سناتور. تد کروز (R-TX)

کامرون کاستاریکا | CNBC

یک گروه از اوباما نوشت: به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در روز پنج شنبه که این شرکت خواهد بود موضوع را به تحریم های ایالات متحده قانون اگر آن را به پایان نمی خدمات خود را برای تحریم ایران از جمله رهبر جمهوری اسلامی ایران آیت الله علی خامنه ای و وزیر امور خارجه ایران جواد ظریف ،

“در حالی که متمم اول قانون اساسی محافظت از حقوق آزادی بیان آمریکایی — و توییتر نباید سانسور سیاسی گفتار آمریکایی ها — آیتالله برخوردار صفر حفاظت از ایالات متحده, اعلامیه حقوق,” سنسور. تد کروز سناتور تگزاس, Tom Cotton, R-ارک., مارشا بلکبرن R دنیاست. و مارکو روبیو R-Fla., نوشت.

“و به عنوان رهبر جهان پیشرو کشور حامی تروریسم به طور مستقیم مسئول قتل صدها نفر از شهروندان آمریکایی — آیت الله و هر گونه شرکت های آمریکایی او ارائه کمک ها به طور کامل مشمول تحریم های ایالات متحده قوانین” آنها نوشت.

این سناتوران می گویند که یک استثنا برای اینترنت مبتنی بر سرویس های ارتباطی ایجاد شده توسط دولت اوباما در سال 2014 خواهد نمی شود زمانی که فرد دریافت خدمات تعیین شده به یک لیست خاص نگهداری می شود توسط وزارت خزانه داری به عنوان مورد برای اسلام و ایران.

توییتر کاهش یافته است به نظر در این نامه است.

این شرکت به طور کلی نسبتا دست-رویکرد وقتی که می آید به تعدیل رهبران جهان در آن پلت فرم. آن به تازگی منتشر شده یک سیاست در مورد چگونه به آن رسیدگی خواهد سوء استفاده توییتهایی توسط رهبران جهان که به طور معمول خواهد بود وقتی که از هر کاربر توییتر. این شرکت اعلام کرد که در این موارد آن را قرار دهید توجه کنید در توییت از رهبران جهان که می گوید محتوای ناقض استانداردهای خود را. کاربران اجازه خواهد داشت تا از طریق کلیک کنید برای مشاهده توییت یک تصمیم توییتر گفت: از آن ساخته شده به دلیل آن معتقد است پیام از رهبران جهان هنوز هم ارزش خبری دارند و در جهت منافع عمومی. این ویژگی هنوز رتبهدهی نشده است استفاده از این سیاست در ماه ژوئن اعلام شد.

چهار سناتور امضا کنندگان این نامه بوده است صوتی در مورد دیگر مسائل فنی از جمله تعصب سیاسی. کروز و بلکبرن بوده است در میان اکثر صریح سیاسی تعصب و ادعا شرکت هایی مانند توییتر در حال مغرضانه در محتوای آنها اجازه می دهد و پایین و همچنین به عنوان آنچه که الگوریتم خود را تمایل به سطح.

توییتر حذف کرده بود بلکبرن کمپین تصویری در سال 2017, که در آن او ادعا کرد که والدین به فروش می رسد “عزیزم قطعات بدن” اما بعد معکوس تصمیم خود زیر مقاومت.

کروز و روبیو در حال اعضای مجلس سنا کمیته روابط خارجی پنبه است که در کمیته اطلاعات مجلس سنا و بلکبرن در قوه قضائیه کمیته که در آن او منجر Tech نیروی کار.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: توییتر اعلام کرد طرح جدید برای مقابله با دستکاری محتوا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de