رکود ترس رشد اقتصاد آلمان ‘می تواند به صورت کامل طوفان’ تحلیلگر می گوید

24 اکتبر 2019, برلین,: آنگلا مرکل (CDU) در مراسم جلسه عمومی مجلس فدرال آلمان.

تصویر داد | عکس داد | گتی ایماژ

چشم انداز قریب الوقوع آلمانی رکود شروع به پریدن کرد در روز جمعه پس از کشور خود منتشر بدترین صنعتی و ارقام تولید از ژانویه 2009.

آمار منتشر شده در روز جمعه نشان داد که تولید صنعتی آلمان کاهش یافت و برای پنجمین بار در هفت ماه گذشته حذف تقریبا 7 درصد در سال است. صادرات نیز به سختی رشد در ماه دسامبر توسط فقط 0.1% ماه-در-ماه. این ارقام اضافه کردن به فشار مداوم رو به بزرگترین اقتصاد اروپا. دیروز آمار و ارقام رسمی نشان داد سفارشات کارخانجات آلمان قرارداد 2.1% ماه-در-ماه.

“من بدبینانه در مورد آلمان چشم انداز از آنجا که آلمان می تواند تجربه چیزی مانند طوفان کامل” مارسل Fratzscher رئیس DIW (به آلمانی موسسه تحقیقات اقتصادی) گفت: CNBC Squawk Box اروپا جمعه.

وی گفت که “بسیاری از خطرات” مانند تجارت جهانی رکود coronavirus, جغرافیای سیاسی, درگیری ضعیف بخش مالی در اروپا و Brexit که دولت آلمان باید اقدام فوری.

در یک پژوهش توجه داشته باشید کارستن Brzeski, اقتصاددان ارشد در ING آلمان گفت که روز جمعه اطلاعات “مطرح شده است و این خطر وجود دارد که هفته آینده تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) داده ها می تواند به عقب R-کلمه برای اقتصاد آلمان.”

بیش از 18 ماه گذشته آلمان به دقت اجتناب از رکود اقتصادی — معنی دو دوره متوالی از رشد انقباضات — دو بار. با توجه به داده های اولیه آلمان رشد در نرخ 0.6% در 2019 در ضعیف ترین توسعه از سال 2013.

دولت آلمان روز جمعه گفت که چشم انداز کلی برای صنعتی اقتصاد باقی می ماند “اندک است.”

زمان را صرف

با توجه به OECD (سازمان همکاری و توسعه اقتصادی) آلمان انتظار می رود که اقتصاد به رشد 0.4% در سال 2020 و 0.9 درصد در سال 2021.

“هوشمند, پاسخ دولت خواهد بود گفت نگاه ما یک مدیر ریسک ما هم اکنون اقدام به ایجاد ثبات در اقتصاد” Fratzscher از DIW گفت.

“در حال حاضر ما در یک بیت از یک فلج وجود دارد و نه فقط اراده سیاسی را که هزینه های مالی,” او اضافه شده است.

آنگلا مرکل و دولت شده است که بسیاری از انتقاد بیش از دو سال گذشته برای افزایش سرمایه گذاری — عمدتا در زمانی که بازارهای مالی در حال ارائه منفی نرخ بهره به معنی آلمان پرداخت خواهد به قرض گرفتن پول بیشتر.

بانک مرکزی و سیاستگذاران اروپایی خواسته اند دولت آلمان برای باز کردن خزانه خود و صرف بیشتر در زیرساخت ها و شرایط کلی آن اقتصاد است. آنها بر این باورند بالاتر سرمایه گذاری خواهد افزایش رشد در میان بخش های مختلف چالش های اقتصادی است.

با این حال دولت آلمان نشان داده متفاوت است. این است که به شدت متعهد به اصطلاح – “schwarze تهی” یا “صفر سیاه” – یک قانون است که اساسا ممنوع برلین از تحمیل هر گونه بدهی های جدید است.

صحبت کردن با CNBC در انجمن اقتصادی جهان در ماه ژانویه اولاف شولز که وزیر اقتصاد آلمان گفت: “نظر من این است که با اقتصادی سیاست مالی ما تا به حال در چند سال گذشته ما و کار ما است.”

او ادعا کرد که سرمایه گذاری های عمومی در آلمان نیز در یک رکورد.

آلمان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا به صرف بیشتر در سال 2017 بر اساس اطلاعات OECD. با این حال تلاش های خود بودند تعدادشان کمتر توسط چین ایالات متحده و استرالیا که در همان سال است.

“تا زمانی که تجارت تنش نمی شعله ور بد دوباره در سال 2020 انتظار, آلمانی, تولید خروجی برای گسترش میزان متوسطی از Q2 به بعد” تحلیلگران در Berenberg روز جمعه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>