Red Sox از دست دادن دور دوم پیش نویس انتخاب پس از MLB تحقیق می یابد تیم از کارکنان به سرقت برده نشانه

الکس کورا از Boston Red Sox در طول یک MLB بیس بال بازی بین فرشتگان در لس آنجلس و بوستون رد ساکس در فرشته ورزشگاه آناهایم در روز سه شنبه ، 30, 2019 در آناهایم, کالیفرنیا.

کیت بیرمنگام | Pasadena Star-News | گتی ایماژ

Boston Red Sox در روز چهارشنبه خود را از دست داد-دور دوم انتخاب در سال 2020 پیش نویس پس از لیگ اصلی بیس بال مشخص شد که یک تیم پخش رسمی نقض لیگ مقررات ثبت نام-رمز گشایی با توجه به بیانیه ای از کمیسر رابرت مانفرد.

این یافته ها به دنبال یک شبیه رسیدگی به Houston Astros که در نهایت در بر داشت تقلب گسترده و منجر به شلیک دو تیم برتر مقامات.

MLB تحقیقات نشان داده است که Red Sox تصویری پخش سیستم اپراتور J. T. واتکینز با استفاده از بازی های زنده تغذیه در پخش اتاق برای برقراری ارتباط توالی نشانه برای بازیکنان در “برخی موارد” در طول سال 2018 فصل به طور منظم. برای این نقض قوانین لیگ, Watkins به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت هزینه برای سال 2020 فصل و سال 2020 postseason و از ممنوع بودن پخش اتاق اپراتور برای 2021 فصل و 2021 postseason.

“ما عذرخواهی به طرفداران ما و لیگ اصلی بیس بال و قبول کمیساریای حکم” Red Sox مدیر عامل شرکت سام کندی گفت: در بیانیه منتشر شده در توییتر.

مانفرد گفت واتکینز با موفقیت رمزگشایی نشانه هایی از زنده بازی تغذیه تنها درصد کمی از زمان, اما که Red Sox هنوز هم ممکن است بهره مند از اقدامات خود را. Red Sox برنده یک حق رای دادن رکورد 108 بازی ها در طول سال 2018 فصل به طور منظم و پس از آن ضرب و شتم داجرز در جهان سری.

دیگر هیچ Red Sox پرسنل دریافت انضباطی به عنوان یک نتیجه از بررسی هر چند تعداد کمی از بازیکنان درگیر شدند به گفته مانفرد. او گفت: مدیر تیم الکس کورا, مربیگری, کارکنان, حق رای دادن جلوی دفتر و بسیاری از بازیکنان بودند غافل از آنچه واتکینز انجام شد.

این تحقیقات به وجود آمد پس از انتشار یک مقاله منتشر شده توسط این ورزشی که ادعا Red Sox درگیر در غیر قانونی ثبت نام-سرقت با توجه به مانفرد. محققان در مصاحبه 65 شاهدان از جمله 34 فعلی و سابق بازیکنان و بررسی دهها هزار نفر از, ایمیل, پیام های متنی, تصویری, کلیپ و عکس و همچنین برخی از بازیکنان در گوشی های.

این تازه ترین رسوایی شرح زیر است تیم در حال گران در سال 2017 برای استفاده از سازمان دیده بان اپل برای سرقت نشانه هایی از نیویورک یانکیز. Red Sox مجبور به پرداخت نامعلومی خوب است.

کورا نیز مواجه انضباطی برای نقش خود در هوستون آستروس’ خیانت طرح در طول سال 2017 برگشتی و 2018 فصل, زمانی که او در این تیم نیمکت مربی. او معلق شده است از طریق انعقاد 2020 postseason.

آستروس ضبط و پخش تصویری از مخالف گیر دست به رمزگشایی سیگنال های زمین در طول بازی حتی نصب یک نظارت تصویری نزدیک به ستاره شرق به نقد و بررسی فیلم. تیم پیروزی در سال 2017 جهان سری.

مانفرد گفت که در مقایسه آستروس’ تقلب روش های واتکینز’ رفتار “به مراتب محدود تر در دامنه و تاثیر است.”

اصلاح: این داستان درست شده است تا منعکس کننده که ورزشی, اولین چاپ مقاله ادعا Red Sox خیانت طرح. نسخه قبلی misstated انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>