یک مرد سوار بر یک دوچرخه برای خدمات تحویل مواد غذایی Deliveroo مکث در یک تقاطع در 9 مارس 2018 در برلین آلمان است.

Sean گالوپ | گتی ایماژ

صاحبان رستوران در سراسر انگلستان می خواهید Deliveroo به کاهش میزان کمیسیون آنها را در هر یک از تحویل آنها به عنوان تلاش برای شناور ماندن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Deliveroo طول می کشد تا 35 درصد کمیسیون به علاوه مالیات بر ارزش افزوده (ارزش افزوده مالیاتی است که مانند یک کالا و خدمات مالیاتی) در برخی از سفارشات ترک صاحبان رستوران با نسبتا کمی برای پوشش مخارج خود را.

محسن Seify که صاحب پوسته اعتماد پیتزا در کینگستون در نزدیکی مرکز لندن گفت: CNBC که Deliveroo کمیسیون با این نسخهها کار در 42% هر سفارش که مالیات بر ارزش افزوده در میان است.

“این بیش از حد بالا است,” او گفت:, و اضافه کرد که در دو ماه گذشته به 2 میلیارد دلار-به همراه راه اندازی کرده است اتهام او بین 4 ، 000 پوند ($4,973) و £5,000 با £506 هزینه ثبت نام.

Deliveroo کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون گفته رستوران به نزدیک در 20 مارس به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus. رستوران شد و قادر به حمل ارائه takeouts.

در یک پیشنهاد برای افزایش سفارشات رستوران ها در سراسر کشور مسابقه برای ثبت نام به Deliveroo حال بارگذاری می خورد و فقط به خوردن. دومی ارائه می دهد برخی از منصفانه ترین نرخ با توجه به صاحبان رستوران.

U. k., مهمان نوازی, یک سازمان است که نشان دهنده رستوران ها در سراسر انگلستان گفت: تحویل در حال کمک به با خیال راحت خوراک این کشور در حال حاضر است.

“آنها همچنین کمک به کاهش فشار و صف در سوپر مارکت ها و همچنین ایجاد اشتغال در حالی که کمک به ارائه درآمد رستوران” با توجه به کیت Nicholls, مدیر عامل شرکت u. k. مهمان نوازی. “مردم می خواهد به عقب بر گردیم به رستوران هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار این است که یک راه اجازه می دهد آنها را به شناور باقی می ماند.”

ناعادلانه هزینه ؟

یک صاحب رستوران گفت که او امضا کرده به Deliveroo هفته گذشته صرفا به دلیل coronavirus. “هر آنچه که آنها مسئول نمی توانیم هیچ چیزی در مورد آن به دلیل آن را بهتر از ماندن در خانه” او گفت:.

برای کمک به رستوران ها از طریق بحران Deliveroo و بارگذاری می خورد باید به طور موقت برداشته onboarding هزینه ها و تنظیم تیم برای کمک به رستوران جدید. آنها همچنین معرفی همان روز پرداخت از ویژگی های است که اجازه می دهد تا رستوران به درخواست پرداخت هر روز هفته برای مواد غذایی که آنها به فروش می رسد. این شرکت ها می گویند این باید کمک به سهولت هر گونه پول در جریان مسائل.

بارگذاری می خورد نیز چشم پوشی اضافی تحویل هزینه های که در حال وضع در مشتریان و هزینه می تواند در هر نقطه بین 1 £و £5.

اما این اقدامات کافی نیست برای بسیاری از رستوران ها.

Kadir Tuluk که صاحب آفتاب کافه در سوربیتن در لندن گفت: “اگر Deliveroo را به 42% چگونه ما را پول؟” وی افزود: “آنها پول ما نیست.”

تانگ Soklee که صاحب در نزدیکی رستوران های آسیایی Yoriya توافق کردند که Deliveroo هزینه های مشکل ساز هستند در زمان آب و هوا. “من شخصا فکر می کنم آن را کمی بالا است اما ما هر چیزی را انجام نمی,” او گفت:.

نرخ کمیسیون کمی بهتر برای رستوران ها با بارگذاری می خورد اما تنها حاشیه.

بارگذاری می خورد اتهامات سطوح مختلف کمیسیون با توجه به در بسته که به رستوران می رود.

برای بسته کامل — که در آن رستوران ها لیست در برنامه و استفاده از بارگذاری می خورد سواران برای تحویل وجود دارد یک متغیر کمیسیون هزینه است که دربسته در 30٪. اگر رستوران خود استفاده کنید سواران و سپس آن را 13 درصد و اگر آنها تنها به ارائه مجموعه پس از آن رایگان است.

