یک زن می پوشد یک ماسک محافظ در نزدیکی محله چینی ها بخش از شهر نیویورک در 23 ژانویه سال 2020 است.

Timothy A. کلاری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

متخصصان بیماری های عفونی و دانشمندان می گویند یک جدید کروناویروس که سازندگان: شرکت در سراسر سرزمین اصلی چین ممکن است مسری از داده های کنونی نشان می دهد.

در حال ظهور در ووهان چین حدود یک ماه پیش این ویروس گسترش یافته است و از حدود 300 نفر به عنوان Jan. 21 به نزدیک به 21,000 کشته و بیش از 420 — با تعداد موارد جدید در حال رشد توسط هزاران نفر در هر روز است.

“سریع شتاب از موارد نگرانی” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس خبری در هفته گذشته قبل از اینکه آژانس اعلام اورژانس بهداشت جهانی.

دانشمندان چینی نگران بیماری های دستگاه تنفسی است که جهان مقامات بهداشتی می گویند به احتمال زیاد از یک ماهی بازار جهش یافته است به انطباق با آن انسان میزبان به مراتب سریع تر از سارس. اطلاعات در مورد ویروس تغییر روز و برخی از متخصصان بیماری های عفونی می گویند آن را هفته قبل از آنها می توانید ببینید که چقدر مسری است. آنچه که آنها در حال دیدن است که تا کنون در مورد و پیشرو در ایالات متحده و بین المللی از دانشمندان بر این باورند که ویروس است که بیشتر مسری از داده های کنونی نشان می دهد با توجه به مصاحبه با اپیدیولوژی دانشمندان و متخصصان بیماری های عفونی.

این بیماری در حال گسترش است به سرعت. چین وزیر بهداشت کارشناسی ارشد Xiaowei به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته وجود دارد این است که شواهد آن را در حال حاضر در حال جهش به یک قوی تر تنوع است که قادر به پخش بیشتر به راحتی در میان انسان ها است. جهان مقامات بهداشتی می دانید بیماری تنفسی است که قادر به پخش از طریق انسان به انسان تماس با قطرات انجام شده از طریق عطسه و سرفه و میکروب ها در سمت چپ بر روی اشیاء بی جان. بیماری است که کابل از تبلیغ کردن قبل از علائم نشان می دهد و در حدود 20% از بیماران به شدت بد منجر به ذات الریه و نارسایی تنفسی مقامات بهداشتی می گویند.

“[این] ادامه افزایش در موارد و شواهد از انسان به انسان انتقال در خارج از چین هستند البته بیشتر عمیقا نگران کننده” است که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس خبری در سازمان در ژنو ستاد هفته گذشته است. “اگر چه این اعداد خارج از چین هنوز نسبتا کوچک آنها نگه داشتن پتانسیل بسیار بزرگتر شیوع.”

‘R جز’

به اصطلاح R هیچ بیماری یک معادله ریاضی است که نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم را مریض از هر فرد آلوده در حدود 2.2 با توجه به گزارش هفته گذشته از the New England Journal of Medicine. این بدان معناست که دو یا چند نفر را گرفتن ویروس از یک فرد که در حال حاضر آن را بیشتر عفونی از آنفلوانزای فصلی و 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر که تا به حال یک R جز در حدود 1.8 و کشته شدن حداقل 50 میلیون نفر در سراسر جهان است. فعلی R جز از این ویروس جدید است که پایین تر از سال 2003 شیوع سارس که تا به حال یک R جز از بین 2 و 5. بهداشت جهانی مقامات هشدار می دهند که ممکن است ماه قبل از درست R جز شناخته شده است که بیشتر coronavirus موارد به نور آمده است.

سرخک یکی از مسری ترین ویروس ها در جهان است R جز حدود 12 تا 18. در حالی که جدید کروناویروس خفیف تر است, مقایسه آنچه که پزشکان تا کنون دیده می شود این است که هنوز هم مورد گفت: Yanzhong هوانگ, بهداشت عمومی محقق در شورای روابط خارجی, و مدیر مرکز جهانی مطالعات بهداشت در دانشگاه سیتون هال.

“اگر R همان است که بالاتر از 1 آن را گسترش و از آن خواهد شد مسری” هوانگ گفت: در یک مصاحبه تلفنی با CNBC. “بدون هر گونه مهار اقدامات فنی آن می تواند گسترش به کل جمعیت است.”

علاوه بر این ویروس را در زمان انتقال تعداد ممکن است دست کم گرفته توسط دانشمندان که در حال حاضر بسیار محدود است داده ها با توجه به هوانگ. در حالی که این ویروس جدید به نظر می رسد کمتر کشنده تر از سارس در سال 2003 شیوع بیماری که بیمار 8,098 نفر کشته و تقریبا 800 بیش از نه ماه از آن در حال گسترش است به طور قابل توجهی سریع تر است. در آن زمان ویروس جدید کمتر از یک ماه به پیش افتادن از تعداد موارد سارس.

