رکورد تولید نفت قطع آویزان در تعادل به عنوان G-20 جلسه نتیجه گیری با هیچ جزئیات

خورشید مجموعه فراتر از نفت پمپاژ واحد, همچنین شناخته شده به عنوان یک “تکان خر” یا پمپاژ جک.

آندره Rudakov | بلومبرگ | گتی ایماژ

رکورد تولید نفت قطع آویزان در تعادل بعد از وزیران انرژی از گروه 20 نفره از اقتصادهای بزرگ در روز جمعه توافق کردند که ثبات در بازار مورد نیاز است اما متوقف کوتاه از بحث خاص تولید اعداد.

“به زیر بنای اقتصادی جهانی و برای حفظ بازارهای انرژی ما متعهد به همکاری با یکدیگر برای توسعه مشترک سیاست پاسخ” در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:. “ما می دانیم تعهد از برخی از تولید کنندگان برای ایجاد ثبات در بازار انرژی. ما با اذعان به اهمیت همکاری های بین المللی در تضمین انعطاف پذیری از سیستم های انرژی.”

انرژی وزرای جلسه یک روز پس از تولید کننده نفت در گروه اوپک و متحدان آن در خود جلسه اضطراری — پیشنهاد در نظر گرفتن یک رکورد 10 میلیون بشکه در روز نفت خام از بازار.

در یک ماراتن تصویری دیدار که به طول انجامید بیش از نه ساعت در روز پنج شنبه همه اعضای اوپک و متحدان آن, معمولا شناخته شده به عنوان اوپک+ توافق به کاهش جدای از مکزیک است. این به این معنی برش که به مقدار حدود 10 درصد از عرضه جهانی این است که هنوز هم موضوع را به این کشور تایید.

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایران می خواهد کاهش تولید در تلاش برای دریافت مکزیک “بیش از هر بشکه است.”

مکزیک بخشی از اوپک کاهش مقدار به 400 ، 000 بشکه است که این کشور خودداری کرد. پس جلسه روز پنجشنبه مکزیک وزیر انرژی Rocío Nahle گفت: کشور خواهد بود مایل به 100,000 بشکه نیست.

در کاخ سفید در نشست خبری روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador و گفت: “انتخاب کنید تا برخی از شل” با کاهش تولید از طرف مکزیک. او نداد در مورد چگونه به کاهش خواهد بود به تصویب رسید و گفت: مکزیک خواهد بازپرداخت ایالات متحده در تاریخ بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال کاهش روابط میان عربستان سعودی و روسیه پس از یک جنگ قیمت را شکست بین دو نیروگاه تولید کنندگان زیر اوپک+’s جلسه در تاریخ 6 مارس. اوپک+ جلسه برنامه ریزی شده بود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به پوتین و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان و انتظار می رود آنها را اعلام کرد.

در حالی که تهمت قبلا متوقف کوتاه گفت: آمریکا خواهد مقیاس تولید, او اشاره کرده است که نیروهای بازار به طور طبیعی محدود کردن خروجی است.

ایالات متحده آمریکا وزیر انرژی Brouillette تصریح کرد: این نقطه در روز جمعه گفت که حدود دو میلیون بشکه از ایالات متحده آمریکا تولید شده اند که آنلاین گرفته تا پایان سال این تعداد به طور بالقوه به عنوان بالا به عنوان سه میلیون نفر است.

“امروز بحران فراتر از منافع هر یک ملت و نیاز به یک سریع و قاطع پاسخ از ما. عدم عمل به مراتب رسیدن به عواقب به هر یک از اقتصاد ما,” او گفت: جمعه در آماده اظهارات در نشست G20. “این یک زمان برای همه ملت ها به طور جدی بررسی هر چه می توانید برای درست عرضه/تقاضا تعادل,” او اضافه شده است.

اوپک+’ثانیه پیشنهاد قطع نمی شد و مشروط به کشورهای خارج از گروه مهار خروجی اگر چه انتظار این است که وجود خواهد داشت تلاش جهانی برای سرپا نگه داشتن بازار است. Coronavirus ناشی از تقاضا از دست دادن فرستاده است قیمت نفت غلت نزدیک به دو دهه پایین است.

دنبال کردن G-20 در نشست روسیه وزیر انرژی الکساندر نواک گفت که او انتظار می رود سازمان ملل در خارج از گروه به قطع تولید اضافی 5 میلیون بشکه در روز رسید به گزارش رویترز،.

در G-20 جلسه فوق العاده ای به میزبانی عربستان سعودی, گروه توافق برای راه اندازی یک گروه متمرکز برای نظارت بر کشور تلاش برای محدود کردن تولید.

چه اوپک+ پیشنهاد ؟

به رهبری عربستان سعودی و روسیه در روز پنج شنبه گروه مشخص شده یک برش از 10 میلیون بشکه از ماه مه 1 برای یک دوره اولیه از دو ماه منتهی به 30 ژوئن.

برای پس از آن شش ماه اوپک+ در بیانیه ای گفت که از 1 جولای از طریق به دسامبر سال 2020 کل تنظیم توافق را به مقدار یک برش از 8 میلیون بشکه در روز است.

پس از آن برای یک دوره 16 ماه از طریق به مارس 30, 2022, کاهش را به مقدار 6 میلیون بشکه.

پیشنهاد کاهش به مراتب بزرگتر از هر گونه معامله اوپک+ تا کنون توافق قبل از, اما بسیاری نگران هستند و آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای سرپا نگه داشتن قیمت با بازار در حال حاضر مماس با نفت خام است.

“Covid-19 غیب وحش به نظر می رسد که تأثیر همه چیز را در مسیر” اوپک دبیر کل محمد Barkindo گفت: در این نشست است. “برای بازار نفت آن را به طور کامل به پایان رسید و بازار عرضه و تقاضا اصول ما پس از آخرین ملاقات در مارس 6,” او اضافه شده است.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافت 9.29% یا $2.33 به حل و فصل در $22.76 در هر بشکه در روز پنج شنبه شب. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت تضعیف 4.14% به حل و فصل در $31.48, پس از قبل ضربه بالا از $36.40. بازار بسته شد در روز جمعه.

هر دو نفت برنت و نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی در بازار خرس خاک پایین 53% و 63% بود پس از صعود به اوج ژانویه.

“گزارش اوپک+ کاهش تولید 10 میلیون بشکه در هر روز فقط به اندازه کافی به برق وصل 15 – 20 میلیون b/d کوتاه مدت تعادل در بازار و جلوگیری از مخزن تاپ در مه” کریس Midgely S&P جهانی Platts جهانی سر از تجزیه و تحلیل CNBC گفت در یک ایمیل. برش “نمی خواهد به اندازه کافی برای آوردن پایدار ترمیمی حمایت از قیمت نفت نیست مگر اینکه اوپک می رود بیشتر,” او اضافه شده است.

که گفت: ان-لوئیس Hittle معاون رئیس جمهور از ماکرو روغن در وود مکنزی اشاره کرد که این معامله “تفاوت را به بازار” حتی اگر “ضعیف اجرا شده است.”

“ما انتظار داریم در نیمه دوم سال 2020 به نمایش ضمنی سهام قرعه کشی در مقایسه با شکستن رکورد oversupply نیمه اول سال 2020” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>