بازگشایی باغ مراکز تحت بررسی’ به عنوان Raab چهره مستند فشار

کار رهبر آقا Keir Starmer هشدار داد که “در حال سقوط و دیگر کشورها” اگر دولت به زودی منتشر استراتژی خروج از coronavirus مستند.

افزایش فشار بر وزیران به طلسم کردن که چگونه آنها ممکن است سهولت دقیق اجتماعی فاصله اقدامات معرفی بیش از پنج هفته پیش از آقا Keir گفت: ادامه تاخیر نیز خطرات تقسیم چهار کشور رویکرد بریتانیا به عنوان یک کل به COVID-19 بیماری همه گیر.

وزیر امور خارجه Dominic Raab عنوان هر چشم انداز فوری دولت تنظیم “پیشنهادات” این هفته اگر چه او نشان داد دولت را بازگشایی مراکز باغ “بسیار نزدیک بررسی”.

A sign in front of closed gates at Squire's Garden Centre in Farnham, Surrey as the UK continues in lockdown to help curb the spread of the coronavirus.
تصویر: دروازه بسته شده و از همراهی این مرکز باغ در فرنهم سوری

برجسته چگونه بسیاری از دیگر کشورها منتشر کرده اند “برنامه های خروج از یک نوع و یا دیگر” – از جمله ولز و اسکاتلند در بریتانیا – آقا Keir گفت: نمایندگان مجلس در طول چهار نخست وزیر سوال: “تاخیر خطرات نه تنها سقوط کشورهای دیگر بلکه موفق چهار کشور رویکرد تا کنون.”

او افزود که برنامه های اعلام شده توسط کشورهایی مانند فرانسه, آلمان, اسپانیا, بلژیک نیوزیلند و استرالیا نشان داده بود “مسائل مشترک” بیش از بازگشایی مدارس و برخی از بخش های کسب و کار.

آقا Keir از دولت خواست به “باز” با بریتانیا در مورد چگونگی این مستند ممکن است کاسته شود.

اما او تاکید کرد او خواهان مستند به برداشته شود در حال حاضر و یا برای وزیران به مجموعه ای از یک بازه زمانی برای کاستن اجتماعی فاصله گرفته است.

بیشتر از Covid-19

“من گفتم: من نمی بپرسید غیر ممکن است و من نمی آنچه من میخواهم این است که برای دولت به باز کردن با مردم در مورد چه می آید بعدی” آقا Keir گفت.

در پاسخ آقای Raab – که deputised برای بوریس جانسون پس از تولد از نخست وزیر, پسر با نامزد کری Symonds صبح روز چهارشنبه – گفت: آن خواهد بود “اشتباه” برای دولت به مجموعه ای از “پیشنهادات” در کاهش مستند تا زمانی که آن را تا به حال دریافت جدیدترین توصیه های علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی).

او گفت: این توصیه توجه بود و در “هفته آینده یا بیشتر”.

آقای Raab همچنین اشاره کرد که چگونه آلمان است “در حال حاضر نیاز به فکر می کنم دو بار در مورد تسهیل در اقدامات به دلیل خطر دوم سنبله” در COVID-19 عفونت.

او خواست آقا Keir به “رها” او “ظلم” در حال هدایت این شواهد در حالی که همچنین با رد این پیشنهاد که دولت اسکاتلند در حال تنظیم آن را “استراتژی خروج”.

آقای Raab گفت: این سند مجموعه توسط اولین وزیر Nicola Sturgeon هفته گذشته “پایه” در دولت پنج آزمون برای کاهش مستند.

یک سخنگوی آقا Keir بعد نشان داد که کار رهبر تا به حال سازنده “گفتگو” با آقای جانسون در مورد COVID-19 بحران بیشتر مذاکرات برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

و همچنین به عنوان تماس از کار دولت نیز در مواجهه با فشار از آن خود محافظه کار نمایندگان مجلس را برای ریختن به نور در مورد نحوه انگلستان مستند ممکن است برداشته شود.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

حزب محافظه backbencher آقا دزموند Swayne خواسته آقای Raab اگر باغ مراکز و مهد کودک اجازه داده می شود به بازگشایی “به منظور کوتاه”.

وزیر امور خارجه تصریح کرد: در زمان مشاوره از گلی است که “آرامش هر یک از این اقدامات از جمله آنهایی که او با اشاره به خطر خواهد صدمه به سلامت عمومی اقتصاد ما و رک و پوست کنده به پیشرفت های ساخته ایم فداکاری های بسیاری را ساخته اند زندگی که از دست داده اند”.

اما او افزود: “آنها به طور خاص در مراکز باغ و ما ادامه خواهد داد به من نشان داد زودتر به حفظ شواهد در هر فرد اندازه گیری بسیار نزدیک بررسی است.”

همکار محافظه کار backbencher علامت پریچارد همچنین از دولت خواست که شامل باغ مراکز در “فاز یک” کاهش مستند.

آقای Raab پاسخ داد: “قطعا بسیار محکم ثبت شده است که این منطقه مهم برای ما در نگاه به آینده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>