comparato نوشت در روز سه شنبه. “ما همچنان به سرمایه گذاری در تیم ما پلت فرم ما و — مهمتر از همه — ما مشتری جامعه است.”

تماشا کنید: آشپز تیم عشق در او چگونه زمینه برای کسب و کار کوچک امداد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>