Gilead Sciences است کار را تجربی داروی ضد ویروسی remdesivir در دسترس و مقرون به صرفه به کروناویروس بیماران, اما این شرکت در نهایت نیاز به انتقال به یک مطلب “مدل پایدار” مدیر عامل دانیل o’day روز جمعه گفت.

“ما درک مسئولیت ما هم برای بیماران و هم برای سهامداران و ما متعادل است که او گفت:” طی مصاحبه ای با CNBC “Squawk Box.”

جلعاد گفته است که آماده است برای کمک 1.5 میلیون دوز از آن دارو به بیماران بستری با Covid-19. اما o’day گفت: پژوهش و تولید مواد مخدر نیاز به سرمایه گذاری.

جلعاد صرف 50 میلیون دلار در تحقیق و توسعه از remdesivir در طول سه ماهه اول این شرکت فاش شده در آن گزارش درآمد پنج شنبه. این شرکت گفت: آن صرف خواهد شد تا آنجا که $1 میلیارد دلار در سال.

“وجود دارد هیچ راهکار برای این وضعیت این است که ما در امروز است,” او گفت:. “این زمان برای همه ما به عنوان یک صنعت به خصوص جلعاد به انجام کار درست است.”

جلعاد سهام که ارزش بازار کمتر از 100 میلیارد دلار در حال معامله کردن بیش از 5% جمعه. سهام نزدیک به 22 درصد تا کنون این سال است.

در چهارشنبه جلعاد منتشر شد نتایج اولیه از آن کارآزمایی بالینی در remdesivir نشان میدهد حداقل 50 درصد از Covid-19 بيمار تحت درمان با پنج روز دوز دارو بهبود یافته است. کارآزمایی بالینی درگیر 397 بيماران مبتلا به موارد شدید Covid-19. شدید مطالعه “تک دست” به معنی آن نیست ارزیابی دارو در برابر یک گروه کنترل از بیمارانی که دریافت نمی مخدر است.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز منتشر شد نتایج حاصل از آن را مطالعه جمعه. آن را نشان داد Covid-19 بيمار که در زمان remdesivir معمولا بهبود پس از 11 روز چهار روز سریع تر از کسانی که نمی نگاهی به مواد مخدر است.

Remdesivir, تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور رسمی تایید شده برای درمان این ویروس و آمریکا مقامات بهداشت احتیاط اطلاعات جدید در مورد مواد مخدر هنوز به کارشناسی. هنوز نتایج جدید افزایش امید به یک درمان برای coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 3.1 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به داده ها پیروی توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این شرکت انتظار دارد به تولید بیش از 140,000 دور از آن 10 روز رژیم درمانی تا پایان ماه مه و پیش بینی آن می تواند 1 میلیون گلوله در پایان این سال است. جلعاد گفت: از آن خواهد شد قادر به تولید “چند میلیون” دور از داروی ضد ویروس در سال آینده.

O’day روز جمعه گفت این شرکت در حال پوسته پوسته شدن آن زنجیره تامین پس از یادگیری از دیگر جدی شیوع بیماری هایی مانند آنفلوانزا است.

“این بسیار مهم است که شما باید قوی زنجیره تامین با تعداد زیادی از تکراری در آن,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de