رنسانس صندوق های تامینی بنا به گزارش یکی از بهترین آن سال تا کنون

جیمز سیمونز مدیر رنسانس فناوری Corp.

معاونت | بلومبرگ | گتی ایماژ

با وجود نوسان در بازار سهام و دم رکود رنسانس فن آوری و بنیانگذار جیم سایمونز ممکن است در مسیر شکستن رکورد بازده در سال 2020 است.

رئیس آن ترنج صندوق تا 24 درصد در این سال از طریق مارس 14 با توجه به سرمایه گذاران که به صحبت کرد وال استریت ژورنال.

که به خوبی جلوتر از گسترده تر از بازار سهام است که در پایین بیش از 11 درصد از گسترش سریع رمان coronavirus و تلاش های دولت برای مهار آن از گسترش تهدید به آوردن بسیاری از اقتصادهای به نزدیکی متوقف.

خیلی از مدال چشمگیر سال-به روزترین دست آوردن است با تشکر از 9.9% افزایش در ماه مارس یکی از بدترین ماه در مالی مدرن, تاریخچه مجله گزارش شده است. کسانی که در سود هستند و حتی بیشتر چشمگیر با توجه به شیب آن سرمایه گذار هزینه ها از جمله گزارش برش از 36 درصد یا بیشتر از همه معامله سود و 5 درصد از تمام پول سرمایه گذاری شده.

قبل از هزینه ترنج بود تا حدود 39 درصد برای سال, مجله گزارش شده است.

سایمونز ابداع سرمایه گذاری زمانی که او را ترک دانشگاه در دهه 1970 به راه اندازی تجارت خود سرمایه گذاری. با تکیه بر داده های سخت و ریاضیات سایمونز ساخته شده است یکی از موفق ترین كمي شرکت در وال استریت است که کارکنان توسط یک میزبان از فیزیک دکترا.

سال موفقیت و outsized بازده قرار داده و او را در یک کلاس خود را گرفتی همکار افسانه ای سرمایه گذاران مانند ری Dalio و وارن بافت. بر اساس برخی برآوردها گل سرسبد مدال صندوق بازگشت 66 درصد سالانه 39 درصد از هزینه ها از سال 1998 است.

هر چند سایمونز دیگر نظارت صندوق که به طور انحصاری مدیریت کارمند پول او باقی می ماند فعال در شرکت است.

— اینجا را کلیک کنید به عنوان خوانده شده اصلی وال استریت ژورنال گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>