نخست وزیر پیشنهاد که برخی از کودکان می تواند شروع به بازگشت به مدارس در انگلستان از 1 ژوئن شده است به عنوان “بی پروا” توسط بزرگترین آموزش اتحادیه.

در قبل از آدرس ثبت شده به این کشور در روز یکشنبه بوریس جانسون گفت: شروع از ماه آینده شد اولین تاریخ ممکن برای در نظر گرفتن ارسال دانش آموزان به کلاس.

او گفت که در آن زمان “ما معتقدیم که ممکن است ما در یک موقعیت برای شروع مرحله به مرحله بازگشایی مغازه ها و دریافت های اولیه دانش آموزان به مدارس در مرحله آغاز با پذیرش سال 1 و 6 سال”.

The PM says now is 'not the time' to end the lockdown this week
تصویر: بوریس جانسون می گوید: مدارس ابتدایی می تواند بازگشایی با شروع ماه ژوئن

آموزش و پرورش ملی اتحادیه می گوید: 85 درصد از آن 49,000 اعضای که در پاسخ به یک نظرسنجی زیر را آقای جانسون را بیان مخالفت با این پیشنهاد به راه اندازی مجدد درس برای برخی از گروه های سال, در حالی که 92 درصد گفت: آنها نمی خواهد احساس امنیت با پیشنهاد گسترده تر باز شدن مدارس.

مشترک دبیر کلی دکتر مریم Bousted توصیف کرد نخست وزیر اعلام به عنوان “چیزی کمتر از بی پروا”.

او به اسکای نیوز: “ما در حال روشن است که دولت نه جواب پرسش های اساسی در مورد ایمنی از بازگشت به مدرسه در سراسر پتانسیل گسترش ویروس در مدارس و در اطراف پایه احتیاطی.

“ما نمی دانیم که شواهد و مدارک است که در آن بوریس جانسون است گفت: آن را امن برای بازگشت به مدارس و من گمان می کنم نه او.”

بیشتر از Covid-19

Dr Bousted افزود: “ما می دانیم که زمانی که مدارس باز هستند و شواهد به نظر می رسد که آنها بسیار موثر در گسترش ویروس.

“بنابراین ما نگرانی برای دانش آموزان خود را با رفتن به مدارس برای بزرگسالان مشغول به کار در مدارس و خانواده ها و بستگان و دوستان است که این کودکان خواهد شد رفتن به.”

او همچنین پیشنهاد کرد که دلیل این حرکت می تواند به نفع پدر و مادر کار.

“ما درک نمی کنند اقدامات دولت – سوء ظن باید که آن را سخت تر برای انجام کار در خانه با کودکان بسیار جوان و بنابراین اقتصادی ضروری به آن دسته از کودکان به مدرسه است.”

Dr Bousted ادعا کرد که نخست وزیر سخنرانی “متناقض” و “معلوم نیست” و افزود: “من فکر می کنم رک و پوست کنده آن را میکشید.”

Many parents have been left too scared to send their children back to school
تصویر: آموزش اتحادیه ادعا کرده است ‘بی پروا’ به دانش آموزان ارسال توسط 1 ژوئن

کریس Dyson headteacher از پارک مدرسه ابتدایی در لیدز گفت: آسمان خبر که “در یک دنیای ایده آل” بازگشایی مدارس است چه هر کس می خواهد اما که آن را “به امن برای همه”است.

او گفت: “متاسفانه بوریس جانسون خودش گفت که او نبود اعتماد به نفس است که پنج آزمایش او می خواهم در محل مجموعه تا به حال تصویب شده است در هر نقطه در نزدیکی نشده است.

“پس به فکر می کنم که ما در حال رفتن به در یک موقعیت برای باز کردن مدرسه در 1 ژوئن برای پذیرش و سال کودکان 1 کاملا مسخره چرا که این کودکان هیچ حس اجتماعی فاصله ندارند.

File photo dated 30/03/20 of a sign on the gates of a closed school. School closures during the Covid-19 lockdown could leave disadvantaged children with a "learning loss" of up to six months, social mobility experts have warned.
تصویر: مدارس و کالج ها بسته درهای خود را از 23 مارس

“اگر چه بوریس جانسون گفت: همه درست می آید و ما در حال کاهش R نرخ (نرخ تولید مثل) پایین نزدیک به صفر کاملا درخشان.

“اما من فکر می کنم با این پیام گفت:” اگر شما می توانید رفتن به محل کار به کار ما باز, پارک, شما هم اکنون می توانید سفر برای رفتن و بازدید از اماکن این است که واقعا رفتن به R نرخ شروع به افزایش دوباره که واقعا نگران کننده و غم انگیز در این زمان.”

برای کودکان بزرگتر آقای جانسون گفت: “جاه طلبی ما این است که دانش آموزان متوسطه در مواجهه با امتحانات سال آینده حداقل برخی از زمان با معلمان خود قبل از تعطیلات”.

آقای Dyson گفت: باید کسانی که در سال 10 و 12 بازگشت به کلاس اول.

او گفت: “من 16 سال, سال 11 فرزند در خانه. اولویت من خواهد شده اند به 10 سال و 12 سال کودکان را به مدرسه چرا که آنها آنهایی که ضروری – ضروری امتحانات است که خود را GCSEs و خود را در یک سطح است.”

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آقای Dyson گفت: “برایتون باشگاه فوتبال تنها شروع به آموزش این هفته و آنها تا به حال سه مورد جدید این هفته.

“ما نمی توانیم عجله این چیزها ما رو به مطمئن شوید که سلامتی و پدر و مادر اعتماد به نفس کاملا ضروری است قبل از اینکه ما حتی فکر می کنم در مورد باز کردن مدارس است.”

مدارس و کالج ها درهای خود را بسته به اکثر دانش آموزان به غیر از فرزندان کارگران مشاغل کلیدی و آسیب پذیر جوانان از 23 مارس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de