بینندگان تلویزیون که حاضر به پرداخت سی گواهینامه هزینه می تواند انتظار می رود برای جلوگیری از محاکمه در آینده در یک حرکت توسط بوریس جانسون است که می تواند منجر به هزینه بودن اوراق در دسترس نباشد.

خروجی وزیر فرهنگ نیکی مورگان در یکی از آخرین اقدامات قبل از پله پایین در حال راه اندازی یک مشاوره عمومی در مورد اینکه آیا برای پایان دادن به عدم پرداخت هزینه مجوز بودن یک جرم جنایی.

این حرکت در می آید در این هفته اعلام شد که هزینه سالانه تلویزیون هزینه مجوز افزایش خواهد یافت توسط £3 از £154.50 به £157.50 از 1 آوریل و در زمانی که بی بی سی در حال ورود به یک دوره آشفتگی.

Lord Tony Hall is stepping down as director-general of the BBC after seven years and he told Sky that 'it was always going to be difficult to leave'.
خداوند سالن: ‘آینده بزرگ برای محتوا’

مدیر کل آن خداوند سالن است ترک, BBC News مواجه است کاهش هزینه £80m و از دست دادن 450 شغل و نخست وزیر و مقامات ارشد حزب محافظه وزیران در دوره برخورد با شرکت.

فقط روز قبل از انتخابات عمومی در ماه دسامبر آقای جانسون گفت که او “به دنبال” لغو مجوز هزینه و هفته گذشته بی بی سی حاضر به پخش خود Brexit بعد آدرس به دلیل آن فیلم برداری شده بود در خانه 10 خیابان داونینگ.

دولت نیز در جنگ با بی بی سی بیش از axing رایگان تلویزیون مجوز برای بیش از 75s که آمار 3.7 میلیون بازنشستگان زمانی که آنها شروع به پرداخت برای آنها در ماه ژوئن هر چند 900,000 دریافت اعتبار بازنشستگی نمی خواهد که به پرداخت.

و همچنین به عنوان مشاوره در عدم پرداخت بارونس مورگان اعلام جدید انعطاف پذیر طرح پرداخت – ساده طرح پرداخت – برای کمک به افراد آسیب پذیر از جمله کسانی که بیش از سن 75 تلاش برای پرداخت هزینه مجوز.

بیشتر از Bbc

در حال حاضر هر کسی که نصب و یا با استفاده از یک تلویزیون و یا تماشای BBC iPlayer بدون مجوز است که به جرم یک جرم جنایی. جریمه برای عدم پرداخت می تواند به عنوان بالا به عنوان £1 ، 000 و امتناع از پرداخت می تواند منجر به زندان محکوم شد.

اما دولت ادعا می کند که رادیو و تلویزیون چشم انداز به طور چشمگیری تغییر کرده و در نتیجه آن است که حق را به نگاه دوباره در decriminalising مجوز TV, گریز “به منظور اطمینان از متناسب و عادلانه با رویکرد هزینه مجوز مجازات و پرداخت آن محافظت می کند آسیب پذیر در جامعه ما”.

پیش از سخنرانی خود در سیاست ارز اتاق فکر بارونس مورگان گفت: “که ما را به حرکت به طور فزاینده ای در عصر دیجیتال با بیشتر و بیشتر برای تماشای کانال های و سیستم عامل را انتخاب کنید زمان آن رسیده است که به دقت فکر می کنم در مورد چگونه ما مطمئن شوید که تلویزیون هزینه مجوز مربوطه باقی مانده در این تغییر چشم انداز رسانه های.

“بسیاری از مردم آن را در نظر بگیرید که شما اشتباه می تواند به زندانی برای پرداخت برای تلویزیون شما گواهینامه که اجرای آن مجازات آسیب پذیر است.

The BBC provides nine national TV channels and the iPlayer
تصویر: بی بی سی فراهم می کند و نه کانال های تلویزیون ملی و iPlayer

“امروز ما در حال راه اندازی یک مشاوره عمومی برای مطمئن شوید که ما باید عادلانه و متناسب با رویکرد هزینه مجوز مجازات و پرداخت است که محافظت از کسانی که بیشترین نیاز در جامعه است.

“در کنار این ما نیز اعلام جدید طرح پرداخت به مردم اجازه می دهد که در تلاش برای پرداخت هزینه مجوز به گسترش پرداخت های خود را.

“این کمک خواهد کرد که تهیه و پخش خدمات عمومی برای آینده و مطمئن شوید که آن را همچنان به کار برای جامعه ما اقتصاد ما این است که بودجه آن است.”

در سال 2018 بیش از 121,000 افراد محکوم شدند و حکم زندان برای فرار از پرداخت و صادر شده با متوسط خوب £176. وجود دارد در اطراف 26m تلویزیون گواهینامه استفاده می شود در بریتانیا در سال گذشته که تولید درآمد £3.69 میلیارد دلار برای بی بی سی.

بارونس مورگان اعلام شده است مورد استقبال حزب محافظه کار MP جولیان شوالیه که رییس یکی دیگر از محافظه کار Damian کالینز در انتخابات برای رئیس دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) انتخاب کمیته هفته گذشته است.

نمایندگان مجلس معتقدند آقای شوالیه است که بیشتر متمایل به سیاه و سفید دیک بزرگ لرزش تا از آقای کالینز که او نیز درگیر با دولت بر مبارزه با تروریسم در اروپا مربوط به مسائل و شکست خورده در تلاش برای احضار PM مشاور ارشد Dominic Cummings, به نظر می رسد قبل از این کمیته ،

آقای شوالیه گفت: اعلام نمرات یک “تغییر قابل توجهی” برای پخش با “پیامدهای عمده برای آینده بی بی سی”.

تصویر: کارگر گفت: این طرح برای کمک به مردم آسیب پذیر با هزینه مجوز ‘doesn’t make up’ برای بیش از 75s نیاز به پرداخت

“با مذاکرات در کمک های مالی خود را با توجه به شروع بعد از این سال وجود دارد یک نیاز فوری و باز گفتگو در مورد چگونه مردم در مصرف رسانه ای و چگونه باید برای آن پرداخت” او گفت:.

“به عنوان صندلی من بود اصرار به DCMS کمیته برای به دست گرفتن رهبری در فرمان بی بی سی نسبت جدید و تامین مالی پایدار مدل که تضمین های آسیب پذیر در جامعه ما از دست دادن نیست ،

سایه وزیر فرهنگ تریسی Brabin گفت: حرکت مکان بی بی سی “تحت تهدید جدی” را به عنوان او گفت: decriminalising عدم پرداخت هزینه مجوز به معنی بی بی سی را “قابل پیش بینی درآمد” خواهد شد و “به طور بالقوه صدها میلیون پوند کوتاه”.

او همچنین گفت: آن را “شرم آور” بیش از 75s خواهد بود مجبور به پرداخت هزینه مجوز گفت: طرح جدید “را ندارد تا برای آن”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de