“ما متعهد به حمایت از رستوران ها و هزاران نفر از مردم که تکیه بر آنها برای کار و به عنوان یک ضروری خدمات در طول این زمان دشوار” گفت: یک بارگذاری می خورد سخنگوی.

“در ابتدای بحران ما را در یک طیف وسیعی از اقدامات برای کمک به رستوران همکاران به ویژه صاحبان کسب و کار کوچک به عنوان آنها را نگه دارید آشپزخانه خود را شلیک به خوراک مردم در سراسر کشور است.”

سعی کنید برای به حداقل رساندن احتمال عفونت Deliveroo و بارگذاری می خورد را معرفی تماس با ما-تحویل رایگان گزینه در برنامه های خود را, اما نه همه احساس امن است.

“ما اکثر مردم در معرض خطر در حال حاضر” گفت: Kassem که صاحب یک ماهی و فروشگاه تراشه. “تماس با ما جدول آنها را لمس همان جدول. این غیر ممکن است به تماس رایگان است.”

اتحادیه های کارگری متحد را محکوم کرد راه رستوران در حال درمان با تحویل مواد غذایی شرکت.

“بسیاری از آشپز ما اعضای که خطر حمل و نقل عمومی برای رفتن به محل کار آشپزخانه برای آماده سازی وعده های غذایی برای تحویل نمی شود پرداخت می شود و هیچ چیز اضافی” گفت: متحد افسر با ملی مسئولیت برای صنعت مهمان نوازی دیو Turnbull.

“ما می خواهیم برای حفاظت از مشاغل برای زمانی که مستند برداشته شده است بنابراین با قرار دادن افزایش هزینه در رستوران که در حال حاضر هیچ مکان بلند مفید نیست به هیچ وجه.”

بارگذاری می خورد و Deliveroo گفته اند سواران آنها اعمال می شود به صورت رایگان ماسک و ضد عفونی کننده دست, اما برخی از Deliveroo سواران ادعا می کنند آنها شده اند در انتظار هفته برای ایمنی بسته می رسند.

“من یک سوار و در عین حال از دریافت هر گونه ماسک و یا ضد عفونی کننده دست از Deliveroo گفت:” رکسانا Cojocariu. Deliveroo را بلافاصله تایید اینکه آیا Cojocariu یک سوار برای شرکت.

هفته گذشته انگلستان پیک CNBC گفت که آنها در حال ساخت به طور قابل توجهی کمتر از آنها به طور معمول انجام دهد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. دلیل اصلی این است زیرا بسیاری از بزرگترین و محبوب ترین رستوران ها در تحویل مواد غذایی برنامه های انتخاب شده به طور کامل. مک دونالد, همبرگر پادشاه و KFC باید تمام بسته در انگلستان به عنوان هزاران نفر از دیگر رستوران ها.

آمازون به نجات

کاهش سفارشات نیست فقط صدمه زدن به رستوران ها و سواران: تحویل مواد غذایی برنامه همچنین تلاش.

Deliveroo به آن اعتراف شد و به سرعت در حال اجرا از پول در اوایل این ماه آن را به عنوان نگاه به متقاعد کردن انگلستان رقابت تنظیم و به تصویب $575 میلیون سرمایه گذاری از آمازون.

همچنین بنا به گزارش گذاشته 367 کارکنان این هفته و furloughed فقط بیش از 50 نفر دیگر.

یک Deliveroo سخنگو گفت: “این فوق العاده بهداشت جهانی بحران ما زندگی می کنند از طریق نهفته است تقریبا تمام کسب و کار. به عنوان یک نتیجه, مانند بسیاری دیگر, Deliveroo تا به حال به بررسی چگونه برای غلبه بر چالش های ما همه در صورت و همچنین اطمینان حاصل شود ما در قوی ترین موقعیت ممکن است پس از بحران است.

“این ما را ملزم به نگاه چگونه ما عمل به منظور کاهش هزینه های طولانی مدت مؤثر است که متاسفانه به این معنی برخی از نقش ها در معرض خطر هستند از افزونگی و دیگران قرار داده خواهد شد بر روی کردند. این شده است بسیار دشوار است برای هر کس در شرکت ما اولویت مطلق است به مطمئن شوید که کسانی که نهفته به طور کامل پشتیبانی می کند.”

Uber در ضمن گزارش شده است که برنامه ریزی برای دراز کردن 20 درصد از آن به طور کلی کارکنان. معلوم نیست چه بسیاری از این خواهد بود از بارگذاری می خورد بخشی از کسب و کار.

“به شما به عنوان انتظار می رود این شرکت است که به دنبال در هر سناریوی ممکن برای اطمینان ما را به طرف دیگر از این بحران در یک موقعیت قوی تر از همیشه” Uber سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net