“نسبتا خفیف ویروس می تواند باعث بسیاری از آسیب اگر بسیاری از مردم آن را دریافت” که رایان گفت: در هفته گذشته. “و این موضوع در حال حاضر. ما نمی به طور کامل آن را درک کنند.”

محققان از دانشگاه لنکستر انگلستان تخمین زده می شود این ویروس R هیچ ممکن است نزدیک به 3.1 گفت: “زمان بالینی و اپیدمیولوژیک داده های کافی برای درک کامل میزان انتقال بالقوه این بیماری همه گیر” و شیوع می آید “در زمانی که وجود دارد افزایش قابل توجهی در حجم سفر” با توجه به قمری تعطیلات سال جدید.

محققان در دانشگاه هنگ کنگ می گویند بیش از 75 ، 000 نفر در حال حاضر می تواند مبتلا به این ویروس بسیار بالاتر از رسمی کل. ریموند جیمز تحلیلگر کریس Meekins معتقد است عفونت به احتمال زیاد بالاتر از 100,000.

“بر اساس زمان مسیر ویروس [R جز] باید بالاتر از سارس” هوانگ گفت.

کشور کنترل

آن را نیز ممکن است R هیچ برآورد می تواند در کاهش و یا متفاوت بسته به اینکه چگونه به خوبی کشورهای دیگر حاوی محلی شیوع بیماری با توجه به مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد.

ایالات متحده تحمیل اجباری قرنطينه در شهروندان بازگشت از ووهان است و انکار ورود به بسیاری از دیگران که به تازگی در چین است. واکسن موثر هستند و همچنین هر چند در حال حاضر وجود دارد هیچ اثبات شده درمان های جدید کروناویروس. مقامات بهداشت در سال 2003 قادر به کاهش سارس’ عفونت با نگه داشتن بیماران در انزوا در میان دیگر اقدامات.

“بسیاری از عفونت های دیگر که ما می دانیم [بالاتر R جز] از آن اما ما کنترل آنها را با واکسن بنابراین ما متوجه نیست که آنها خیلی بالا” گفت: Lipsitch که اضافه شده است ممکن است چند هفته قبل از دانشمندان درک شرکت در چگونه مسری ویروس جدید واقعا است.

این ویروس همچنین می تواند شروع به کاهش در برخی از نقاط جهان به عنوان بهار و تابستان رویکرد و آب و هوا گرم تر می شود. دانشگاه هنگ کنگ محققان تخمین می زنند این بیماری را به اوج در ماه آوریل است.

اما Lipsitch گفت: شواهدی وجود دارد انتقال قبل از علائم. در صورتی که معلوم می شود مورد جداسازی افراد موثر خواهد بود در مهار انتقال, او گفت:.

“آن گروه در سطح مداخلات مانند نگه داشتن مردم دور به صورت فله و نه در موارد فردی” او گفت:.

مهار تلاش های

در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام این رمان coronavirus بهداشت عمومی اورژانس و اعلام کرد که برخی از اتباع خارجی تلقی به یک خطر انتقال این بیماری به طور موقت خواهد بود و اجازه ورود به آمریکا

“ما در حال آماده سازی به عنوان اگر غیر از این بود بعد از همه گیر اما ما هنوز هم امیدوار است که این طور نیست و نمی خواهد در این مورد” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت: در یک تماس جمعه.

ویروس “نشان داده است از این ظرفیت برای گسترش در سطح جهان است. این است که بسیار جدی برای بهداشت عمومی در وضعیت و CDC و دولت فدرال است و اقدام های تهاجمی برای حفاظت از مکان های عمومی,” او گفت:.

بهداشت جهانی مقامات اصرار مردم را به آرامش و افزود نیستند توصیه “اقدامات بی ارزش است که تداخل با تجارت بین المللی و یا سفر.”

که رایان گفت: این ویروس به نظر می رسد با گسترش نسبتا به راحتی از فردی به فرد اما شیوع این بیماری را می توان آهسته با استفاده از پادمان کافی در جوامع و در بیمارستان است.

“هنگامی که مردم بحث در مورد [R صفر] و انتقالات پویایی آنها صحبت گاهی اوقات به عنوان اگر آن را یک مفهوم انتزاعی,” او گفت:. “زمانی که در واقع شما می توانید اثر آن اعداد با آنچه شما انجام دهد. این [R جز] می تواند تحت تاثیر فعالیت های انسانی به صورت منفی و مثبت است.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im